В 2008 году президент Владимир Путин в докладе о стратегии развития России к 2020 году заявлял о необходимости сменяемости кадров в госуправлении, создании "самой привлекательной для жизни страны" и отсутствии планов по захвату чужих территорий.
"Для решения наших национальных задач нам нужна мирная, позитивная повестка международных отношений. Мы к этому будем стремиться. Подчеркну, мы не намерены что-либо у кого-либо отнимать: мы самодостаточная страна", – утверждал Владимир Путин.
Социальные сети опубликовали видео 2008 года, как российский телеведущий Владимир Соловьев вместе с хором российских военных спели насмешливую песню о том, как "Россия перекроет Украине газ".
Идиоты, допелись.Газ 34 доллара. Катар вытесняет скрепную с газового европейского рынка.Саудиты вытесняют скрепную с нефтяного европейского рынка. Беларусь отказалась от руской нефти, а скоро и от руского газа откажется. Руские, закачайте себе в дупу свой газ, туда же и нефть залейте. Нефть в убыток, газ в убыток.Huilo президент мира.Что не смешно? Это росия.
Команда розслідувачів BIHUS info зуміла розкрити чергову монополію олігарха Ігоря Коломойського. Цього разу їх розслідування торкнулося підприємства "Днепразот", яке входить до складу групи "Пріват". Підкреслюється, що з 2018 року, коли країна була на краю екологічної прірви, вплив олігарха в даній сфері лише посилився.
Так, розслідувачі з'ясували, що у влітку 2018 років "Днепразот" відмовився виробляти і продавати Україні рідкий азот, який використовується для хлорування прісної води, що йде в крани споживачів. Тоді удалося виправити ситуацію лише тим, що держава погодилася піти на поступки і стало купувати азот в шість разів дорожче.
Проте ситуація була б критичнішою, коли б не підприємства в Аульське, які переливають хлор. Але пізніше олігарх за допомогою фіктивної компанії також придбав дане підприємство за 30 млн по фіктивних торгах.
Наголошується, що з середини 2019 року весь хлор в Україні знаходиться в руках компаній Коломойського. Журналісти відзначають, що така монополія безпосередньо загрожує безпеці України. Але правоохранітелі і антимонопольний комітет жодним чином не реагують на ситуацію на ринку.
Всі справи, які були відкриті по даній ситуації, стоять на місці, і жодної реакції з боку держави немає. .