хочу сюда!
 

Таня

43 года, дева, познакомится с парнем в возрасте 35-50 лет

Список Магнітского по Україні !!!

В український «список Магнітського» увійшли Янукович з сином та 52 чиновниками
Ми володіємо списком 54 нев'їзних українських чиновників, направленим у високі кабінети США і ЄС. Цей список після виборів з пропозиції української опозиції на реальний перелік осіб, яким США заборонять в'їзд на свою територію.

Подаю список в повному вигляді:

Перша група осіб у списку чиновників, причетних до згортання демократії на Україні, політичному переслідуванню опозиції та інших дій - це політичні фігури.

1. Віктор Янукович, президент України. Опозиція звинувачує його в тому, що він - «натхненник» всіх політичних репресій в Україні, які він проводить за допомогою тотального контролю над прокуратурою, судовою системою та правоохоронними органами.

2. Олександр Янукович, старший син президента. Його звинувачують у тому, що він відповідає за фінансову підтримку мафіозного клану в Україні. Контролює весь сімейний бізнес. За перший рік президентства батька «він» заробив близько 130 мільйонів доларів, купив 2 українських банки і загальнонаціональний телеканал, ... прихватизував газові родовища України, ....

3. Дмитро Фірташ, засновник компанії «Росукренерго», спонсор фальсифікацій виборів в Україні.

4. Юрій Бойко, Міністр енергетики та вугільної промисловості України, «продавець повітря» для Европи.

5. Сергій Льовочкін, голова Адміністрації президента - / опозиціонери вказують, що номери 4-6 списку є членами так званої групи «Росукренерго», яка організувала корупційну схему поставок російського газу в Україну /. Схема працювала до 2010 року і була законно зруйнована Юлією Тимошенко. Тимошенко повернула державі 12 мільярдів кубометрів газу, незаконно вкраденого групою. Це був головний мотив, чому мафіозна група використовувала все доступне вплив на Януковича, суди і силові органи, переслідуючи не лише Тимошенко, але й Ігоря Діденка, колишнього главу державної компанії НАК «Нафтогаз», а також Анатолія Макаренка, колишнього голову Митної служби, який захищав державні інтереси при поверненні зазначеного газу державі. Крім того, Дмитро Фірташ є головним спонсором фальсифікацій президентської кампанії Януковича, а Сергій Льовочкін, як голова Адміністрації президента, передає незаконні вказівки Януковича судам і правоохоронним органам і контролює їх виконання як смотрящий.

6. Валерій Хорошковський, Голова Служби безпеки України - за версією опозиції, при ньому СБУ стала головним інструментом переслідування опозиції та дисидентів в стилі КДБ / НКВС. Під його керівництвом СБУ / НКВД стало ключовим елементом в організації політичних репресій на Україні, порушенні політично-вмотивованих справ, тиск на ЗМІ, правозахисників і громадських активістів. Довгий час, незважаючи на конфлікт інтересів, Хорошковський був членом Вищої ради юстиції, караючого органу над судовою системою. Це дозволило йому надавати пряме мафіозну тиск на суди в своїх особистих корпоративних і політичних інтересах. Яскравий приклад - позбавлення ліцензій на загальнонаціональне мовлення «5 каналу» і ТВі за позовом групи олігархів від каналу «Інтер», яким і володіє глава СБУ. Саме мафіозна служба Хорошковського почала політичне переслідування Юлії Тимошенко за помста за газовими контрактами 2009 року.

7. Микола Азаров, прем'єр-міністр України - не будучи причетним до підписання газових контрактів 2009 року і не будучи проінформованим про умови і деталі їх підписання, не будучи реальним свідком, свідомо дав неправдиві свідчення під присягою проти Юлії Тимошенко в суді. Вони лягли в основу подальшого обвинувального вироку Юлії Тимошенко. Під час судового процесу Юлія Тимошенко звинуватила Азарова у зв'язках з одіозною мафіозної компанією «Росукренерго», за що Азаров віддав секретний наказ судді заарештувати колишнього прем'єр-міністра.

8. Костянтин Грищенко, міністр закордонних справ України - він персонально, і все міністерство в загальному, зіграло ключову роль в організації компанії по дезінформації в світі по справі Тимошенко.

9. Андрій Портнов - начальник Головного управління Адміністрації президента з питань судоустрою - він безпосередній автор так званої «судової реформи», яка була ініційована в 2010 році бандитом Януковичем, в результаті якої українські суди стали тотально залежні від бандитської влади. Андрій Портнов, разом із Сергієм Льовочкіним, є комунікаторами / тобто «смотрящими» /, передавальними незаконні вказівки судам.

10. Анатолій Могильов, Міністр внутрішніх справ України - згідно з даними опозиції, він особисто керує і відповідає за масове використання правоохоронних органів у політичних інтересах бандитського режиму. Міліція під його керівництвом використовується для позбавлення громадян України їх конституційно-гарантованого права на мирні зібрання. Також на ньому лежить вина за незаконний розгін мирної демонстрації на День Незалежності в Києві 24 серпня 2011 року, а також 11 жовтня 2011 після зачитування вироку Тимошенко.

