хочу сюди!
 

Киев

49 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 42-53 років

Основні фактори, які дозволили б сказати "це наша людина, беремо

Фактор 1. Підготовчий
 
Перша інформація, яка потрапляє до роботодавця - це резюме і, що особливо важливо, супровідний текст. Саме в момент прочитання резюме вирішується ваша доля бути влаштованим в ту чи іншу компанію. Побудьте в ролі рекрутера. Його завдання - знайти кращих з кращих, які зможуть привнести неоціненний внесок у розвиток компанії. Як ваше резюме може допомогти мені (як рекрутеру) досягти поставленої мети, якщо крім послужного списку ви нічого про себе не надали і жодним чином не виділили себе серед інших.
 
Тому, написавши душевний, щирий, але не скопійований в інтернеті супровідний текст до резюме, ви робите переможний ривок від посередності до "цікавої особистості".
 
Тут будьте уважні:
 
Після написання тексту дайте його кому-небудь прочитати і попросіть рецензента дати зворотний зв'язок. Ви безумовно дуже грамотно людина, але від помилок, як граматичних, так і стилістичних, ніхто не застрахований.
Чим менше написано, тим краще. По-перше, в невеликому тексті ймовірність допустити помилку менше. По-друге, текст повинен досить точно і стильно відповідати на запитання "Чому серед тисяч кандидатів ми повинні вибрати саме вас?"
Не пишіть банальні речі. Такі прикметники як "цілеспрямований", "стрестійкий", "комунікабельний" рекрутер читає в кожному резюме, а ваша мета - виділитися із загальної маси, а не довести, що ви такий же, як і всі.
Не користуйтеся готовими текстами, знайденими в інтернеті. Повірте мені, ви не один, хто додумався до цього. Це відразу величезний "мінус" вам. Якщо ви пишете, що ви креативна людина, то чому не написали текст самі.
Текст-пояснення. Якщо по якимось критеріям ви не відповідаєте посади, то в супровідному тексті бажано пояснити, чому в цьому випадку ви відправляєте резюме. Це доведе осудність скоєного вчинку і вкаже на ваш здоровий розум і тверезу пам'ять.
 
Фактор 2. Телефонне інтерв'ю
 
Кошмар і жах роботодавця, коли він дзвонить, щоб запросити вас на співбесіду, а ви зовсім не раді його чути і взагалі не пам'ятаєте ні компанію, в яку відправили своє резюме, ні посаду, на яку претендували. Після цього ви можете викреслити цю компанію зі списку тих, хто міг би надати вам роботу.
 
Правила прості:
 
Якщо ви шукаєте роботу, то будьте готові в будь-який час дня отримати дзвінок. Це означає, що в період пошуку на будь-який одержуваний дзвінок потрібно реагувати доброзичливо, ввічливо і з готовністю поспілкуватися.
Підготовлений - значить успішний. Перед розсилкою свого резюме потенційним роботодавцям приділіть 30 хвилин часу на підготовку до спілкування. Ви повинні вміти коротко розповісти про себе, свої досягнення і причини звільнення з попередньої компанії. Люди, які не можуть відповісти на ці елементарні питання, не можуть сподіватися на позитивну відповідь.
Якщо з якоїсь причини ви не можете відповісти на поставлені питання по телефону, то ввічливо запитайте дозволу передзвонити пізніше, не забувши уточнити, коли це буде доречно. Найгірше, коли роботодавець витягує кожне слово, як кліщами. Тут вже вибачте, у рекрутера-то робота є, а ви її тільки шукаєте, тому будьте ласкаві виявити зацікавленість.
Посміхайтеся під час телефонної розмови. Цей трюк знають уже всі. Посмішка, точніше її позитивна енергія, обов'язково відчується вашим співрозмовником і задасть позитивний хід бесіди. Ви пишите, що ви позитивна людина? Тоді нехай це проявиться не тільки в кількості поставлених у кінці речення смайликів :), але і при живому спілкуванні.
Подяку за дзвінок, за приділений час, за те, що ваша мрія отримати дзвінок з цієї компанії здійснилася, за гарний настрій. З вдячними людьми обов'язково захочеться поспілкуватися ще раз, але вже при особистій зустрічі.

 

Фактор 3. Поведінка під час інтерв'ю
 
Хочете знати, як поводиться кандидат  мрії? Розповідаю.
 
Він прийшов вчасно, або навіть на 5-10 хвилин раніше. Для цього, як ви розумієте, він вийшов з дому також трохи раніше. Адже він знав, що можуть бути пробки по дорозі, або, наприклад, йому потрібен час, щоб знайти надійно схований від людських очей кабінет рекрутера.
Коли він зайшов у кабінет, він усім посміхнувся і привітався з усіма присутніми, а не тільки з рекрутером.
Він поводиться спокійно і врівноважено, не мнучи на собі одяг, не соваючись на стільці, не хихикаючи без приводу, не відводячи очі вбік.
Він  обізнаний про  компанію (напевно перед співбесідою зайшов на сайт компанії і прочитав, чим вона займається взагалі), і тим самим проявив свою повагу до майбутнього роботодавця.
Він виявив готовність працювати саме в цій конкретній компанії, розповівши, чому він виділив для себе цю пропозицію про роботу.
Він прямо, не ухиляючись, відповідав на поставлені питання, вловлюючи момент, коли потрібно зупинитися.
Він не відгукувався негативно ні про одного зі своїх колишніх колег і керівників.
Він не забував посміхатися.
Навіть якщо йому відмовили в роботі, він постарався залишити про себе найприємніше враження і, висловивши слова подяки за досвід та рекомендації, пішов, не грюкнувши дверима.
 
 
Фактор 4. Урівноважений психічний стан
 
Все, що сказано вище - вірно, але все-таки головне завдання здобувача - це справитися з хвилюванням.
 
Один із способів, який дуже допомагає багатьом, хто  його використовував. Все просто - дихайте глибше. Перед тим, як увійти в кабінет до рекрутера, зробіть не менше 5-ти глибоких вдихів і видихів. На 3 рахунок вдихаємо, на 3 рахунок затримуємо дихання, на 3 рахунок видихаємо. Повторюємо 5 разів. Під час вправи потрібно повністю розслабитися і постаратися не думати ні про що. Тільки дихати. Що отримуємо: розслабляються м'язи обличчя, відновлюється пульс, дихання вирівнюється і "камінь в горлі" розсмоктується. Розум чистий і готовий функціонувати вам на користь.


Детальніше тут: http://slovo-motivator.webnode.com.ua/news/yak-stati-kandidatom-mriji/

0

Коментарі