хочу сюда!
 

nikfi

41 год, овен, познакомится с парнем в возрасте 39-45 лет

Леон - бджоляр


Частина перша, лірична.

  "Леон - бджоляр"
  Кінець літа завжди пахне теплим пилом і сухою травою, чимось таким теплим, медовим, майже рідним навіть тим, хто виріс в місті, і дійсно своїм для тих, хто дихає вечірнім повітрям серед полів все життя. Серпень, кінець літа. 

  Власниця золотистого телефону в чохлі "смачного" зеленого, як трохи недостигле яблуко-антонівка, кольору прочитала коментар від користувача з ніком "Бджола", засміялась, написала рядок у відповідь, закрила вкладку і забула про це. 

  - Вікторе Степановичу, така річ, тут француз один, турист, проситься тиждень попрацювати на нашій пасіці, екзотика для нього каже, то як?.
 - це з тих, що екотуризм отой?
 - так. Звуть як актора того, що в "Леоні-кілері" грав, Жан Рено, толковий ніби.
 - хай, там всерівно мед качати якраз помічника треба.

  Наступний п'ятничний випуск місцевої преси, від районки "Перемога" до "Вісника Кременчука" і "Телеграфу", на останніх сторінках був, ввиду відсутності інших новин, і загадкової привабливості цієї - всюди "прикрашений" розлогою статтею про знайдений в полях КСП ім. Шевченка мисливцями труп жіночки 38 - ми років, по-звірячому загризену бджолами.
 Поряд з тілом лежав золотавий, в чохлі кольору недостиглої антонівки, телефон, ретельно протертий від відбитків. 

 І тільки одна людина знала правду. Саме їй адресувався короткий коментар в кінці замітки, про яку вже всі забули - "замовлення виконано". Вона задоволено посміхнулась, а тоді посмутніла і подумала - ну і хай, куплю шпіца наступного року. Поклала телефон в сумочку і вийшла на вулицю, поспішаючи до метро. 

 А вечір знову чарував смородом асфальту і вихлопу автівок. Кінець літа, він такий. 


  Частина друга, реальна. 

  Замітка взагалі не повинна була бути, або могла бути лише тією "ліричною частиною", якою так
лякав смішив мене дехто, з ким мала розмову кілька днів тому, і хто єдиний, мабуть, має на мене вплив в цьому випадку. І от тільки виключно заради прохання цієї людини скажу одну річ - якщо Бджолі таки дійшло, що коли з тобою отак розмовляють, як ти собі дозволяєш розмовляти сама з іншими, і їй це не подобається настільки, що більше не буде розкривати рота на інших взагалі, і в моєму блозі конкретно - я її навіть помічати не буду, не те що тролити по-чорному, благо це легко. Буду тримати через силу  нейтралітет lol Але буде щось нести й далі - продовжу, тим більше копіювати її стиль розмови надзвичайно легко, а приводів потролити вона дає достатньо, незважаючи навіть на те, що я, власне, в неї в ігнорі.
  Якось так. 
  Ну і смак літа справді найкраще чути в ці, останні, літні дні. 
6

Комментарии

118.08.20, 22:23

Девочки, вы что там, подурели? Ну нельзя же так! Меня она тоже обижала, но мне и в голову такое не пришло, чтобы вот так! Ты же такие замечательные рассказы пишешь, я зачитываюсь с наслаждением, а тут на тебе. Ушла плакать

  218.08.20, 22:29Ответ на 1 от На_рече_На

  Девочки, вы что там, подурели? Ну нельзя же так! Меня она тоже обижала, но мне и в голову такое не пришло, чтобы вот так! Ты же такие замечательные рассказы пишешь, я зачитываюсь с наслаждением, а тут на тебе. Ушла плакатьДекого корисно виховувати навіть коли сороковник на носі. Якщо батьки не навчили бути людиною - чужі люди навчать. Правда це жорстко буває, але якщо через вуха не доходить, кажуть - через п'яту точку точно дійде. А для мене вправа з письма, теж корисно.
  А Ви не засмучуйтесь.. Хіба воно того варте?

