хочу сюди!
 

Кристина

34 роки, діва, познайомиться з хлопцем у віці 30-40 років

Як ліси можуть допомогти нагодувати світ

дары леса: Устойчивое развитие

Як прогодувати зростаюче населення планети і захистити природу від людей? У  доповіді ООН стверджується, що ліси можуть зіграти важливу роль у ліквідації голоду і створенні продовольчої безпеки. А лісосмуги можуть стати головним ключем у захисті від змін клімату. Головне нам глибше зрозуміти, як ліси можуть допомогти в цьому і зайнятися їх відновленням.

Велика частина світового збезлісення, особливо в тропіках, пов'язана з розширенням вирощування сільськогосподарських культур, таких як пальмова олія і соя, а також великої рогатої худоби і какао. Хоча, згідно нових досліджень, останнім часом Росія стала лідером по вирубці лісів.
 
У той же час в світі кожна дев'ята людина страждає від голоду. Експерти стверджують, що саме ліс в тій чи іншій мірі є джерелом існування для майже 1,6 мільярда чоловік.
 
У доповіді говориться, що м'ясо диких тварин, річкової риби та їстівних лісових комах є прекрасним джерелом білків і вітамінів. Ці та інші дари лісу можуть компенсувати брак продовольства в бідних регіонах. На додаток, ліси - це джерело біопалива для приготування їжі. Сьогодні 2,5 мільярда людей користується деревиною в якості палива для приготування їжі.
 
Ліси можуть дати місцевим громадам більше контролю над доступом до їжі, і звести до мінімуму їх вразливість від коливань світових цін на продовольчі товари. Згідно з доповіддю, AGROFOREST продукти лісу можуть бути більш стійкими до поганих погодних умов, ніж однорічні культури, що може бути важливішим в умовах зміни клімату.
 
Автори доповіді не ствержують, що ліси поодинці годуватимуть весь світ, але кажуть, що лісові системи можуть допомогти підвищити стале сільське господарство. Ліси можуть забезпечити вигідні екосистемні взаємодії, включаючи підтримку різних видів запилювачів і забезпечуючи джерело органічного матеріалу для добрив.
Продукти лісів можуть допомогти у створенні більш збалансованої дієти, особливо для  областей в тропіках, які розвиваються. Насіння, горіхи і фрукти можуть бути важливими джерелами вітамінів і мінералів, особливо для громад, які в іншому випадку залежать від привізних продуктів. Ліси можуть також  розширити раціон харчування різними комахами, зеленню, грибами і м'ясом диких тварин.
 
Ліси покривають майже 31% поверхні суші Землі і займають близько 4 мільярдів гектарів. Лісові масиви відіграють центральну роль в процесі вуглецевого обміну між земними екосистемами і атмосферою і вносять величезний внесок у скорочення масштабів бідності.
 
Варто відзначити, що доповідь готували понад 60 вчених з усього світу. Висновок експертів: «Від лісу залежить харчування і доходи майже кожного шостого жителя планети». Вчені закликають уряди різних країн домагатися більш ефективного управління лісовими ресурсами в інтересах місцевих громад.
0

Коментарі