Дивні азійські бьюті-ґаджети для жіночої краси

  • 09.10.17, 11:00

         Уявлення тамтешніх красунь про ті ж таки параметри краси специфічні. Заради таких, як у європейок, пишних губ, широко відкритих очей і вузького підборіддя вони лягають під ніж. 

А тут - будь ласка -  технології без хірургічного втручання. 

    Шотландська художниця Евія Лайвіня продемонструвала азійські приспособи на європейських жінках. Виглядає кумедно. Інколи відлякуюче.Гелевий патч -  найбезпечніший герой фотопроекту: накладається як маска на 5-10 хвилин і нібито розгладжує шкіру навколо рота.

 
А це antiage-маска, яка в прямому сенсі утримує шкіру на місці, одночасно загострюючи підборіддя. Присоска для губ - популярний гаджет. Губи всмоктуються в силіконовий кулачок, до них приливає кров і деякий час після використання вони дійсно виглядають більш об'ємними.Це практично медичний бандаж - дуже тугий і неприємний у
використанні. Придуманий для створення чіткого овалу обличчя, ним  же коректують друге підборіддя.Нічна маска - сон в ній, нібито, знижує ймовірність заробити заломи і зморшки, які дійсно дуже часто формуються через неправильне положення голови на подушці. Це та ж маска від зморшок, просто нарядна

 Гаджет під назвою Happy Face Trainer. Служить для благородної справи - підняття яблучок щік на той же рівень, що у дітей. Бо личка у дітей виглядають саме через це щасливими.

 


Окуляри, що формують подвійні повіки. Носити потрібно у вільний час, не на вихід

 

 

 

Ще одна варіація маски, що підтягує овал лиця.

 

 


20 хвилин з цією штукенцією - і обвисла шкіра (а насправді м'язи) навколо рота знову в тонусі

 

 


Звуження носа спеціальною прищепкою

 


Трафарет для макіяжу: по ньому не так вже й складно малювати нові симетричні риси обличчя.


Чомусь є бажання придбати лише віночок із вишневих квіточок uhmylka


http://www.evijalaivina.com/projects/beauty-warriors/

Про розборки і красіву чоловічу морду

         Багато з нас використовує у повсякденному житті фразочки, які висмикнуті з контексту якогось тільки нам знайомого оповідання чи розповіді.Типу афоризмів, але знаних у вузькому колі осіб. І, коли ми кажемо цю фразу, ми сміємось одне одному, або й самі до себе, а оточуючі дивляться на нас і не розуміють причину ваших усмішок. Бувало з вами таке? Зараз  розкажу історію, яку почула від одного з очевидців.

       Років    ....дцять тому на одному заводі у одному робочому колективі сталася суперечка. Була  вона сугубо чоловіча і з розряду тих, коли розмова із фази спокійної непомітно переходить у гарячу фазу взаємних докорів і звинувачень і продовжується десь за вуглом у цеху.  
- Пардон, мсьє, ви неправі у своїх міркуваннях!
- Іск'юзмі, містер! Я наполегливо прошу прислухатися до моїх міркувань, бо ваші помилкові.
- Та ні, сер, це ви повинні почати думати так, як я, а не я, як ви! 
 Думаю, що ви прекрасно зрозуміли стиль і суть чоловічої розмови, еге ж? lol  Так от. Один із спорщиків, назвемо його Саша, був....як би це толерантніше сказати, не дуже симпатичним. Скоріше, ну дуже несимпатичним. А завівся він спорити із хлопцем такої нормальної чоловічої зовнішньості.
І от розмова вже накалилася до такої міри, що у хлопців  уже почали дибитися загривки. Уже стали закочувати рукави і потроху штурхати одне одного в груди, але ніхто не наважується зробити перший серйозний удар. 
     І тут Саша видає фразу, яка поклала на лопатки геть усіх чоловіків, які були свідками розборок:
 - Я не подивлюся, що ти красівий! Візьму і впиз@ю!

Всі  просто полягали зо сміху.  І потасовки ніякої  не відбулося із-за сміху.
Чи треба казати, що почувши фразу "Я не подивлюся, що ти красівий" всі, кому колись  розповіли про той випадок, до цієї пори сміються вголос?


