хочу сюда!
 

Lina

36 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 35-45 лет

Порівнюючи УПЛ та РПЛ...

Для більшості фанатів українського футболу найцікавішим матчем 11-того туру був Динамо Київ - Шахтар Донецьк, який закінчився дуже не очікувано - 0:0, хоча моїм прогнозом була безсумнівна перемога Динамо, оскільки матчі такого протистояння завжди виклали ажіотаж, проте закінчувались абсолютно без інтриги, бо перемагала та команда, яка була господарем, на полі звичайно інтрига була присутня: моменти, карточки, перепалки з гравцями та суддями... А от в результаті не було нічого аж на стільки не передбачуваного, за останні два роки Динамо одержало дві перемоги 3:0 у себе на ім. Лобановського, а "кроти" осилили перемогти Динамо лише двічі по 2:0. Але в таких от результатах  немає нічого дивного, оскільки  за клубами стоять дуже авторитетні люди брати Суркіси та Рінат Ахметов. Всі ми пам'ятаємо що було з суддею, який в 2004-тому дозволи Шахтарю перемогти Динамо у себе дома. Хто не знає, після цього він судив матчі лише Першої Ліги.
І так, моїм прогнозом була перемога Динамо, проте я не взяв до уваги, що і в Шахтаря і Динамо в турнірній таблиці однакова кількість набраних очок.
Друге, не менш цікаве дербі між харківським  Металістом та дніпропетровським Дніпром теж закінчилось непередбачувано, оскільки всі чекали на голову феєрію, яка була присутня останні роки, а отримали 1:0 на користь харків'ян. Хоча інтриги на полі було не менше, навіть більше: гол, два вилучення, перепалка, яка чуть не переросла в бійку, комбінуюча гра...
Порівнюючи ці результати з найцікавішими матчами РПЛ - в протистоянні між собою Зеніт, Локомотив, ЦСКА, Рубін, Спартак М, Анжі, а особливо такі матчі коли локомотив програючи 0:2 видер перемогу у Зенті 4:2, така ж вольово перемога Зеніта над Рубіном, коли той програвав 0:2 зміг видерти перемогу 3:2, також побиття середняків та аутсайдерів в декілька голів... На фоні всього цього наш чемпіонат може здатися примітивним, проте це не так!  Наївні та дурнуваті навіть починають порівнювати себе з РПЛ.
Дніпро - цікавий аналог команди РПЛ, вони так само підсилились різними зірками, а результату поки ноль, в них клінічна смерть в обороні, що можна суди ти й по матчах, про які я писав вище. Вони спроможні громити середняків та аутсайдерів РПЛ, спроможні битися між такими ж командами як вони, тобто не зіграними, з нульовим мікрокліматом та відсутністю мовного взаєморозуміння. Саме тому й в обороні такі проміжки, проте в атаці вони можуть щось створити за рахунок індевідульних якостей. 
Спартак влетів Легії, маленькій, проте міцній, Зеніт - АПОЕЛЮ, Анжі, за літо й осінь фактично помінявши весь склад, - Актобе, нехай лише в товариському матчі, й в матчі РПЛ Кубань, яка не представляє собою звичайну команду РПЛ, а просто відноситься до "міцненьких середнячків". Скоро ми зможемо побачити протистояння лідерів УПЛ та РПЛ і порівняти, хто сильніший Шахтар, з такими ж фінансовими можливостями, проте не використовуючи їх, чи [ГА]Зеніт - звичайна команда РПЛ, для якої досить міцний Шахтар, а саме за рахунок бразильського мікроклімату та зіграності, яку Луческу створював майже 10 років, може стати великою проблемою.
Таке вливання "бабла" мішає створити гарний мікроклімат, та й мотивація більшості зірок - гроші, ще один мінус. В таких команд немає морально вольових якостей і з нову ж в них можуть бути проблеми з "міцними середняками". 
Ці команди цікаві лише на фоні РПЛ та в протистоянні між собою.


Плюс коментарі, що до вилучень в матчі Металіст - Дніпро.Вилучення Мандзюка по-ділу. Стик на швидкості - пряма червона. Денисов довго говорив щось судді, та й руками махав - жовта 100%. Червона -  залежно що він говорив. Плюс матч вже закінчився.

In My Humble Opinion blind
7

Комментарии

126.09.11, 15:39

Чому Металіст та Дніпро непередбачувано??

  226.09.11, 18:09Ответ на 1 от дТОЛЯізХорола

  Переможець передбачуваний, але голів обіцяли більше. Вони й могли бути, от тільки реалізація підвела.

   326.09.11, 19:59Ответ на 2 от Райден

   Переможець передбачуваний, але голів обіцяли більше. Вони й могли бути, от тільки реалізація підвела.Я починаю вболівати за Металіст.Хочеться інтриги в чемпіонаті.

    426.09.11, 20:43Ответ на 3 от дТОЛЯізХорола

    Метал в ігровому плані краще ДК, і не сильно поступається ШД. Навіть складом. Їм бракує стабільності.

     526.09.11, 21:24Ответ на 4 от Райден

     Метал в ігровому плані краще ДК, і не сильно поступається ШД. Навіть складом. Їм бракує стабільності.Стабільності-так.

      аноним

      627.09.11, 08:39

      Порівняння ліг на "глазок" досить сумнівне. Проте є обєктивні поазники. Таблиця коефіцієнтів -- ми там поряд, причому у нас є прогрес. Особисті зустрічі -- тільки в цьому році Динамо влетіло Рубіну. До цього абсолютна перевага наших клубів. Те ж стосується і товариських матчів та неофіційних турнірів. Тому чекаємо зустрічей кротів з газпромом. Там і побачимо, чий лідер кращий. Хоча я наперед прогнозую перевагу Шахтаря. Він має перевагу у зіграності та мотивації.

       727.09.11, 20:01

       Щось ви зовсім не цінуєте наш "Шахтар"?

        827.09.11, 22:15Ответ на 6 от аноним

        З такими фінансовими можливостями Росія повинна з Францією та Німеччиною боротись а не з нами. На рахунок Рубін не згоден. Ще після "першого пришестя Сьоміна" він казав, що не вміє грати проти команд, які обороняються. Саме тому в ДК було так багато проблем з аналогічними командами Рубіну - брагою та Сток Сіті. На рахунок прогнозів, повністю згоден. От тільки дивився матч ЦСКА - Інтер, не побачив тої гри, що ЦСКА показує в РПЛ, футбол не був дуже цікавим, і це при тому, що голів забили аж 5, та й на фоні такого не виразного Інтера.

         927.09.11, 22:17Ответ на 7 от М_Ірина

         Чому це не цінуємо? Це наша надія в ЛЧ і без сумніву краща команда УПЛ.

          1029.09.11, 21:21

          Вважаю нерозумним порівнювати РПЛ і УПЛ, так як російська ліга наскрізь пропитана корупцією і договорняками, - про це уже відкрито говорять навіть в самій Росії. І не дай Боже втілити мрію Суркіса - об*єднати РПЛ і УПЛ.