11. Сергій Ківалов, народний депутат від Партії регіонів, глава комітету з питань правосуддя, член Вищої ради юстиції. Про ньому зазначено, що є тіньовим смотрящим режиму над судовою системою і відповідає за проведення всіх фальсифікацій на виборах парламенту. Як голова парламентського комітету з питань правосуддя він персонально контролює добір і призначення суддів в парламенті, і, в той же час як член Вищої ради юстиції, має всі інструменти карати нелояльних суддів.

12. Геннадій Кернес, мер Харкова, партія регіонів. Про нього зазначено так - на незаконно придбані активи заснував ряд торгових компаній в Україні та Європі для отримання урядових контрактів. Незаконно отримані кошти інвестовані в Європі (Ліхтенштейн, Німеччина, Австрія, Кіпр і Швейцарія). Активно проводить, ініціює і підтримує політичні переслідування опозиційних політиків.

...

Друга група чиновників - слідчі Генеральної прокуратури України

13. Олександр Нечвоглод, головний слідчий відділу особливо важливих справ ГПУ. Мафіозний слідчий ініціював кримінальну справу без адекватних підстав і причин, чого вимагає 94 стаття КПК України. Під час досудового слідства серйозно порушив право Юлії Тимошенко на захист, гарантованого Міжнародною конвенцією по цивільних і політичних прав, а також Конвенцією про захист прав людини, як і національним законодавством - Конституцією та Кримінально-процесуальним кодексом.

14. Олег Пушкар, перший заступник голови управління з розслідування особливо важливих справ. Він свідомо незаконно утримував представника захисту Сергія Власенка 8:00 в офісі Генеральної прокуратури і не дозволив йому потрапити до Тимошенко до першого допиту. Він, знаючи що грубо порушує, все таки грубо порушив право Тимошенко на захист, гарантовану українськими законами і міжнародними конвенціями. Також він порушив право Власенко, як захисника, а також як народного депутата відповідно до закону про статус народного депутата і Конституції України.

15. Андрій Курісь, начальник Головного управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури, особисто виконує всі незаконні накази В.Ф.Януковича, віддані за телефоном.

16. Сергій Точилін, глава департаменту огляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими ГПУ у сфері службової діяльності Головного управління з розслідування особливо важливих справ. Він підтримав незаконну позицію слідчих органів у Печерного суді м.Києва під час розгляду апеляції Юлії Тимошенко проти рішення слідчих порушити кримінальну справу і затримати Тимошенко, щоб привести її у Київський Печерський районний суд для вибору запобіжного заходу.

Третя група - керівництво Генеральної прокуратури

17. Віктор Пшонка - генеральний прокурор України, державний радник юстиції, виконавець замовника по фальсифікації кримінальних справ.

18. Ренат Кузьмін, перший заступник генерального прокурора, державний радник юстиції першого класу, фальсифікатор кримінальних справ.

19. Євген Блажівський, заступник генерального прокурора, державний радник юстиції першого класу, фальсифікатор кримінальних справ.

Четверта група - представники обвинувачення

20. Михайло Шорін, начальник головного управління ГПУ щодо підтримки державного обвинувачення в судах, місцевий «смотрящий» мафії.

21. Андрій Байрачний, заступник голови відділу по догляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими Генеральної прокуратури у сфері економіки Головного управління з розслідування особливо важливих справ.

22. Лілія Фролова, заступник начальника відділу підтримки державного обвинувачення в судах.

23. Олександр Микитенко, перший заступник начальника Головного управління з підтримки державного обвинувачення в судах.

«Представники державного обвинувачення в суді, незважаючи на очевидну необгрунтованість звинувачень проти Юлії Тимошенко, відсутність складу злочину в її діях, без взяття до уваги доказової бази, яка повністю доводить невинність Юлії Тимошенко, підтримали незаконні вимоги, і в порушення пункту 3, статті 264 КПК України, не відхилили, а навпаки, підтримали висунуті звинувачення. Не озвучуючи підстав і причин, прокурори запропонували змінити запобіжний захід для Тимошенко з підписки про невиїзд на арешт », - йдеться в документі.

П'ята група в списку - економічні експерти

24. Юрій Маслак, головний судово-економічний експерт сектору лабораторних обстежень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, судовий експерт першого класу.

25. Катерина Липська, старший науковий співробітник Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, судовий експерт другого класу.

26. Аліна Піркл, молодший науковий співробітник Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, судовий експерт п'ятого класу.

27. Раїса Ребдева, старший науковий співробітник Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, судовий експерт першого класу.

28. Галина Ільчук, молодший науковий співробітник Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, судовий експерт 3 класу.

Зазначені персони провели експертизу на основі проміжних і загальних даних, сфальсифікують її. У зв'язку з цим, висновки судово-економічної експертизи було складено та лягли в основу доказової бази у справі проти Юлії Тимошенко. Висновки експертів спотворені, сумнівні і зроблені на основі інформації, свідомо вибірково взятої з бухгалтерської документації цивільного позивача.

