хочу сюда!
 

liliya

33 года, овен, познакомится с парнем в возрасте 33-38 лет

про старе і нове, про товаришів, і дурне питання насамкінець

зазвичай кажуть, що дружба - це чудово. кажуть, старих знайомих треба берегти, навіть якщо вони не друзі, бо у відповідальний момент цілком можуть ними стати. 

також кажуть, що інколи треба щось змінювати у власному житті. щоб не було застою, і особливо - якщо до того вже йде. тоді варто змінити щось одне і велике або багато маленького (бо щоб дала ефект зміна чогось маленького й одного, треба дивитись американські фільми - там таке показують) - і все піде як по маслу. 

а чи треба міняти товаришів? скажімо, ось це знайомство вже занадто старе, воно віджило своє. говорити немає про що, дороги розійшлися, тож навіщо кожного свята або якої там ще нагоди про себе товаришу нагадувати, якщо це цілком імовірно тепер тільки мозолить очі? або, скажімо, якщо приємне знайомство знайомство з натяком на дружбу приємне і має отой самий натяк лише для однієї сторони, для мене? "якщо" - хороше слово, тому що мені нічого не відомо точно. але ж у цьому світі мало чому можна вірити, а старий анекдот про старого єврея говорить, що довіряти навіть собі не можна. отже, я роблю висновок з того, що бачу, - товаришу зі мною не цікаво. і я йду з ефіру. 

не без пафосу, так вже сталось, що маю такий грішок. але я вчора порвала зв'язок з двома людьми, з якими ниточка пов'язувала спільною історією, і не лише квіпу. щасливо зоставатись! 

цікаво, що ж би мало це мені дати?

ах, так. тепер же потрібно знайти нових знайомих. важкувато буде. старість, знаєте, не в радість...

то як там зараз знайомляться майбутні друзі question

0

Последние статьи

Комментарии

110.11.11, 00:06

по різному. але симапатія мусє биць

  210.11.11, 00:52Ответ на 1 от Володюсик

  мені так здається, що це не кінець. Часто ми повертаємося до старих друзів, ажде багато єднало хорошого.

   Гость: Star_Wanderer

   310.11.11, 01:26Ответ на 2 от sonce-33

   ага ажде ажде

    410.11.11, 02:13Ответ на 3 от Гость: Star_Wanderer

    ))))))))))))))))))))) ну і помилилася,

     529.11.11, 22:11

     і нафіга, питаєцця?