Сто тисяч дохлих москалів

  • 22.12.22, 22:10

Сто тисяч дохлих москалів, дохлих москалів, дохлих москалів
І це - лише початок!

0%, 0 голосів

50%, 9 голосів

50%, 9 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Кацапський адвент-календар

  • 14.12.22, 17:30


Найкращі митці адвент-календарів для кацапів - це наші хлопці з ЗСУ. В кожній секції - абсолютно інший подарунок для кацапських самок, жодного повтору! Подарунки навіть різняться засобами приготування до запакування, не те що на зовнішній вигляд та за званнями!

Кожна кацапка може відчути себе бьюті-блогером, бо у якійсь коробці ховається гіпотетична "Лада" "Калина".

Чим більше таких подарунків, тим більш щасливих кацапських хвойд!

ЗСУ несуть радість у вбогі москальські оселі (якщо можна назвати ті нори житлом).

Слава ЗСУ!


88%, 14 голосів

0%, 0 голосів

13%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Віртуалізація зашкалює.

  • 11.12.22, 15:55Нещодавно така собі "Вал-на" щось почала мені патякати (вірніше - срати) в коментах. 
Служба Інквізиції ОБ зацікавилась цією гидотною потворою і провела розслідування. З'ясувалося, що "Вал-на" є тупою алкоголічкою з багаторічним стажем, яка більш за будь-який напій полюбляє кацапську "жидкость доля разжиганія примусов" (денатурат). В своєму уявленню "вал-на" вважає себе хоч і потасканою  по ліжках пиятиків жінкою, а в реалі воно виглядає як остання бомжиха.
Світлину реалу (ліворуч) та уяви (праворуч) Служба Інквізиції надала вище.
Ось так, шановні, сон розуму народжує огидних потвор на кшталт "Вал-ни". ОМ!!!

67%, 4 голоси

17%, 1 голос

17%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Змоскалення – що це?

  • 06.12.22, 23:35


Якщо точно, то «змоскалення» це не просто асиміляція, це корінна перебудова мислення. Тобто – відключення від самостійного мислення та логіки, щоби сприймати лише пропагандивні гасла для розумово відсталих. З енергійних, логічно мислячих людей шляхом змоскалення москалі робили ідейних москалів. І не важно, яка національність була прописана в паспорті. Головне – це була «совєцька» «людина».

[ Читати далі ]


78%, 7 голосів

0%, 0 голосів

22%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Кацапський металобрухт в Харкові

  • 05.12.22, 02:29

На зображенні може бути: 2 людини та на відкритому повітрі

Вся ця кацапська хєрня прилітала в Харків. Гарний кацап - дохлий кацап.

93%, 14 голосів

7%, 1 голос

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Філю задвохсотили. Та й пеніс з ним.

  • 01.12.22, 22:40


Степашка та Хрюша розповіли, як задвохсотіли дурного кацапського Філю. Земля йому скловатою...

Хрюші зі Степашкою ще дуже повезло - їх годуватимуть у полоні краще, аніж вони жерли вдома. А ось Філю самого схавають донбаські лисички, пташки, а потім висеруть.

Така вже доля тих, кого свої не кидають, і які накидані по всіх донбаських посадках пачками.


88%, 15 голосів

6%, 1 голос

6%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Про пригожинську ПВК (Підорська Військова Компанія) "Вагнер"

  • 28.11.22, 23:02

Що пригожинське "військо" виявилося "законтаченим" я вже писав
Тепер це ще й ствердили.

А їм жити з цим, пєтушарам. Навіщо їх брати в полон, гребнявих?

100%, 12 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Читаємо руни українською

  • 26.11.22, 02:33

У кожному жарті – виключно чиста правда


Багато хто з нас любить жарт. У давнину жартувати любили (і вміли) не менше, ніж зараз. Навіть закляття, спрямовані на добро, можна скласти у жартівливій формі. Наприклад, для побажання довгого життя людині, яка любить поїсти, цілком підійде щось подібне:

Хто багато їсть

і багато п'є,

той багато гадить

і довго не помре

 

Фраза, за великим рахунком, безглузда. Але якщо уважно вдуматися, то вона сповнена глибокого сенсу. Так як той, хто любить поїсти і випити не дурень, навряд чи буде харчуватися якими-небудь мерзенними сурогатами (для цього треба абсолютно не поважати себе, коханого), то й гадити, звичайно, така людина буде досить багато і якісно. А це вже – показник чудового здоров'я. Тому не така проста ця фраза, не настільки вона безглузда, як це могло здатися спочатку.Норвезькою мовою цей вираз звучатиме приблизно так:

Природно, що подібні закляття можуть бути створені виключно для своїх, для друзів, які не образяться на подібну дрібницю, або для самого себе - щоб не так нудно було возитися з старовинами.До речі, про наведений вище текст: рунами вийшло взагалі чудово. Вважаємо: рядок 1 – 12 рун; рядок 2 - 12 рун; рядок 3 - 10 рун; рядок 4 – 8 рун. Разом виходить задіяними 42 знаки. Віднімаємо від цього кількість рун Старшого Футарка і отримуємо в залишку 18 – тобто порядковий номер руни Berkana, яка, загалом, відповідає за здоров'я, оскільки часто використовується для зцілень.Навряд чи буде правильно думати, що скандинавські ерілі були серйозні, сповнені почуття власної гідності, неусміхнені люди, які важливі крокують кам'янистими дорогами з дубовими палицями в руках і висловлюють виключно непохитні, залізобетонні істини. Сувора природа Півночі вимагала компенсації – тому жартувати стародавні скандинави вміли і любили не менше, ніж ми – одні хулітельні віси чого варті! Адже ерілі були нормальними людьми з усіма їхніми перевагами та недоліками. І веселилися, як могли.Якщо хтось постійно незадоволений оточуючим, ходить похмурий чи злий - то про таку людину кажуть, що її, мабуть, мучать запори – інакше вираз обличчя був би веселішим. Такому точно підійшло б закляття «Хто багато їсть»! Дивишся, і запори пройдуть… Можливо, ця фраза і була використана в якомусь із заклинань із побажанням довгого життя. Не дарма вона практично незмінною дійшла до нас крізь століття, відзначені набагато вищою поезією. Тому і можна сказати, що у кожному жарті міститься виключно правда!Головне - не обжератися і не вживати в їжу будь-яку мерзоту подешевше. Інакше тоді точно станеться або жорстокий запор, або жорстокий пронос - що аж ніяк не покращує здоров'я.100%, 2 голоси

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

498 Про Женевську конвенцію та кацапів

  • 23.11.22, 00:05
Військовополонені кацапи згідно Женевської конвенції не є військовополоненими, а лише терористами. З терористами має бути коротка розмова. І в полон їх брати на полі бою необов'язково.

Заговор

  • 21.11.22, 20:19


Цей заговор треба читати кожного разу, коли у вашому місті лунає сигнал повітряної тривоги. Служба Інквізіції Ордену Лицарів Бука на протязі місяця, разом із тисячею своїх адептів кожного дня, о 18-00, читала цього заговору виключно з дослідницькою метою - перевірити, чи не є матеріалізація мислеформи реальністю.
Як бачите - все ствердилося. Повітряні тривоги, відключення від електрики, тепла, води та газу зараз присутні по всім теренам Мордору.
Кожного дня, о 18-00, ми пропонуємо приєднуватися до нас всім бажаючим.

88%, 7 голосів

0%, 0 голосів

13%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.