Punk’s Not Dea


У мого гарного знайомого є таке тату:


Punk’s Not Dead

У мого гарного знайомого є таке тату:


Деміан Торн?

 Младший сын украинского президента Петра Порошенко – 13-летний Михаил – упал в обморок на молебне в Софийском соборе по случаю Дня национального флага и Дня независимости Украины во время проповеди главы непризнанного в православном мире «киевского патриархата» Филарета.

Мы, атеисты…

Мы, атеисты:
1. В своей жизни мы опираемся не на веру, а на Знания.
2. Мы точно знаем, что Деда Мороза, Бога, барабашки и подобных сущностей не существует.
3. Мы считаем Тору, Библию и Коран великими книгами, которые достойны занять свои места на полке рядом с Илиадой, Гильгамешем и Сагой о Нибелунгах.
4. Фантазии, не подкрепленные фактами или научно обоснованными теориями, мы считаем фантастикой — вне зависимости от количества людей, которые в это поверили.
5. Мы считаем, что человечество должно вырасти из религиозных сказок, как ребенок вырастает из детских сказок про злого Буку и книжек с картинками.
6. Мы считаем, что люди имеют право исповедовать религию, заниматься йогой, выходить в астрал, собирать почтовые марки, разводить аквариумных рыбок и прыгать с парашютом. Любое увлечение, не противоречащее Закону и не ущемляющее права других людей, допустимо.
7. Мы твердо знаем, что животные не говорят, что превращение (трансмутация) веществ, равно как и левитация, в обычных условиях невозможны и относим описанные события и прочие подобные им к сказкам.
8. Мы считаем, что если кто-либо на основании своей веры в сказки требует преимуществ перед другими людьми, его стоит обследовать на предмет психической вменяемости.
9. Мы считаем, что образование и научный, критический взгляд на жизнь "отменит" представления людей о божественном, сверхъестественном происхождении Вселенной, как до того отменил представления о том, что Земля стоит на трех слонах и твердом небе.
10. Мы уверены, что большинство религиозных организаций созданы для финансового обогащения и политической деятельности на основании распространяемых ими заблуждений.

Почав дивитись Штам.

  • 06.08.14, 18:54

Ну так, непоганий початок серіалу. Поки нема до жовтня The Walking Dead ) На ex.ua вже 4 серії. Ну і в VK.


Це жах!!! Або старече брюжяння.

  • 21.07.14, 21:11

 Зайшов до мене комівояжер. Продавав окуляри. Оскільки я майже сліпий, то я зацікавився і запросив в середину. Він зайшов, почав пургу реклами, але очима по стінах. А стіни в мене  у плакатах, фото і автографах. Я дивлюсь, хлопчик 20 років, ну більше. Ну думаю, сподобалось. Говорю ; "Що, кумирів побачив?"

А  він мені - " Та ні.  Хто це зображений?"

Уявляете?! Ні дісі, ні металікі ,ні ролінгів з бітлами!!!!! Ні рамштайну ,ні перців, ні пістолетів!!!!!

Як можливо так прожити? Щоб не чути, не любити? Та й не дурень, здаеться, я з ним говорив....

Але не знати ролінгів.... 

Що, гаплик людству?

Купив телефон. :-)

  • 29.06.14, 20:40

Перепробував усе. Не всі марки, звичайно, а всі види. Від простішого до смартфону. І прийшов до таких висновків : все, що мені потрібно, це - дзвонити, музика і довгий час роботи. Все інше нафіх! Одже, по старості, вибрав бабушкоіон:-)  А шо? Тиждень тримає, з постійним прослуховуванням плеєра, звук голосний і може бути + дві сімки.  Що ще потрібно?

 А, ще прикольно антенка висовується і радіо голосно рубає:-)  

Дістаю всі офігівають і купив за 250 грн. На батареї написано 6200 мАч :-) :-) :-) 

Про олдову музику.

  • 19.06.14, 20:53
   Так, звичайно, Цепеліни і Озік. Та я про свою молодість. Про 1980. Музика того часу, Досить нерогана. Але 60-х років. Кристалинська напиклад.  Кобзона ненаяиджу:-)  Був оркестр Рознера, шик! Ну і мої браття http://uk.wikipedia.org/wiki/Супер_Вуйки Миколайчук, я з Луцька тому Мареничі. Ободзінський ще непогано варював...Хто ще? Пишіть.

Моя думка про сьогоднішню ситуацію.

  • 18.06.14, 22:14

А вона проста. Історія. Вийдіть на вулицю і спитайте, хто розпочав другу світову? 

А розпочав СРСР!

Зараз їх діти намагаються його відтворити.

Раб не хоче стати вільним, раб хоче мати своїх рабів!

Просто нам потрібно відкинути рабів (як раб по -англійські ? ), ось так , слов'яни...

Не можу зрадити принципи.

  • 13.06.14, 22:24
      Мені сьгодні сказали - ти кул спеціаліст , але... Підстрижись, вдівайся по-іншому, промовчи і робота, гроші твої.., Що я зробив? Та нічого. Просто пішов. На свої незалежні 1 500 грн. Замість 1 500 долярів. Але я просто не зміг би. Ну не зміг би бути кимось у костюмі, замість рваних джинсів, у  туфлях замість кедів . Хоча шкода. Я гроші теж хочу і купити багато чого собі намітив. Але коли вони сказали - підстрежись і вдівайся по-іншому...Та пішли вони... Я не зраджу велику ідею рок'н'ролу!