Профиль

Momyshka

Momyshka

Украина, Днепр

Рейтинг в разделе:

Последние статьи

Свежие фотографии

Триллер.

  • 28.11.15, 15:19
З самого ранку, не встиг виїхати на роботу, як чудом уникнув ДТП з гарненьким міциком, попав би конкретно на гроші. Це був перший дзвіночок, на роботі все не клеїлося, але без ч.п.
Їхати додому машина відмовлялася (тут би мені задуматися) Штовхнули, заставили завестися, поїхав. На трасі "закінчилося" масло, я провтикав, результат - клин. Притягли додому, ліг спати.
 Зранку підняв з ліжка дзвінок тестя, його на роботі придавило спиляне ним дерево. "приїдь спаси!!!" Сам на роботі посеред полів. Приїхав на моторолері (весело було їхати) витяг. викликав знайомого відвезли в лікарню - двойний перелом ноги. Доки лазив по лікарні, дзвонить дружина - в каміні лопнуло скло....
 взяв попкорна, чекаю що буде далі...

Паніковський буде жити!

Є в нас тут один ..хм, персонаж, спочатку навіть якесь співчуття викликав своїми постами. Проскакувало там якесь зерно.. хм, пшоняне, здорового глузду. Видно скопіпащене зерно. 
  Я довго не міг зрозуміти кого він мені нагадує, створювався такий собі образ - гібрид А. Васермана (тільки без його розуму) і П. Волі (тільки без його ч.ю.)
Аж зненацька мене осяяло - Паніковський!
 
"... Я год не был в бане. Я старый. Меня девушки не любят.
пи.си  він їх жутко не любить, і мабуть взагалі нікого не любить....
вивод - треба честіше в баню ходити))))

сьогоднішній вечір.

  • 20.11.15, 18:41
Дощ за вікном, приємна втома після трудового дня, палахкотіння вогню в каміні, рожеве напівсолодке пускає бульбашки в фужері...
... ідилія, але все одно чогось не вистачає....
Страницы:
1
4
5
6
7
8
9
10
11
предыдущая
следующая