Профіль

Мольфар

Мольфар

Ангуїлья, Сомбреро

Рейтинг в розділі:

Фанатам шоколадної влади!!! Моліться щоб подібного не трапилося

Смерть правозахисниці на Київщині: з'явились резонансні деталі

На місці, де знайшли тіло Ірини Ноздровської, правозахисниці та сестри загиблої у резонансній аварії, зараз працює слідчо-оперативна група.

Про це повідомляє з місця події журналіст 24 Каналу Анна Сердюк.

На місці трагедії перебувають і родичі загиблої. Батько Ірини у розпачі, з ним працюють психологи.

Як стало відомо журналістці, тіло Ірини знайшов місцевий мешканець, що вигулював собаку. Жінка була роздягнена, з одягу на тілі були лише шкарпетки і пояс.

Про причину смерті експерти сказати не можуть. Розтин тіла зможуть провести лише завтра.

Чоловік у Вишгородському районі, село Демидів, знайшов тіло жінки, роздягнутої у воді. На місце виїхала слідчо-оперативна група, і ми встановили, що це і є зникла Ірина Ноздровська, яку ми розшукували,
– сказав речник Нацполіції Київської області Микола Жукович.

27 грудня захист винуватця ДТП, в якій загинула сестра Ірини, Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області мало не домігся його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд у підсумку постановив відправити справу до суду першої інстанції і продовжив йому арешт на 60 діб.

Аварія сталася 30 вересня 2015 року уселі Демидів Вишгородського району Київської області. Дмитро Россошанський, перебуваючи в стані наркотичного сп'яніння, збив на смерть односельчанку, 26-річну Світлану Сапатинську. Дядько винуватця ДТП на той момент був головою Вишгородського районного суду.

Таки да!

"Прапор" нації: сьогодні день народження Степана Бандери 01.01.2018 17:07 1 січня народився Степан Бандера (1909-1959), український патріот, політичний діяч, ідеолог і теоретик українського національно-визвольного руху. Бандера був талановитим організатором, політиком-стратегом, відданим революційним методам боротьби за визволення українського народу від австро-угорських, польських, московсько-більшовицьких колонізаторів, за незалежну Українську Державу – такої характеристики заслужив він від своїх сподвижників, послідовників і прихильників української національної ідеї, пише Укрінформ. Представники ж держав, чия влада поширювалась у різний час на українські землі, вважали його державним злочинцем, бандитом. «Українським буржуазним націоналістом» з негативним підтекстом цього поняття, фашистським поплічником, убивцею невинних людей та іншими лайливими епітетами наділяла його ім’я більшовицька пропаганда. Впродовж багатьох років у відношенні до патріотично вихованих українців вживалися висловлювання, у яких слова «націоналіст», «національний» трактувалося як принизлива ознака. При цьому не згадувалося, що поняття «націоналіст» і «патріот» є тотожними – «той, хто любить свою батьківщину (свій народ)». Степана Бандеру важко сприйняти патріотом тому, хто не визнає українців за окремий народ, окрему історичну й етнічну спільноту. Радянські пропагандисти доклали чимало зусиль, аби в свідомості пересічного громадянина прізвище Бандери асоціювалось зі словами банда, бандит. Хоча, є й такі, хто, вочевидь, вважав його рідним братом славнозвісного Остапа Бендера й називав (називає) «Бєндєрою». Між тим, у польській мові «бандера» – це «прапор». Нині тривають дискусії щодо перевезення останків Бандери на батьківщину. При цьому існують протилежні оцінки його ролі в історії України. Не викликає сумніву одне: Степан Бандера, незважаючи на спотворення його образу більшовицькою пропагандою, залишається прапором боротьби за незалежну Україну. Майбутні дослідження архівних матеріалів, яких ще не торкалась рука незаангажованих дослідників, дозволять з’ясувати істинну роль і місце націоналістів ХХ століття в боротьбі за незалежність України, в тому числі й самого Степана Бандери, і внесуть беззаперечні докази на користь закономірності цієї боротьби. Але настільки правильними були всі тактичні кроки і дії учасників цих подій, покаже час.
Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2018/01/01/278880-prapor-naciyi-sogodni-den-narodzhennya-stepana-bandery