хочу сюда!
 

Vika

35 лет, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 35-45 лет

Львов О

предыдущая
следующая

А ви знаэте як правильно топити піч?

Як правильно топити піч 10 порад!

 

І дійсно для багатьох може здатися, що це несуттєва проблема. Заклав дрова в грубку, розпалив і чекай. Піч вона всюди піч хоч у Житомирі, хоч у Баранівці. Тут все правильно, але навіть в цій нехитрій справі є свої нюанси.

pech04zlf9nsavY
Як правильно топити піч 10 порад:
1. Щілина між дверцятами грубки
Майже у кожної печі після кількох років використання з’являються щілини і тріщинки біля дверей. Виявляється навіть невелика щілина між дверцятами камери згоряння і стінкою цегляної стіни знижує ефективність роботи на 10%. Чому так відбувається? Тому що в цю щілину потраплятиме холодне повітря, яке під дією тяги буде витягати через димохід теплову енергію. Всього лише 2 мм зазору, і можете підраховувати збитки або накидати щовечора на 10% більше дров чи вугілля.

pech3DSCN0157 а
2. Відкриті дверцята печі.
Коли дверцята печі відкриті здається, що дрова згорають не так швидко, та й тепло виходить прямо в кімнату, але це не так!

Відкрита топка без дверцят знижує ефективність печі на 40%. А це зниження температури і зайва закладка дров. Грошові втрати у наявності, плюс збільшення процесу розтоплення печі.
pichne1-opalennya

3. Найбільше тепла дають дубові дрова.
Для досягнення необхідної температури вам доведеться менше всього використовувати дубові дрова, а найбільше дрова з осикі.

Читати далі - як правильно топити піч
0

Комментарии