Жіночий коментарВсе эти принцы из сказок, смазливые красавчики, бородатые и женственные хипстеры( свитшоты кря-кря)...
Тьфу!!! Мужик не должен быть красивым!
Мужик должен быть добытчиком.
И страааашным.
Чтоб одна бровь короче другой. Глаза разного цвета. Одного, возможно, вообще нет. Скулятник лопатой. Шрам на все еблище. Горбатый нос, губы - две сжатых тоненьких полосочки.
Баба должна трепетать при виде мужика, а не спрашивать, каким кремом он моську мажет.Должна  бояться.
Чтоб во время секса смотрела на него и тряслась:"Блять, да когда же это уже кончится? Я к маме хочуууу!"

Прикол такий...
 «Как Приватбанк украинцев на колени поставил»: опубликовано курьезное фото

Я так розумію, що цей банкомат - для колясочників.Я розумію тих людей, які знімають гроші в банкоматі, стоячи на колінах: 

" О, Великий Приватбанк! Нічтоже сумняшеся припадаю ніжайше  на коліна перед 

 зевом твоїм для задоволення алчності своєї." 
Чому хлопці в черзі теж стоять на колінах??? lol


Сьогодні у нашої МУХИ - днюха! Вітаємо!!!

muxa-xa-xa


muxa-xa-xa

Україна, Бровари

Народилася: 17.09.1977

40 років діваСьогодні  у  нашої  Mухи-ха-ха свято -

 День народження!!!     Тому Самий Старший, як і має бути в День народження дружини, проснувся самий перший. Одягнувся, подивився уважним поглядом на сплячу іменинницю.

   Подумав: "Красуня моя!!!! Більш з мого боку помилок не буде". Пів-року тому  він необачно збрив бороду. І, якби не дядя Ерік, що також збрив тоді свою бороду з ним за компанію, то уникнути гранд-шкандалю на всю Київську область не вдалося б. Тому Самий Старший спеціально відпустив нову бороду до дня народження дружини, щоб вона була щаслива і задоволена.
 А зараз він розбудив своїх синів і вони разом пішли вітати маму зі святом.    Старший синочок знає, що мама у нього - молода і красива. Тому на торті, який він вручив мамі, написав ось що:


 

Насправді, він хотів написати "Паспорт врет, маме 18. Но бери его, мама, с собой, а то все думают, что ты - моя сестра", але весь напис не помістився на торті.       Середній синочок дуууже поспішав. Школа з її вчителями старалися поламатии його плани, але й них нічого не вийшло. Він встиг  доробити мамі подарунок - орігамі Матір Драконів!Навіть самий Головний у сім'ї - самий менший синочок - зробив мамі щасливий  День народження: проспав аж до 4:30 ранку і під час годування всього лише тричі укусив маму за цицьку. Він подарував мамі найцінніше - свою посмішку. І ще - букетик із найнеобхіднішого для мами.


Пов’язане зображення


     Самий Старший, нарешті,  причепурився,  радісний і щасливий  обійняв, привітав і поцілував  свою кохану і таку юну дружину.


Как вариант :)Але промовчав, що на вечір  у нього є для неї ще один солодкий сюрприз. Може, вона зрозуміє натяк, що їм  в родину ще треба дівчинку?


А наша блогерська сім'я щиро бажає тобі, Олєчка, здоров'я, щастя,

 радості, кохання, здійснення всіх мрій і довгих щасливих років

 сімейного життя. 

З Днем народження!!!

cvetokpodarokshedevrmoneycarcatcvetokbokalifeyerverk-i-salyut-animatsionnaya-kartinka-0065feyerverk-i-salyut-animatsionnaya-kartinka-0012feyerverk-i-salyut-animatsionnaya-kartinka-0037

 


Дядя Ерік, з бородою, заради такого свята вирішив тряхнути  стариною.

      kiss            kiss         kiss    


Усім чоловікам, у кого є донечки, присвячується

  • 16.09.17, 15:44

Девочке три, она едет у папы на шее. Сверху всё видно совсем по-другому, чем снизу. Папа не верит, что скоро она повзрослеет. Папа готов воплощать в жизнь любые капризы.

Девочке шесть, на коленках у папы удобно. Он подарил ей щенка и большую конфету. Папа колючий, как ёж, и как мишка огромный. Папа умеет и знает вообще всё на свете.

Девочке десять, и ей захотелось помаду. Сперла у мамы, накрасила розовым губы. Папа ругался, кричал, что так делать не надо. Папа умеет бывать и сердитым, и грубым.

Девочке скоро пятнадцать, она повзрослела. В сумочке пачка «эссе» в потаённом кармане. Папа вчера предложил покататься на шее. Девочка фыркнула: ты же не выдержишь, старый.

Девочка курит в окно и отрезала чёлку. Девочка хочет тату и в Египет с подружкой. Папа зачем-то достал новогоднюю ёлку. Девочке это давно совершенно не нужно.

Девочке двадцать, она ночевала не дома. Папа звонил раз пятьсот, или может быть больше. Девочка не подходила всю ночь к телефону. Папа не спал ни минуты сегодняшней ночью. Утром приехала, папа кричал и ругался. Девочка злилась в ответ и кидалась вещами. Девочка взрослая, так говорит ее паспорт. Девочка может бывать, где захочет, ночами.

Девочка замужем, видится с папой нечасто. Папа седой, подарил ей большую конфету. Папа сегодня немножечко плакал от счастья: дочка сказала, что он превращается в деда.

Девочке тридцать, ей хочется к папе на шею. Хочется ёлку, конфету и розовый бантик. Девочка видит, как мама и папа стареют. В книжке хранит от конфеты разглаженный фантик. Девочка очень устала и плачет ночами. Папа звонит каждый день, беспокоясь о внучке. Девочка хочет хоть на день вернуться в начало, девочка хочет домой, хочет к папе на ручки.

Девочка женщина с красной помадой и лаком. Девочка любит коньяк и смотреть мелодрамы. Папа звонил, и по-старчески жалобно плакал. В ночь увезли на карете в больницу их маму.

Мама поправилась, девочка ходит по кухне. Пахнет лекарствами и чем-то приторно сладким. Девочка знает, что всё обязательно рухнет. Девочке хочется взять, и сбежать без оглядки в мир, где умеют назад поворачивать время. Где исполняются влёт все мечты и капризы.

Где она едет, как в детстве, у папы на шее, и ей всё видно совсем по-другому, чем снизу.

©

Трохи про ядовиті рослини

  • 15.09.17, 13:40
      Всі про все знають, і, при бажанні, кожен може погуглити інформацію про отруйні рослини, які поширені в нашій країні. Мене до замітки спонукали кілька причин:
- Диффенбахії і молочаї, які стоять майже у кожному офісі
- Бругмансія, яка росте у багатьох в палісадниках
- Кліщовина, яка росте під будинками
- Коріння пастернаку, яке продається на базарі


Побачила, як на базарі бабуська продаєь корінь пастернаку. Питаю - ви можете пояснити, для чого він? Ну, дєточка, ти що, його ж тушать, труть сирим на салат і т.д. Самий корисний корінь з купою каротинів і всяких інших хрінотинів. 
Сам корінь з виду такий, як білувато-жовта покручена  морква. І пахне морквою. І корисний дуже для сердечників. Але я знаю, що такий він в Перу, звідки він родом. Бо наш клімат не дає пастернаку набратися всих тих корисностей, які в ньому мають бути.

 Зате він дуже схожий на корінь цикути, яка дуже отруйна і яку ви могли бачити, відпочиваючи десь на природі на березі річок. 

Результат пошуку зображень за запитом "цикута"

Вона дуже схожа і на петрушку, і на тмин, і на кріп.  Має приємний запах моркви, корінь схожий на корінь пастернаку, як я вже казала. І ні  її вигляд, ані смак, ані запах не вказують на її отруйність.Але ядовита вона вся повністю  За кілька хвилин яд цикути визиває тошноту, блювоту, колики в животі, піну з рота. Вражає нервову систему, припадки і судоми закінчуються смертю.

 


Раз пішли по берегах рік і лугах, скажу ще про одну рослину - аконіт.https://nn.by/?c=ar&i=171341&lang=ru

https://nn.by/?c=ar&i=171341&lang=ru
Результат пошуку зображень за запитом "аконит"


Бачили цю рослину? Краса її оманлива. Пахне сельдереєм, але яд елементарно легко проникає через шкіру. Спочатку різко падає тиск, потім брадікардія змінюється тахікардією. І, якщо немає екстренної допомоги, настає фібріляція (хаотичне скорочення серця), втрата свідомості, зупинка дихання, смерть.Беладона(красавка звичайна)

О, донна Белла! Ядовита вкрай!
Про неї знали ще в 90-х роках н.е. Парацельс вважав, що вона викликає безумство. 
ЇЇ успішно використовують в лікуванні багатьох захворювань.  Галюциноген. Плоди - маленькі ягідки. 
Смертельно небезпечна.


Результат пошуку зображень за запитом "беладонна"
Бругмансія ( Труба  Ангела)

Духмяна цариця ночі. Заполонила наші  городчики, красива, трохи екзотична, пахне солодко, як райські кущі. Бачили?
Вживання в їжу будь-якої частини небезпечне. Смертельно небезпечна.


Пов’язане зображення

Дифенбахія


Колись, за часів Римської імперії, пагонами дифенбахії били рабів на галерах і  ті помирали в муках.

Результат пошуку зображень за запитом "диффенбахія"


Стоїть кругом - в офісах, в держустановах, школах і лікарнях. А що? Росте швидко, красива, якоюсь палицею підперли - і повна відчуття підв'язаної пальми.

Сік дифенбахії викликає дерматит. Опік горла і шкіри відбувається на протязі хвилини - другої, якщо пожувати рослину. Слизиста настільки опухає, що дихальні шляхи блокуються, що призводить до смерті. 
Про банальну алергію у тих, хто працює в кабінеті, де є дифенбахія, ви всі знаєте, правда ж? 
Працювати з дифенбахією лише в перчатках. І руки мити з милом.
Те ж саме стосується монстер, молочайних... Думаєте, що у вас соплі від кондиціонера? Оберніться і помахайте ручкою своїй улюбленій пальмочці.Кліщовина ( рицина)


Кажете - гриби отруйні?
А ось про те, що поряд з нами, на клумбах, росте одна з найотруйніших рослин в світі, преспокійно миримося.


Результат пошуку зображень за запитом "клещевина"

Така красива пальма росте на багатьох на міських клумбах, шишечки гарненькі,червоні, колючі, як каштанчики.  А ця рослина в тисячі разів небезпечніша за ціанід. В ній отруйне все, особливо насінння, 4-8 насінин вистачить, щоб зустрітися з Богом. Яд вражає ШКТ, кривавий понос, зневоднення, відмирання нирок. Рицин не пошкодує безпечних людей. 


Чому я це написала? 
Бо ми всі вчимо наших дітей не пробувати на смак ніякі гриби в лісі, навіть добре знайомі. І можемо їх проконтролювати, бо ми в тому лісі знаходимося поряд з дітьми. А ось те, які рослинки-листочки-квіточки рвуть наші діти по дорозі зі школи, не дуже й бачимо. Адже не всі своїх дітей привозять і відвозять до і після школи на машині. Ви знаєте, повз яких газонів із якими рослинами ідуть додому ваші чада? 

Ну і у мене є сумніви в добропорядності продавців, хоча не маю на меті когось образити. Бо сама не раз бувала свідком, як під видом однієї рослини продають іншу. Той же очерет перед Зеленою неділею продають під виглядом аїру і в вус не дмуть.  А якщо справа стосуватиметься не кількох гривень за жмут очерету, а людського життя в вигляді кореня цикути замість кореня пастернаку?


Навчайте своїх дітей самі, не покладайтеся на те, що вчителі на уроках ОБЖ розкажуть вашим дітям про отруйні рослини!

 Убережіть своїх дітей  від смертельної небезпеки!

Убережіться  від небезпеки самі!


Із вчорашньоїь преси:

Женя.

 Женоподобный Женя, животно жаждущий жизнерадостную жонглерку Жизель, живописал Жизели жирную жизнь:

- Женя желает Жизель, Жизель Жене – животворящая живинка! Жизель – журавушка, жу-жу-жу!

Желанница живодерствовала:

 - Женя! Жилплощадь – жены, «Жигуль» – жены, жизнеобеспечение – жены…. Женя – жиголо? - Жизель, жуя желе, жалила жалом жутче жука-желчовика.

Жадненький жалкий женатик, жадно ждавший женского журчания жаворонком, желчно желтел. Жизель, жеманничая, жонглировала журнальчиками. Жесткосердно жгла женихающегося Женю:

– Женя, жалкое животное! Жизель - жрица, жаркая женщина! Жизель - женственно-жасминная! Жухай жабообразную женушку, Женя. Жизненный жребий жесток! Живописуй жене, жеребчик! – Жизель, жмурясь, жмякнула жаккардовой жакеточкой.

«Жучка, живоголотка!» - журящийся Женя жахнул жбанчик живототворящей жидкости.

Жизнь - жестокий жанр.