   318.08.20, 22:40Ответ на 2 от Акварель

   для меня это шок! Заслуживает она или нет, но так же нельзя. Прям как-то не по себе

    418.08.20, 22:46Ответ на 3 от На_рече_На

    для меня это шок! Заслуживает она или нет, но так же нельзя. Прям как-то не по себеТобто коли Вас ображають, Ви мовчки проковтнули і обпльованою пішли далі? Дивне виховання як на мене, без образ.
    Мене вчили, що кожен має отримати заслужене, а хама треба завжди ставити на місце.
    Ну і щодо самооцінки... Нормальна це коли не кажуть "ну і хай, промовчу краще"

     518.08.20, 22:58Ответ на 4 от Акварель

     да ну нет же, отвечаю, но стараюсь не оскорблять, культурненько так посылаю, но смерти не желаю. Когда-то давно, где-то еще в 2008 году Ирис мне такие гадости писала, вплоть до того, что типа убейся об стенку, а органы свои отдай тем, кому они нужнее. Мне конечно было очень обидно, но я ей смерти тогда не пожелала и уверенна, Бог ее наказал за меня, но я то ни при чем. А если и не наказал, то и ладно. Я давно ее простила и даже плюсики ставлю. А Сонный, он меня вообще ниже плинтуса унизил, а оскорбил так, что капец. Ну и хрен с ним, ему Бог покажет что к чему. Да куча людей меня обижала ну и хрен с ними

      Гость: Жаннонька

      618.08.20, 23:03

      заи, не ссортесь, пжалста
      конфиденс инфо сливать не комильфо, моветон типа

       718.08.20, 23:21Ответ на 5 от На_рече_На

       Тут річ в тім, що Бджола мене не ображала в цьому розумінні. Просто хамство, на яке мені начхати в розумінні внутрішнього сприйняття, мене образити може виключно близька людина, всі інші просто хамлять. Але мені противний інститут існуючого зараз закривання на таке очей і промовчування. Якби всі навколо публічно засуджували таку поведінку - її б не було. Але ж ви, всі, і Ви конкретно - її дозволяєте своїм замовчуванням і відведенням вбік очей коли публічно ображають при вас інших! Ось тому такі речі й існують.
       І мені без різниці хто це був би - смугастожопа чи інший хто, я буду в своїй реакції одинаковою. Мені божий суд не цікавий, мені цікаво, щоб суспільство не терпіло і реагувало.

        818.08.20, 23:24Ответ на 6 от Гость: Жаннонька

        заи, не ссортесь, пжалста
        конфиденс инфо сливать не комильфо, моветон типа
        Ми якраз і не сваримось, просто розмова, тільки що смайлів не натикуємо всюди
        А конфіденційність... Все це якраз публічне зазвичай, кого тут здивуєш, всі читали, все ж в коментарях.
        І хто б казав я тобі не казала свій респект, за вміння бачити життя як гру?

         918.08.20, 23:29Ответ на 7 от Акварель

         Да я вообще не в курсе, что там у вас произошло, меня шокировал твой рассказ. Дай хотя бы людям ссылку на то, о чем ты пишешь. А то люди тебя не поймут и осудят, а мне бы этого не хотелось. Ты же себе клеймо сейчас ставишь, я ведь за тебя думаю, а не за нее

          Гость: Жаннонька

          1018.08.20, 23:31Ответ на 8 от Акварель

          заи, не ссортесь, пжалста
          конфиденс инфо сливать не комильфо, моветон типа
          Ми якраз і не сваримось, просто розмова, тільки що смайлів не натикуємо всюди
          А конфіденційність... Все це якраз публічне зазвичай, кого тут здивуєш, всі читали, все ж в коментарях.
          І хто б казав я тобі не казала свій респект, за вміння бачити життя як гру?
          я тебе за Пчелу, а не за тутешню спiврозмовницю твою. вже респектувала, так. дякс!

           Страницы:
           1
           2
           4
           предыдущая
           следующая