хочу сюда!
 

Ira

34 года, дева, познакомится с парнем в возрасте 30-42 лет

Десять принципів лідера опозиції Юлії Тимошенко !!!

1. Українська держава – це результат і продукт самовизначення українського народу. Тому повага і державний захист усіх культурних та історичних надбань українського народу є святим обов’язком усіх відповідальних політиків в Україні !!! До цих надбань українського народу належать його мова, культура, традиції, пам’ять про національних героїв та всі визвольні рухи, що ставили за мету незалежність України, свободу людини і соціальну справедливість. Це – ті цінності, які впродовж сторіч утверджував український народ на власній землі.

2. Державний суверенітет і територіальна цілісність України є недоторканими. Будь-які зазіхання на право України здійснювати повний контроль на всій території держави та спроби втручатися у наші внутрішні справи повинні отримувати негайну і категоричну відсіч. Положення Конституції про відсутність  іноземних військових баз на території України є нормою прямої дії, яку політики повинні не обговорювати, а беззаперечно виконувати – і слідкувати за її дотриманням усіма доступними їм засобами.

3. Свобода слова та свобода переконань, вільна конкуренція ідей і програм, освіта є запорукою духовного і морального здоров’я нашого суспільства, сили і дієвості нашої держави. Український народ і український  громадянин не повинен жертвувати своєю свободою на користь вождів, партій чи державного апарату.

4. У зовнішній політиці ми приймаємо критерії «європейського»  вибору  України, що реалізовується на основі національної гідності, прагматизму і взаємної поваги.

5. Спільними мовами на території України мають бути українська, польська, венгерська, російська, та інші.  Спільна мова потрібна людям для того, щоб розуміти один одного. Коли ми спілкуємося між собою на побутовому рівні, то таке взаєморозуміння можливе лише  при знанні багатьох мов. Але тоді, коли справа торкається управління державою, судочинства, науки, політики, українська спільнота повинна мати  єдину мову  -  мову державну і такою мовою є українська мова.

6. Наші внутрішні регіональні, культурні та мовні відмінності – це не привід для конфліктів ідентичностей, а ресурс нашого зростання і взаємного збагачення. Культурне багатоманіття є дуже сприятливим чинником для творення сильної і гармонійної української політичної нації, що входить в коло європейської цивілізації на правах її органічної і рівноправної складової частини. Тому слід популяризувати свою ідентичність в світі.

7. Вся державна система мусить бути сконструйована та підлаштована під головну мету – виконання  правил та порядків, які дають кожному громадянину України повністю реалізувати свій потенціал, свої можливості, свою персональну місію у своїй власній країні – країні Україна.

8. Основною перешкодою для оздоровлення українського суспільства, політики та економіки є сьогодні диктатура бандитської олігократії, що діє в Україні. За допомогою грошей /підкуп ГПУ. МВД, судів, ЦВК, тощо/, підконтрольних мас-медіа і прямого насильства, що прикривається правоохоронною системою, цей монстр душить усе живе й незалежне. Олігократія перетворила на своїх рабів і прислужників не лише мільйони робітників, селян, але й інтелігенцію, політиків, державних службовців. Тому першочерговим політичним завданням є повалення диктатури олігократії. Це означає – силовими методами /збройною боротьбою/ прибрати її представників з органів влади, обмежити їх вплив на мас-медіа, забезпечити відкритість і громадський контроль їхньої діяльності, припинити розподіл державної власності між представниками олігархії, примусити їх жити і працювати по законам єдиним для всіх підприємців, повернути вкрадене та незаконно привласнене.

9. Інструмент, за допомогою якого олігархія править країною – це тотальна корупція  і  вседозволеність. На корупційному податку багатіють десяток мафіозних родин, на ньому живе продажна армія чиновників, правоохоронців, суддів, політиків та обслуговуючий їх кримінал. Усі інші громадяни в нашій країні є рабами і платниками цього ганебного корупційного податку. Ми повинні збудувати іншу Україну – Україну без корупції /закон єдиний для всіх/. Для цього нам потрібно дотримуватися усім суспільством прозорих й справедливих наших законів, привести з молодих в органи влади порядних і професійних управлінців, а також  здолати силу совкової звички,  пробудити свідомість мільйонів людей, жорстко карати тих які звикли давати і особливо тих які звикли брати хабарі.

10. Влада Януковича створила, централізувала та взяла під контроль існуючі грошові корупційні  потоки, вона з них живиться вона на них  тримається, ними вона живиться  … і  заради їх збереження піде на будь-які злочини. Бо  ліквідація тотальної корупції – це смерть усім баньдюковичам !!! Тому для всіх порядних людей в Україні постає вибір – або збройна боротьба, ... або шлях у рабське майбутнє для наших дітей.

Повалення режиму Баньдюковичів збройним  шляхом – це перша і невідкладна умова для реалізації усіх інших принципів оздоровлення українського суспільства і національного розвитку України !!!

15

Комментарии

125.08.11, 15:46

Пофіг!

  225.08.11, 15:47

  Бла-бла-бла...

   325.08.11, 15:50

   " Спільними мовами на території України мають бути українська, польська, венгерська, російська, та інші.
   Вот пусть за неё венгры митингуют!

    425.08.11, 15:53

    "...жорстко карати тих які звикли давати і особливо тих які звикли брати хабарі."
    "Привести молодых", которые выросли в семьях взяточников, которые без взяток ни зачёта не сдали....

     525.08.11, 15:53Ответ на 1 от Воїн світла

     так тут же всі знають що ти пофігіст сто разів це нам підтверджувати це не треба

      625.08.11, 15:54Ответ на 2 от RomahaN

      після замітки на Бітлз потягнуло

       725.08.11, 15:55Ответ на 3 от фон Терджиман

       а українці беруться за зброю

        825.08.11, 15:56Ответ на 4 от фон Терджиман

        ти забув за систему незалежного тестування, яка на сто процентів знищила корупцію - так її можна знищити всюди !!!

         925.08.11, 15:57

         "....Це означає – силовими методами /збройною боротьбою/ прибрати її представників з органів влади...."
         , Это уже слишком! Тогда пусть депутаты ВР от БЮТ покажут пример "збройной боротьбы".

          1025.08.11, 15:57Ответ на 7 от Пусік*

          За языки? Он скользкий. Вот когда пересохнет от страха, за него другие возьмутся.

           Страницы:
           1
           2
           4
           предыдущая
           следующая