Шоста група - експерти.

29. Наталя Драп, старший науковий співробітник лабораторії досліджень почерків Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

30. Катерина Куріпко, завідувач лабораторією досліджень почерків Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

31. Галина Лутоніна, дійсний старший науковий співробітник лабораторії судових трасологічних, балістичних, вибухотехнічних та технічних досліджень документів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, експерт першого класу

32. Олена Приймак, дійсний старший науковий співробітник лабораторії судових трасологічних, балістичних, вибухотехнічних та технічних досліджень документів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

Зазначені експерти провели експертизу з численними порушеннями законодавства про кримінальне судочинство. В результаті їх експертизи було складено неправдивий висновок, бо експерти не змогли відрізнити факсиміле від ручної підпису

Сьома група - члени інспекційної комісії НАК «Нафтогаз» України

33. Олег Пенджін, директор департаменту розвитку секторів економіки, Міністерство економічного розвитку України.

34. Іван Климович, заступник начальника департаменту методології формування цін, Міністерство економіки України.

35. Костянтин Бородін, заступник директора департаменту нафтової, газової, нафтопереробної промисловості та альтернативних джерел енергії, Міністерство енергетики та вугільної промисловості.

36. Олена Бородкіна, головний спеціаліст управління зовнішнього фінансового контролю департаменту промислової і економічної безпеки, охорони праці та цивільної оборони, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

37. Лариса Невінчаний, начальник департаменту податку на додану вартість Міністерства фінансів України.

38. Ярослав Диковицький, директор департаменту економіки, планування та цінової політики НАК «Нафтогаз України».

39. Валерій Винокуров, директор юридичного департаменту НАК «Нафтогаз України».

40. Володимир Вільчинський, начальник другого управління департаменту контррозвідувального захисту державної економіки СБУ.

41. Аліна Михальська, заступник начальника департаменту, начальник управління інспекції державних підприємств Контрольно-ревізійного управління.

42. Олександр Жук, заступник начальника департаменту з фінансових питань паливодобувні промисловості та енергоефективності управління промислових фінансів державного департаменту сфери промислових фінансів Міністерства фінансів України.

43. Володимир Раченко, заступник начальника юридичного департаменту НАК «Нафтогаз України».

Члени комісії склали матеріали з окремих питань фінансової та економічної діяльності НАК «Нафтогаз України» в період з 01.01.2008 по 31.12.2010. Зазначені персони провели інспекцію з порушенням чинного законодавства. Укладення спотворені, брехливі, сумнівні і складені на руку звинуваченням, тому як були зроблені на основі документів, вибірково взятих з усього масиву документів.

Восьма група - судді

У список нев'їзних потрапили всі причетні до справи Тимошенко судді Печерського районного суду Києва, які, на думку опозицію, своїми діями порушили закони та Конституцію України.

44. Галина Супрун, суддя Печерського районного суду Києва.

45. Віта Бортницька, суддя Печерського районного суду Києва.

46. Вікторія Гаркава, суддя Печерського районного суду Києва

47. Родіон Кірєєв, суддя Печерського суду Києва, головуючий суддя у справі Юлії Тимошенко.

48. Інна Отрош, голова Печерського суду Києва.

Також судді Київського апеляційного і районного Шевченківського судів.

49. Олена Ситайло, суддя Київського апеляційного суду.

50. Ольга Єфімова, суддя Київського апеляційного суду.

51. Тетяна Фрич, суддя Київського апеляційного суду.

52. Ольга Юрдига, суддя Київського апеляційного суду

53. Андрій Трубніков, заступник голови Шевченківського районного суду Києва.

54. Надія Волокітіна, суддя Шевченківського районного суду Києва.

Нагадаю, 20 вересня Комітет з міжнародних відносин ухвалив проект резолюції, в якій вказує Сенату США закликати Держдеп найближчим часом обмежити видачу віз для українських чиновників, причетних до позбавлення волі Юлії Тимошенко.

33

Комментарии

124.09.12, 21:48

а також і на http://blog.i.ua/user/2675316/1075366/

  225.09.12, 13:18

   325.09.12, 17:18

    Гость: путлер капут

    425.09.12, 17:56

    а де Богословська, Чечетов, Сімоненко, Вітренко, Добкін, Грач,Колесніченко, Херман, Клюєв та інші

     525.09.12, 20:31

     усіх на гіляку

      625.09.12, 21:45Ответ на 4 от Гость: путлер капут

      а де Богословська, Чечетов, Сімоненко, Вітренко, Добкін, Грач,Колесніченко, Херман, Клюєв та інші
      я теж рахую, що список не повний !!!!!!!!!!!!!!!!!

       725.09.12, 21:56

       Этот список отличается от списка Магнитского наличием чиновников и олигархов высшего звена. Беспокоит отсутствие в нем одного из главных виновников В.А.Ющенко

        825.09.12, 22:22Ответ на 5 от Hudson Hawk

        оптом

         926.09.12, 09:40

         підарас вже штанами затрусив

          1027.09.12, 19:15

          до суду!!!! Народного!!!

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая