хочу сюди!
 

Наталия

50 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 35-55 років

Дегустація нового добового сухпаю армії США CCAR

Американці — ще ті засранці. На чолі з Донні Чубчиком, який обіцяне «Make America great again» перетворив на «Never America great again». При цьому він відкрито симпатизує кремлівському карлику, призупинив постачання деяких видів озброєння до України, схиляє нас до капітуляції перед рабсією, розвалює НАТО зсередини і зав'яз у війні з «рушникоголовими».

Однак політичні розбіжності відійшли на другий план, коли у продажу з'явився новий добовий сухпай американських вояк. Навчений принципом «Купляй, поки продають» захотів придбати і зацінити новинку. І не прогадав, оскільки на момент публікації продегустоване меню вже розкупили.

1. Новий добовий сухпай армії США CCAR (меню №3) створений замість продегустованого минулоріч добового сухпаю First Strike Ration. Його розробив Відділ бойового харч
ування Центру розвитку бойових можливостей армії США (DEVCOM SC). Виробництво розпочали з травня 2025 року. А назва «Close Combat Assault Ration» перекладається українською, як «Раціон штурмових заходів ближнього бою». Тобто, це набір для штурмовиків. Й існує лише у трьох меню.

Заявлено, що він на 39% менший і на 17% легший, порівняно з індивідуальним раціоном харчування First Strike Ration. Точна калорійність не вказана, але перерахувавши вийшло 2610 ккал. Ну а вага — всього лише 0,45 кг. І це все коштувало 2010 грн. (з доставкою).
2. Паковання товстіше, ніж у разових сухпайків.

3. Однак за шириною і довжиною не дуже відрізняється від разових сухпайків США.

4. Меню №3 складається з тушковної яловичини, трубочок з сиром з ароматом піци Пепероні, крекерів, кеш'ю з Халапеньо, яловичої палички Теріякі, розчинного шоколадного протеїнового напою, розчинного напою фруктовий пунш, ірискового батончика, відновлювального батончика з солоною карамеллю та маршмелоу, шоколадно-арахісового спреду, енергетичного гелю мокко, тістечка з шоколадними крихтами, драже «Skittles». Всього 13 страв. Плюс — жувальна гумка з ароматом арктичної м''яти (з кофеїном), пакетик для сміття, аксесуари (паперова та вологі серветки, приправи).

5. Тушкована яловичина. До неї додається картонка з описом. Зроблена вона з яловичини, води, моркви, картоплі, ароматизатора яловичини, зеленого горошку, соєвого лецитину, томатної пасти.

6. Пахне, як котячий корм:) Насправді, відчутно аромат яловичини.

7. Виглядає, наче якесь місиво. У страві видно картоплю, моркву, шматочки м'яса.

8. М'ясо в соусі, тож його одразу і не помітиш. На смак воно м'яке та смачне.

9. А ось смак неприємний: гірко-пересолено-кислуватий. Причому, сильно гірчить. Але в іншому — це досить смачно. Тому оцінка: 4.

10. Крекери з піцею Пепероні. Думаю, що це ті самі трубочки з сирною начинкою з ароматом піци Пепероні з разового сухпаю MRE.

11. Так і є! Це трубочки з сиром з ароматом піци Пепероні. Тільки цього разу вони добряче поламані.

12. Однак це все одно дуже смачно. Оцінка — відмінно (5). Хіба що, додам, що відчуваються підсилювачі смаку (вони є у складі) і гострий перець.

13. Крекери. Це ще одне повторення, адже вони були у добовому сухпаї First Strike Ration.

14. За традицією, вони поламані:) 

15. На смак, як картон. Тож оцінка: 3 (до речі, так само оцінив крекери у First Strike Ration).

16. Кеш'ю з Халапеньо. Мабуть, це буде дуже гостро...

17. Горішки кеш'ю. Аромат, як у арахісу. А виглядають, як кеш'ю з приправами.

18. Цей снек на вигляд безневинний, але... які ж горішки гострі!

19. Спочатку це солоденькі горішки з сіллю. Однак потім розкривається нестерпно пекучий перець Халапеньо. Тож страва, як для мене, занадто гостра. Втім, кеш'ю я люблю. Тому ставлю 5. Але витримати цю гостроту нереально!

20. Яловича паличка Теріякі — вже третій знайомий продукт.

21. Всередині паковання ще одне паковання. Навіщо?

22. Ковбасна паличка у власному пакованні. Все ж відрізняється за дизайном паковання від продегустованої раніше палички.

23. Паличка чомусь вкрита жиром.

24. Пересолоно-кисло-солодкувата на смак. Причому пересолена. Помітна соя на смак. Ну а пахне копченостями і соєвим соусом. Якийсь дивний копчено-солодкий аромат. Тому оцінив на 4. Хоча минулого разу постав 2,5. Напевно, відчуття смаку змінилось. Чи просто був дуже голодним.

25. Ірисковий батончик.

26. «А пахне як!» Аромат схожий на згущене молоко.

27. Батончик солодкий. З крихтами (карамель чи мигдаль), які хрумтять на зубах. Відчувається аромат згущеного молока. Та й на смак, як згущенка з сухим молоком.

28. Це солодко і дуже смачно! Однозначно, 5!

29. Відновлювальний батончик з солоною карамеллю та маршмелоу (жувальним зефіром). Правда, де там маршмелоу — не зрозуміло.

30. І тут знову пачка в пачці.

31. Батончик упакований у сріблясту обгортку.

32. Виглядає, як звичайний батончик з рисовими кріспі. Хоча пахне чимось незрозумілим.

33. Як не дивно, батончик доволі м'який. Рисові кульки зовсім не тверді. Ну і, звісно, це досить солодко.

34. Відновлювальному батончику ставлю п'ятірку. Смачний перекус!

35. Тістечко з шоколадними крихтами. В дослівному перекладі «тісто для тостера з шоколадною стружкою». І його я вже пробував в одному з американських сухпайків.

36. Хм... Пахне шоколадом.

37. Смачне тістечко. Солодке. Відчувається шоколад. Так що оцінив на 5.

38. Хоча воно жирне і зіпсувало фон для зйомок.

39. Драже «Skittles». Думаю, їх можна спокійно купити в магазині. Але, по-моєму, я раніше їх не пробував.

40. На зворотньому боці вказали аромати: виноград, лимон, полуниця, лайм, апельсин.

41. Ароматні драже. Мені сподобались. Особливо, лаймовий і виноградний. Вони заслуговують на п'ятірку.

42. Прикольні кольорові драже.

43. Всередині кисленька кукурузно-сиропова маса. А я припускав, що ці драже шоколадні. Проте вони все одно смачні.

44. Шоколадно-арахісовий спред. Люблять американці арахісову пасту:)

45. Густа жирова маса. Приторно-солодка, з солоністю. В смаку відчувається арахіс і шоколад.

46. Схоже на кавелдик:)

47. Не фанат арахісової пасти. Але на крекері вона смачна. Тому оцінка — 5. Правда, багато спреду залишається у стіку.

48. Енергетичний гель мокко. Напевно, це шось кавове?

49. Консистенція і смак, як у начинки карамелі зі смаком капучино. Відчувається аромат капучино. А як його їсти? Бо на крекері розтікається і все липне.

50. Це приторно-солодко. Втім, кавово-шоколадний енергетичний гель мені сподобався. Оцінка: 5.

51. Розчинні напої в гідраційних пакетах: шоколадний протеїновий і вуглеводнево-електролітовий фруктовий пунш. Вони схожі на продегуставані в сухпайку «First Strike Ration».

52. Шоколадний протеїновий розчинний напій доволі калорійний — 280 ккал.

53. В гідраційному пакеті не лише зручно розчиняти напої, а й тримати їх в руці.

54. Нажаль, налив більше води, ніж потрібно. Бо пакет непрозорий. Сподіваюсь, на насиченість смаку це не вплине.

55. Напій має насичений аромат какао. Пахне дуже приємно. Смак солодкуватий. На 5.

56. Останній продукт у цій дегустації — напій вуглеводнево-електролітовий з ароматом фруктового пуншу. Тільки де там вуглеводні та електроліти — незрозуміло.

57. Гідратаційні пакети з застібкою. Це гарантія, що під час перемішування не розіллється.

58. Розчинення та змішування прямо в пакеті. Зручно!

59. Фруктовий пунш — а пахне вишнею.

60. Спочатку напій здався не солодким. Просто кисленьким, з ароматом вишні. Але потім він став кисло-солодким. Оцінив на 5, хоч спочатку поставив 4. Мабуть, погано перемішався.

61. Військова енергетична жуйка теж знайома по добовому американському пайку. Але ця не з корицею, а з ароматом морозної м'яти.

62. Надруковано, що заборонено використовувати більше 4-х жуйок за день. А в пачці їх аж 6.
Жувальна гумка м'яка. Але пахне маззю для ніг «Ефкамон», яким користовувалась бабуся, а зараз викорисовує мама. Дуже потужний аромат м'яти та кофеїну. Жуйка солодка. Ну а при розжовуванні поступово з'являються гіркота та бадьорість. При цьому смак та аромат тримаються дуже довго. Тому оцінка: 4,5 (зняв пів бала за неприємний аромат).

63. Цікава річ: при наведенні камери смартфона на штрих-код, він автоматично ідентифікується. Вперше таке бачу!

64. Аксесуари: зіп-пакет для сміття, вологі серветки, приправа та паперова серветка. Ложки і розігрівача немає.

65. Ну і невеличкий підгон від інтернет-магазину, в якому купляв цей сухпай: цукерка-іриска та жувальна гумка.
Іриска, як у разовому цивільному сухпайку «Sopakco Sure-pack». Ідентична. Смак шоколадно-ірисковий. А жувальна гумка звичайнісінька, м'ятна. Довгограюча.

На завершення варто зробити висновки. Перший і найголовніший висновок: цей сухпай дуже смачний. Хоча я йому поставив би не 5, а 4,5 (через те, що тушкована яловичина виявилась гіркою, а жуйка неприємно пахла).

Особливо сподобався трубочки з сиром з ароматом піци Пепероні, кеш'ю Халапеньо (хоча він занадто гострий), ірисковий батончик, відновлювальний батончик, тістечко з шоколадними крихтами, драже «Skittles». Порадувало, що багато солодощів. Але здивувало, що основна страва лише одна.

Другий висновок: хоч сухпай всього на 2610 кілокалорій, наїстись ним цілком реально. Втім, перевірити це не вдалось, оскільки зйомки затягнулись на два дні.

Здивувало, що основна страва лише одна. Проте у набір поклали багато солодощів. А солодке я люблю.

Чи кращий полегшений сухпай CCAR за First Strike Ration, сказати важко. Але точно не гірший. Тож рекомендую. Американцям можна позаздрити в плані сухпайків.

0

Коментарі