Профиль

Momyshka

Momyshka

Украина, Днепр

Рейтинг в разделе:

Последние статьи

Свежие фотографии

Про каву.

  • 31.01.17, 12:21

Якщо "КАВА" то має бути без кавоїну lol

Маршрутка.

  • 21.01.17, 22:45
  Маршрутка повернула на перехресті і зупинилася на зупинці. Двері відчинилися і бабулька несміливо спитала  - А по льготному можна?
 Водій (неруської національності, з характерним акцентом) подивившись на бабульку бодро відповів - Канешно можна! Пачему нельза!
 Бабулька шустро пірнула в нутро маршрутки, за нею в дверях нерішуче з"явилася ще одна. - А по льготному можна?...
Цей водій кавказької національності взяв на одній зупинці трьох льготників. Я підійшов до нього і спитав скільки він взагалі бере за раз пільгових пасажирів. Відповідь мене добила.
 - Скока єст, стока беру. Как я магу не взать? Па правілам (невідомо ким придуманим і цілком незаконним) должен брат дваіх, но я беру скока єст.
 Щиро подякувавши йому я вийшов на своїй зупинці.
Сумно що цей "неруський" має служити взірцем, цілком українським водіям маршруток, у яких бабці та інші пільговики бояться і змушені питати чи можна скористатися своїм законним правом.

а снєг ідьот....

  • 15.01.17, 12:45

Снєгапад снєгапад, ні мєті мнє на коси...(с)  boyan

"відала я ваші айфони"

  • 05.01.17, 09:34
Ранкова маршрутка, звична багатьом картина - більшість пасажирів сидить уткнувшись у аласні смартфони (а кому так не повезло, втикається в чужий)
Маршрутка наповнена, кілька чоловік стоїть. На зупинці заходить дві дівчини і..., назвем її, Дама. Одній дівчині повезло сісти, і вона відразу ж дістала свій гаджет і поринула в переписку з якимось Кольою ))). Друга дівчина з гордим і незалежним видом дістала свій смартфон, і поскільки стоячи переписуватися не зручно, вткнула в вуха навушники, видно репертуар радіостанції в маршрутці її не влаштовував...
Дама, заплативши за проїзд і заховавши здачу в сумочку, приперлася спиною до спинки сидіння, заняла устойчиву позу, двстала з сумочки ...ГАЗЕТУ!!!
Розгорнула її на півсалону над головами сидячих пасажирів, звичним рухом встряхнула її розправляючи, перегорнкла кілька сторінок шукаючи потрібну, склала пополам і почала собі читати, усим своїм видом нагадуючи Шерлока Холмса у виконанні Ліванова.
Написано в маршрутці уткнувшись в свій смартфон)))
Сфоткати Даму не вийшло на жаль.(

спогади - гади.

  • 20.12.16, 16:21
 Колись, за сивої давнини (8 років тому) ще тоді коли ми з дружиною лише почали свій спільний шлях, мали ми звичку вночі їздити в метро тринькати гроші.
 Чому вночі? На це був ряд причин. Поперше з ранку до пізнього вечора я працював, по друге дружина тільки народила нашого первістка, і поки він накормлений спав собі в ліжечку під наглядом тещі, я віз дружину розвіятися в метро (віз розвіятися, бо з закупівлею провізії і сам можу чудово впоратися)
 Так ось, це все преамбула. На той час, я мав непоганий заробіток (хоча тоді так не вважав) і завдяки цьому в нас була розвага - крім продуктів які нам необхідні, ми кожного разу брали щось новеньке для нас, на пробу і для ознайомлення. До жаб"ячих лапок справа так і не дійшла unsmile
 В одну з таких шопінгових ночей, мені в рибному відділі попали на очі пресерви "середземноморський коктейль" мариновані морепродукти. Мушу сказати що ми з дружиною на той час з морепродуктів не рахуючи риби їли лише креветок та сушених кальмарів до пива. Тому була куплена одна! пачечка (якщо не помиляюся грам 200) на пробу.
  Приїхавши додому іпереконавшись що дитинча мирно спить, дружина поставила відварити кілька картоплин, а я розбирав пакети (чим ще зайнятися в час ночі lol)
  І ось картопля зварена "коктейль" вскритий і ми сидимо і набираємося сміливості зробити перший крок...
Ви знали що жінки сміливіші чоловіків? Моя дружина перша сміливо і швидко виловила всі три креветки, а я вже слідуючи її прикладу взявся за молюсків. В результаті нам настільки сподобалося що ми стали регулярно підчищати морепродукти в метро, експерементуючи і відкриваючи для себе нові блюда. Але то вже не цікаво, а ось оце полуношне сидіння над пакетиком з всякою фігньою запам"яталося назавжди.
  Ну хібащо ще було весело, коли ми через півроку, на хрестини малого, нагребли купу цього коктейлю, щобприобщити доцього кайфу рідних і знайомих....
 Вони цього не оцінили unsmile ЛИше кілька самих прогресивних трохи покопирсалися...
Зате за наступний тиждень я просто обжерся морепродуктами lol

зоологічно-астрологічне (хоча логіки нуль)

  • 19.12.16, 13:55
якимось чином у коня з тигрицею народилися кабан, змія і коза.... smoke

питання.

Al KazlOFF
цікавиться чому він заігнорений в співтоваристві.

пропозиція!

  • 01.12.16, 18:34
Пришел Вовочка в школу, а учительница его и спрашивает: 
- Вовочка, ты почему вчера на занятиях не присутствовал? 
- У меня дедушка вчера умер. 
- Инфаркт? 
- Да нет, у нас вчера в доме пожар был. 
- Так он сгорел? 
- Нет. 
- В дыму задохнулся? 
- Нет, он как пожар начался в окно выпрыгнул. 
- А-a, так он разбился? 
- Нет, пожарные тент натянули. 
- Так в чем дело? 
- Тент под ним спружинил и его обратно в окно вкинуло. 
- Ну и тогда он уже сгорел, задохнулся? 
- Нет, он опять выпрыгнул и опять в окно обратно попал. 
- Ладно Вовочка, хватит, что с дедушкой стало? 
- Да пристрелили его, зае.ал он всех....

пропоную пристрелити "ДімочкуОстапа" devil

стоїть питання

  • 25.11.16, 20:59
 вирішуємо який костюм малому на Новий Рік робити, так, саме РОБИТИ.
наразі є три варіанти, які ми між собою не можемо узгодити - 
1 - хобіт
2 - ельф
3 - залізна людина (Тоні Старк в обладунках)
ваша думка, а також з вдячністю розглянемо ваші пропозиції.

27%, 3 голоса

55%, 6 голосов

18%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.