хочу сюди!
 

Ксения

41 рік, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

24 квітня світлий День народження Секлітової Лариси. Пам’ятай!

24 квітня світлий День народження  Секлітової Лариси. Памятай про це!

Для України і її населення важливо дуже звернути увагу на ПОДІЮ, що 24 квітня була народжена Велика людина Секлітова Лариса Олександрівна.question

Чому? Тому, що Богом предоставлено українцям, і людям інших малих і великих держав, подією її народження можливість прогресування в позитивному напрямку способом вивчення інформації про розвиток себе своїм бажанням розвиватися у світлих властивостях своєї особистості не засобами жорстоких страждань, не проходячи випробування Злом. Іншими словами – прогресувати (навчатися) не із під палки!hammer

Планета Земля створена зусиллями Бога як Особистості із умінням ТВОРИТИ із речовини і із енергій, що не досліджені земними ученими. Бог для потреб розвитку і існування Землі створив разом із Своїми Помічниками людину - із властивістю народжувати маленьких дітей. Та із властивістю змінювати свою особистість придбаним досвідом життя, придбаними уміннями, придбаними рисами характеру при проходженні через ситуації життя в суспільстві і в природі. Чи змінювати свою особистість деградацією  -  розгублюванням накоплених позитивних рис характеру і корисних умінь.

Дуже багато років тому Бог із жалем переконався, що його експеримент із створенням та вихованням особистості людини іде невдало. Спробою виправити ситуацію є придумана Богом ідея дати придатним для розвитку людям знання про будову Вищих Світів, про Особистостей, які прогресують і працюють у Вищих світах. Дати людям знання про ціль розвитку Вищих Cвітів, про те, якими процесами створюється прогресування людини в позитивному напрямку, та якими процесами створюється деградація людини – розгублювання її накопленого духовного і матеріального багатства. Тобто дати людям знання якими процесами створюється прогресування в негативному напрямку-напрямку до розвитку темних енергій, а не світлих.

24 квітня народилася Секлітова Лариса Олександрівна – людина, що стала здатною отримати од Вищих Світів, од Бога і Його протилежності – Диявола знання, якими можна свідомо сприяти своєму особистісному розвитку в позитивному напрямку із поступовим підніманням по етапах розвитку і розвиватися із пильністю, щоб не змінити напрямок свого розвитку в «Царство Диявола». Знаючи, що матеріальне багатство є засобом для розвитку, накоплення, в собі головного – духовних властивостей людини. І, в наступному після дуже великого часу перейти у стадію розвитку своєї особистості у Вищих Світах – «Царстві небесному».  А не для насолодження та спадщини дітям і внукам майном.

Секлітова Лариса Олександрівна отримала знання і разом із Стрельніковою Людмилою Леонівною їх повідомили людству в книгах, написаних мовою різного ступеня доступності для читача – для читачів різного Рівня розвитку. Ці Автори, філософи, письменниці і вихователі, рекомендували розпочинати вивчення їхніх книг із книги «Высший Разум открывает тайны мира» і потім читати згідно рекомендованого списку. Найскладнішою книгою їхньою по мові викладення є книга «Законы мироздания или основы существования божественной иерархии».

В Україні іде війна російського агресора. В нас іде пошесть короно вірусу. Це той розвиток «з під палки» ледарям духовним-українцям, які відторгають шлях розвитку через Добро а не Зло, про який принесла знання Секлітова Лариса Олександрівна.

Докладніше можна ознайомитися тут: https://www.gold-race.ru/ .spasibo spasibo druzhba

0

Коментарі

114.04.21, 13:35

Слідкуй за публікаціями, видаляй парні. Замітка з'являється не

  214.04.21, 18:56

  22 Ленин родился

   314.04.21, 20:58Відповідь на 1 від selavi

   Слідкуй за публікаціями, видаляй парні. Замітка з'являється не Дякую за навчання,

    414.04.21, 21:03Відповідь на 2 від DANAH

    22 Ленин родилсяЛенін є посланцем Вищих Світів, світів Бога. І він своїм завданням мав зруйнувати в Російській імперії інститут віроісповідання, інститут віри в Бога. Другим завданням в своїй місії вн повинен був створити умови для побудови нового суспільства, гуманного, в якому могли народитися, вирости і отримати вищу освіту нові Посланці Бога Секлітова Л.О. і Срельнікова Л.Л., які є ІІ пришестям Бога на Землю.