 

Казочка на ніч


 - Ой, ма, припини! Ну де ці документи могли дітися? Що ти мені  голову морочиш містикою. Яка містика? Ти ж колишня вчителька, ти ж не повинна у це вірити! - Іван, посміхаючись, обняв за плечі Галину Володимирівну

- А от і містика! І трапилося це не з кимось чужим, а зі мною. У вересні 1974, тобі тоді,якраз, всього два місяці було.

   Того року осінь наступила, ніби, за графіком. З перших же днів вересня задощило, грунтові дороги в містечку, яких було більшість, відразу порозкисали, тому резинові чоботи в таку погоду у всіх  були саме перше взуття. Твій батько мав прийти на обід, а хліба в хаті нема. Я позвала сусідку, бабу Ганю, щоб посиділа біля тебе, сплюшки. А сама, одягнувши резиняки і курточку, поспішила в центр, в магазин, по хліб.  Іти було далеченько, бо ми жили майже на околиці. Вулиці були пусті - білий день, діти в школі, дорослі по роботах. Навіть з районного  рейсового автобуса, що обігнав мене на повороті,  тільки одна людина вийшла - подумала я тоді. Автобус поїхав, а я, дійшовши до автобусної  зупинки, порівнялася із пожилою жінкою, що вийшла з цього  самого автобуса. Жінка розгублено озиралася по сторонам і мені здалося, що вона не може зрозуміти, де знаходиться.

- Вам щось підсказати? - запитала я у неї.

   В наше містечко весь час приїздять пожилі люди з навколишніх сіл. Але вони добре знають, де аптека, побуткомбінат, КООП-спілка чи  ощадкаса. Вони ще й самі будь-кому дорогу розкажуть і покажуть. А ця жіночка, схоже, тут вперше. Так воно і виявилося насправді.

- Та я, мабуть, не в ту маршрутку сіла, - відповіла жінка. Або не на тій зупинці вийшла. Це ж вулиця Вишнева?

- Вишнева, - кивнула я.

- А як же мені пройти до третьої поліклініки?

- А в  нас нема третьої поліклініки, поліклініка у нас  тільки одна і знаходиться вона  аж з іншого боку містечка.

-  Ну що ви таке кажете? Я завжди їзджу в третю на плановий огляд. Сідаю на тридцять дев’яту маршрутку біля свого будинку, виходжу на Вишневій. А сьогодні, мабуть, переплутала маршрутки. Вік, знаєте, уже не той, зір уже не той, - 

жінка відкрила сумку і почала щось у ній шукати і, зітхнувши, закрила її.

- Я ж кажу - вік. Ну, ще й телефон вдома забула. А чи могли б ви подзвонити моєму сину зі свого телефону? Він би приїхав машиною і забрав мене. Ви не хвилюйтеся, я вам заплачу за дзвінок. А номер сина я напам’ять знаю.

    Я дивилася на неї, слухала  і не могла зрозуміти - що вона таке говорить? Ця жінка нормальна взагалі чи ні? Яка тридцять дев’ята маршрутка? Як я можу подзвонити по телефону прямо з автобусної зупинки? Яка третя поліклініка на Вишневій? Чогось стало не по собі, моторошно якось. Я й кажу:

- Знаєте, ви мене вибачте, але я дуже спішу, щоб встигнути в магазин до обідньої перерви. Ви мене почекайте. Я повернусь з магазину і ми  пройдемо до кінця вулиці, потім ще трохи  направо і буде пошта. Там  є телефон, звідти й позвоните своєму сину.

    І я, залишивши жінку на зупинці, пішла в сторону магазину по розбитій від дощу дорозі. Іду й думаю собі - а жіночка то вдягнена не як сільська. Гарний плащ, косинка в горошок, модельні черевички. Купила хліба, вертаюсь назад, але тієї жінки на зупинці вже не було. Чи вона сама пішла, чи її ще хтось повів на пошту - я не знаю. Але, коли я розповіла твоєму  батькові про цю жінку і її слова, він на мене нагримав: ”Галю! Не кажи нікому, надто вже схоже на нісенітницю”. Я й мовчала і нікому не казала. А з часом наше містечко приєднали до обласного центру. Все навколо розбудувалося, змінилося. В будь-яку сторону спокійно можна доїхати на маршрутках. І маршрутка № 39 теж є. І ти, сину, заввідділенням у третій поліклініці, правда ж? Дзвони своїм колегам, може, твої папери у тебе на столі тебе чекають, - Галина Володимирівна усміхнулася. - Тільки я от все думаю - хто ж вона була, та жінка? Як вона потрапила до нас тоді, на цілих 40 років назад?