"Как затопленная станция «Мир» передавала сигналы с того света"

  • 28.03.16, 16:15
Дуже пізнавальна стаття про те, як "передова" космічна держава на*бала увесь світ передаючи фейуову телеметрію з космічної станції "Мир".moroz

".....педантичные европейские ученые, годами колупавшиеся в тоннах цифр, порожденных за эти годы плодовитым отечественным бредогенератором, и строившие свои сложнейшие модели на основе поведения далекой и загадочной русской станции, были просто шокированы такой… беспринципностью со стороны ведущей мировой аэрокосмической державы."

РФ створює армійський корпус з громадян України

  • 16.02.16, 12:05
http://news.liga.net/news/politics/9055289-rf_sozdaet_armeyskiy_korpus_iz_grazhdan_ukrainy_gritsak.htm
Щось схоже перегукується з історією РОА в фашистській Німеччині. 
Замість того щоб жити і робити щось добре во благо, цікавитись наукою, розвивати технології, поліпшувати побут і комфорт рядових громадян - все стріляють, вбивають... своїх сусідів, народи.... Це принесе їм щастя? Банальні слова, но іноді приходять думки що в наш час це якесь доісторичне варварство, яке не мусить вже відбуватись... в голові не укладується. Ми всі в одній упряжці на планеті земля, виникають нові загрози для всього людства - глобальне потепління...  приміром. Це є приіорітет, пріорітет в технологіях, альтернативних джерел енергії, науці - знання і дослідження в наш і майбутній час - головне для людства. Но мудакам цікавіше "всім їзда - всім пі*да"
п.с. мудака тішить думка про апокаліпсис, та власну "легендарність" співзмірну з "славою" гітлера. 

Народився СИН

  • 10.08.15, 12:54
1 місяць і 10 днів. Здоровий, з моцним апетитом що закохався в циці. Він їх боготворить, обіймає, щипає, пригортає чи просто впираєтья носом під час сну. Все що поза ними для нього вороже, чи як мінімум навіює тривогу.
Ян.

Ган*они вони карочє, Ган*они....!!!!!!!!!!!

  • 16.02.15, 20:45
Всім для релаксу. Смішно, грішно, і чоткоlol 
Чоткий пацан на пальцях прошуршав всім по вухам шо то таке у нас долар по 25 і  маршрутки по 3 гриня.

17 серпня - Марш за федералізацію Сибіру

  • 02.08.14, 16:06
17 августа в Новосибирске пройдет “Марш за федерализацию Сибири”. Об этом на своей странице в Facebook сообщил известный российский журналист Артур Соломонов.

Марш пройдет под лозунгом “Хватит кормить Москву!”

В сети Вконтакте создана соответствующая группа “Марш за федерализацию Сибири”. “Наша цель — создание Сибирской республики в составе РФ”, — говорится в сообщении группы.

По мнению организаторов марша, автономия Сибири от Москвы позволит сибирякам:

1) Ввести льготы и дополнительные надбавки для лиц, проживающих на территориях с суровыми климатическими условиями.

2) Ввести региональную составляющую в налог на добычу полезных ископаемых. Это приведет к более справедливому распределению доходов между местным и федеральными бюджетами.

3) Реализовать свое конституционное право на собственные, более независимые от центра органы власти и ликвидировать идиотскую ситуацию, когда все решения принимаются в Москве правительством, где нет представителей, способных и желающих постоять за интересы Сибирского региона.

http://grani.ru/Politics/Russia/activism/m.231684.html

http://news.finance.ua/ru/~/1/0/all/2014/08/02/330929

https://mobile.twitter.com/newreporter_org/status/495598225215475712/photo/1


А тут вже пішла хвиля  - калінінградська народна республіка

https://www.facebook.com/kseniasobchak/photos/a.647986671900636.1073741832.203063579726283/827626070603361/?type=1&fref=nf

НАКІНЕЦЬТО!Пішла справа по засланим козачкам. Заворушили "Вести"

  • 22.05.14, 10:32

Є такий холдинг «Мультимедіа-інвест груп», в який входять телеканал UBR, газета "Вєсті", а також новосний одноіменний сайт, який  використовує портал "i.ua" для залучення його аудиторії до пропаганди.

