хочу сюди!
 

Александра

46 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 44-48 років

Історія олімпійського Мішки

 • 07.08.21, 22:22
Олімпіада в Токіо навіяла мені спогади з далекої армійської юності, коли з журналу "Аганьок" під проводом Віталія Коротича, я дізнався про справжню історію олімпійського Мішки, що злетів над Лужниками рівно 41 рік тому.
Його модель було створено у 1979-му провідними спеціалістами з аеростатики у кількості двох штук на випадок позаштатних ситуацій. Гумову оболонку обшито штучним хутром, виготовленим на іграшковій фабриці в українському місті Жовті Води. Спершу там всередині сиділа людина, що керувала процесом. Але на одному з випробувань щось пішло не так, і Мішку вітром здуло на палаючу олімпійську чашу, яку увімкнули спеціально, щоб забезпечити умови «максімально прібліжонниє к боєвим». Інженер на прізвище Ігор Артамонов згорів живцем на святому вогні єдності та миру. Не вірите? Погугліть. В Росії всі радісні міфи засновані на крові та жертвах.
Тоді у справу пішов дублікат. Конструкцію полегшили та вже не пхаючи всередину людину, придумали спосіб, щоб керувати ведмедиком дистанційно. Але ж усьому світу відомо, що найкерованіші радянські ракети — це ті, що стоять на дитячих майданчиках, зварені з металевої арматури. Після тріумфального старту на арені Лужників, Мішка втратив керованість і полетів к єбєням, аж поки не приземлився десь на Воробйових горах, придушивши собою хлопчика Максимку Філімонова п’яти років, що катався на триколісному велосипеді. Хлопчик вижив, отримавши компресійний перелам хребців шийного відділу, лишившись калікою на все життя і подальша доля його невідома. А от Мішку восени того самого року хотіли за сто тисяч марок викупити заповзятливі німці. Проте радянська влада чітко заявила гендлярам: «Святе не продається!» Спершу його експонували на виставці «Юний технік», розташованій на ВДНГ, а потім сховали в підвалах Олімпійського комітету, де мішку зжерли спеціально видресувані клятими американцями бойові пацюки-мутанти. Неїстівні для пацюків залишки вивезли в невідомому напрямку і спалили.
Всім, хто ностальгує за СРСР - найщиріших проносів та найрясніших гемороїв.
Антін Мухарський
14

Коментарі

17.08.21, 23:54

ой не знаю, то ли плакать, то ли смеяться , читать было интересно, спасибо

  28.08.21, 09:38

  да уж...

   38.08.21, 23:17Відповідь на 1 від Кат*Ери*На

   ой не знаю, то ли плакать, то ли смеяться...Одіозний "регіонал" Микола Левченко повернувся в Україну
   З 2014 року він жив у Москві...
   Про повернення ексдепутата в Україну повідомив його адвокат Олег Курчин. В четвер, 3 червня, він написав у фейсбуці, що його бюро виграло в Європейському суді з прав людини справу проти України за позовом Левченка. Згідно з рішенням ЄСПЛ, держава повинна виплатити ексдепутату 1100 євро компенсації.
   В коментарі "Інтерфаксу-Україна" пресслужба СБУ заявила, що оперативно-розшукову справу проти Левченка закрили у 2021 році за поданням старшого слідчого Нацполіції, після чого його було знято з розшуку.
   "саме Микола Левченко 28 лютого 2014 року допоміг Павлу Губарєву озвучити свій «ультиматум» на сесії Донецької міської ради. Після цього в Донецьку поча

    48.08.21, 23:26Відповідь на 3 від Леонід

    а я сижу сейчас с открытым окном и потянуло с улицы ядроным запахом, явно кто-то варит метамфетамин, кошку начало колбасить, дышать нечем, а закрыть окно, так уже запах попал в дом, жду, когда проветрится и никак. Так уже это все надоело, сил больше нету! Наркоманье конченное!

     59.08.21, 00:46Відповідь на 4 від Кат*Ери*На

     У мене аналогічна картина. Варять на продаж. Всі коростишівські нарікі "конспиративно" приходять на "заправку", я їх вже по кроках пізнаю. До поліції звертатись - марнування сил та часу. Чи наші дистриб'ютори платять данину, чи працюють в поліції реалізаторами, але це явно "єдина контора".

      69.08.21, 11:41Відповідь на 5 від Леонід

      У мене аналогічна картина. Варять на продаж. Всі коростишівські нарікі "конспиративно" приходять на "заправку", я їх вже по кроках пізнаю. До поліції звертатись - марнування сил та часу. Чи наші дистриб'ютори платять данину, чи працюють в поліції реалізаторами, але це явно "єдина контора".я не знаю как у нас с этим, слава Богу ветер быстро прогнал запах