чудова картина...

  • 19.03.16, 12:41
                           

Маки на тлі моря і гір у Коктебелі

  • 18.03.16, 09:31
                         

Андріівський узвіз

  • 18.03.16, 09:25
                        

Пам.яті В.Вернигора: оператора і людини!


Нещодавно гортала записник, на букву "В" записано телефон Валоді Вернигора... Не віриться... не віриться... не віриться...
У мене є декілька моментів, котрих я ніколи не забуду: перше - це клуб "Зелена лампа"! Коли були студентські незадоволення щодо того, що нам показують кіно, надто зарубіжне, "на пальцях", ми жваво обговорювали ці проблеми у вузькому колі однодумців, звичайно ж, і Вернигор був з нами! Ми потім часто згадували при зустічі цей період нашого життя, ірочнічно-тонко посміхаючись при цьому, але відчуваючи духовну спорідненість!
Другий момент - коли я прийшла працювати на "Укркінохроніку", у коридорі студії я також зустріла Володю Вернигора. Він став моїм колегою! Талант його можна виміряти не знаю чим: глибокий, самобутній, геніальний! Але він відчував кіно, як мало хто! Він наповнював кадр кінематографічністю, він умів стилізувати кіномову, він любив кіно!.. Надзвичайно!
(Взагалі, було ще багато моментів, пов.язаних із Вернигором!).
Але, мабуть, найяскравіший - це коли я одного разу, проходячи повз телевізор, просто заклякла і не могла відійти від нього, поки не почались кінцеві титри. Потім впродовж 5 днів чекала на фільм, знятий Володею!
А було це так: моя мама дивилась кіно, я йшла повз телевізор... і раптом я зупинилася! Це було щось: магія кадру не відпустила мене: я бачила чорно-білі зйомки війни, це була не вітчизняна хроніка, це була сучасна війна, це був аут, це була розруха, перемога, чекання і щось ще: напевно, все таки кіно!... Кіно мене тримало!..
Наприкінці серії я прочитала титри: Оператор: Володимир Вернигор.
Потім я написала статтю про фільм, яку допомогла мені опублікувати в газеті "День" Діана Базиляк.
Головне, що досі я не вірю.... не вірю... не вірю...

Квантовий воїн і свідомість майбутнього

Погодьтеся, час сьогодні змінився, і хоч офіційний кінець світу 22.12. 2012 і не відбувся, але кожен із нас наочно споглядає, що час таки змінився... і кожен прокидаючись зранку - не знає, що станеться увечері.... плинність часу можна відчути навіть навпомацки...
Особисто мені імпонує філософія Д. Кехо, канадського психолога з позитивного мислення
(раніше я часто писала про нього і його книги).
А от недавно знайшла  книгу "Квантовий воїн і свідомість майбутнього". 
В ній автор розповідає про нинішній час і людину в цьому часі.
Для мене ця книга була відповіддю на те, що відбувається зараз!

Отож лінк:

***

  • 09.03.16, 12:08
Мені завжди було цікаво, як продають повітря!!!
Але судячи з усього - повітря завжди залишається повітрям!

Думки матеріальні

  • 25.02.16, 08:59
Увага! Будьте обережні, тому що думки матеріальні!
Висновок: Якщо тобі подобається серіал "Санта- Барбара", 
то й твоє життя згодом перетвоюється на суцільну "Санта-Барбару"!

про складнощі редагування абощо

Колись Валентин Корнієнко сказав мені таку фразу: "Я ніколи не виправляю в тексті слів, які є в українській мові, щоб не наробити нових помилок".( А між тим Валентин Олексійович редагував чи не всіх класиків української літератури.) Я завжди пам.ятаю ці його слова, коли щось редагую! Це дуже мудро, адже редактор має не зруйнувати стиль автора, а піднятись до нього. Тому що будь-яке замінене слово може геть поламати канву тексту. (Звичайно, я не маю на увазі зараз  суцільний перепис текстів екзальтованих жіночок, які взялися за писанину, щоб підзаробити до пенсії). Я кажу про твори, що дастойні уваги. (Ще одна моя болюча тема - що зараз письменників, хоч греблю гати, і кожен стає письменником, щойно зможе власним коштом опублікувати книжечку чи брошурку).

Раніше мені хотілось кардинально змінювати все: текст, слова, коми, крапки, тире тощо, зараз я, навпаки, намагаюсь зберегти авторський стиль, правда, сьогодні достойних текстів не так вже й багато... кожен, кому не ліньки, кожен, кому заманеться, кожен, хто опублікує книжечку чи брошурку власним коштом, намагається  величати себе письменником... 
Якось затерлось за цим плином буденщини слово ТАЛАНТ!

«Чому являєшся у сні?»

 Думаю, це літературний сон.

Нині надранок, 29 січня 2016 року, сниться таке: начебто ми з Анею Осадко спускаємося в підземний перехід. І я їй так емоційно заявляю: «Оце згадала вірш «Майтки», уявляєш, можна започаткувати глянцевий каталог жіночої білизни  з назвою “Майтки”!». А тут перед нами йде такий собі сивуватий дядечко в окулярах і так повертається до нас ненароком, начебто почув щось знайоме і, повертаючись, глипає на нас. Я впізнаю автора твору про майтки і шепочу Ані: «Послухай, а ось і Винничук, може, признатися, він у мене в друзях на ФБ», – а чоловік так щиро хихоче і йде далі… А Аня невпевнено каже: «Може, після?...», – і ми чомусь зникаємо за рогом великого будинку сталінської доби, що схожий на Будинок Уряду в Києві…

Так-от, після того, як я прокинулася, я одразу згадала, що вчора читала публікацію про новоопубліковану книжку Юрія Винничука «Аптекар» і що радять її прочитати серед інших творів! Отож, я подумала, що тра-таки прочитати цього «Аптекаря», що я і зроблю найближчим часом, не пожалівши 99 гривень на розвиток видавництва «Фоліо» (адже прогугливши, я дізналась, що книгу можна замовити поштою).

Але я зараз не про це!.. Зараз я кажу про геть інше! І це стосується поезії про майтки. Насправді, вона називається «Баляда Майточкова» і разом  із «Балядою Бальконовою» включена до «Білої книги кохання», яку уклали влітку 1992 року Іван Лучук і Вікторія Стах і яка презентує українську еротичну поезію. Ця вікопомна книжка перевидана тернопільським видавництвом «Богдан» у 2008 році. В останній редакції я її й читала.

Уявляєте, люди, як працює наш мозок!!! Увечері ти бачиш картинку, що тра прочитати «Аптекаря»  Винничука, а вночі тобі сняться майтки!


Читати повністю: http://h.ua/story/426411/#ixzz3ybnChAIX



Яка робота важливіша?

  • 09.12.15, 07:06
Цікаво, люди, яку свою роботу ви цінуєте більше: те, що зробили руками, чи те, що головою?

9%, 1 голос

64%, 7 голосів

27%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.