Ну так ось, СБУ накінецьто зацікавилось тим медіахолдингом. Давно пора. Бравоsila applause

Весті широко використовують практику перемішки правди і брехні, подаючи на фоні "нормальних новин і експертної оцінки" зовсім провокаційні і вирвані з контексту інфу, чи дуже часто перекручені "мнєнія". Метод дуже подібний до практики Кісєльова, де під "потрібним углом" висвітлюються різні факти і події, а загалом саме потрібні факти виокремлюють, придають їм значущщість, роздувають з мухи слона і роблять "вердикт" в користь "разділяй і властвуй"

Хто стоїть за тим медіахолдигном? Курченко, Медведчук, Гужва...

http://mediananny.com/reportazhi/2304084

Ну і самі вєсті про себе

http://vesti.ua/kiev/52933-nakanune-vyborov-vlasti-zablokirovali-redakciju-krupnejshej-ukrainskoj-gazety

Слава Україні!!!!

Крим буде наш! А південь зробить загарбнику пі*дєц!

Ємоційно в заголовку. А думки такі: Україна за свою незалежність привчила громадян до свободи - свободи слова, свободи дій, в хіровій економічній ситуації, злиднях, но з правом протесту. Привчила західняків і львівян до вихідного відпочинку у культувих кав"ярнях й двориках за філіжанкою кави і непримушеній обстановці читати пресу, і під полеміку на любі світові і внутрішні проблеми хлібати пиво, привчила до масових зібрань й компаній за будь що, і проти буть чого. Привчила навіть оголтєлих русофілів що на сході, криму так і півдні  до вільнодумства, скандувань "расія", так і для "слава Україні". Но з приходом російського чобота всього козачого по історії що лине в давні часи вільнодумного духу, генетичного коду що засів в нашій крові не викорінити. Свободу на мнимі переваги російської імперії не проміняти, взамін вони обіцяють всіх протестуючих загнати в рамки "нєсогласних", від любої компашки що заспіває на вулиці потребують доозвіл на мирне зібрання і припишуть політичний екстремізм. В Криму до такого населення неогтове, а кримські татари і поготів, яким тепер вказують кому виїжджати і заїжджати в свій дім. А південь, Одеса путінський розпорядок на дух не переносять, навіть ті екстремісти що мутять воду і так бажають в рашку. У випадку їх захоплення росія стикнеться з непоборними речами - свободою, яка розвалить її, не з середини, з України!!!

https://www.youtube.com/watch?v=hhXTqcOE800

https://www.youtube.com/watch?v=OfDoI1_wklY

Путін псих, Горбачова хоче посадити за розвал СССР

  • 10.04.14, 21:33

http://dniester.ru/node/10288

Депутаты Госдумы пытаются возбудить дело на Горбачева.


Члены фракций "Единая Россия" и КПРФ - Евгений Федоров, Антон Романов, Иван Никитчук, Олег Денисенко, а также ЛДПРовец Михаил Дегтярев направили запрос в генпрокуратуру в котором развал СССР признается незаконным и содержатся требования привлечь виновных к ответственности.

В числе прочих упоминается фамилия Михаила Горбачева, экс-главы СССР.

По информации депутатов, 4 ноября 1991 управление по надзору за исполнением законов о госбезопасности Генпрокуратуры СССР возбудило дело против Горбачева. Однако под давлением постановление было отменено.

Горбачеву вменяется создание не предусмотренного КОнституцией Госсовета СССР, который принял решения о признании независимости прибалтийских советских республик.

Депутаты рассчитывают, что будет дана оценка правовых норм государственности всех бывших республик, создания Конституции, что даст основание для изменения этих документов, к примеру, касательно суверенитета Украины.

По мнению депутатов, у данного дела нет срока давности. Они рассчитывают также, чтоб будут даны ответы на вопросы - "была ли интервенция иностранных государств против СССР" и "был ли тогда государственный переворот, подобный сегодняшнему, украинскому".


ПС вам нездається що путіна скоро відсторонять від влади через не дієздатність на посту президента за висновкоми психіатрів?

18 травня розпочинається массовий всенародний виступ проти Путі

  • 03.04.14, 11:11

http://blog.i.ua/user/4887778/1394158/#p13

Є конкретна ідея по створенню конрпропагади навпртивагу московській. Всі хто має час і бажання  реєструємось на російських ресурсах.. соцмережах, форумах і поширюєм від імені росіян інформацію що 18 травня розпочинається массовий всенародний  виступ проти Путіна по всій Росії. 

Всі хто має адреси російських інтернетресурсів прошу ділитись в коментах, буду публікувати їх в пості!!!!

Слава Україні!!!! Ми прорвемось!!podmig

Ось список соцмереж, на яких можна просувати даний меседж, росіяни самі мають покінчити з російським самодурством царя, більше нікому.

http://www.bravica.com/ru/prime/social-networking.htm

Сторінки:
1
2
3
попередня
наступна