Це все для тебе!


Ми жили тоді просто під лісом. Якось, вранці звичайнісінького чудового дня наша сусідка Галя, як завше, йшла на роботу. Незвичним було хіба те, що на дорозі вона знайшла замерзлу білочку (ми так і не допиталися потім, навіщо вона її підібрала, на комір чи на опудало, чи просто про всяк випадок).
Одним словом віднесла вона її додому і поїхала до праці. Син до того часу вже був у школі, а чоловік ось-ось мав повернутися з відрядження.
Через пару годин зазирає до нас у відділ босс і каже, що телефонував Галін чоловік з якимись дуже дивними запитаннями, мовляв, чи все гаразд з його дружиною, чи не зауважили ми, бува, чогось дивного і просить терміново відрядити її додому.
Одним словом, білка виявилася аж ніяк не мертвою, а напрочуд живою. Відігрілася у хаті і гайда хазяйнувати.
А наша Галя, на біду, насмажила зранку млинців і лишила чоловікові записку. Білка ті млинці розвісила по всій хаті сушитися. Особо постаралася на лосячих рогах у коридорі. Ну а зачувши чоловіка - сховалася.

Уявіть собі стан чоловіка: тиждень не був удома, заходить - а там скрізь млинці висять і записка: "Коханий, це все для тебе!"
(с)

Така історія цілком могла відбутися з нашою Галюньою disu, що так любить своїх домашніх та дуже уважна до природи.

Так от... Дорога Галічко, вітаю тебе з 21-річчям! Нарешті тобі вже можна пити шампанське kiss bokali

Будь здоровою, щасливою, коханою, багатою, красивою та... ще такою, якою сама хочеш  rose rose rose
Люди, будьте людьми ;)

Не робіть того, за що згодом буде соромно. Політики не варті, щоб через них спускатися у бруд. Добра всім smile


З днюхою тебе, Олеже!

Сьогодні виповнилося 43 роки Олегу Сенцову. Чотири роки в полоні у в'язниці. Сміливий, розумний, талановитий. Герой.  
Здоров'я йому та найшвидшого визволення!

П'ятничне. Чорногуморне.

Прихожу сегодня на оперативку. Все уже на месте сидим ждем Палыча (нашего дражайшего капитана). Залетает…
—Вашу мать! Кто вчера в опергруппе дежурил?!!
— А что случилось? В чем дело?
Смотрю, Палыч окончательна озверевает:
— Кто вчера в опергруппе дежурил?!!
Встает Кудряш:
— Я, товарищ капитан.
Палыч:
— Ты на вызов ездил!
Кудряш:
— Так точно, товарищ капитан.
Палыч:
— Покойницу забирал!
Кудряш:
— Забирал…
(смотрю задумчивей все Кудряш становится)
Палыч (с надрывом в голосе):
— НУ?!
Кудряш:
— Николай Павлович, ну я её это… в морг отвез, там сторож один был, мне её пришлось самому затаскивать. (сторожа в нашем приюте по обыкновению в умат пьяные).
Палыч:
— Ты дальше рассказывай лейтенант.
Кудряш:
-Ну в морге мест не было… А она ведь старушка, не мог уж я её на пол бросить… Ну я её на стул посадил около сторожа, а она сползает… Я верёвкой её и привязал, в одну руку ей паспорт положил, в другую постановление на вскрытие…
К моменту когда Кудряш закончил ржали уже все, именно ржали.
Палыч:
-Мало того, что сторож ей всю ночь анекдоты рассказывал, так с утра пришла уборщица, тоже бабка кстати… попросила твою бабку чтобы она ноги подняла, бабка молчит… уборщица подумала, что бабка заснула и толкнула ее ноги шваброй, когда уборщица поняла, что бабка умерла, то она сразу потеряла сознание и падая зацепила документы, которые аккурат упали на уборщицу… Санитары думая, что уборщица и есть покойник, так как документы лежали на ней. Погрузили ее на каталку и отвезли на вскрытие, где ее раздели и положили на стол для вскрытия. В это время, пришли студенты 1 курса с медучилища, присутствовать при вскрытии, окружили уборщицу и преподаватель собираясь сделать первый надрез, повернул уборщице голову, в этот момент она открыла глаза и очнулась. В обморок упали все, даже преподаватель.
(С)