хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 42-65 років

Проект програми адаптації 2й аркуш

    4.2  Термін стаціонарного лікування інваліда у лікарні (незалежно від форми власності) залежить від його стану.

   4.3  Право інваліда, потерпілого на безоплатне обстеження, стаціонарне, амбулаторне або домашнє лікування з доставкою ліківаптекою додому.

   4.3.1 Направлення потерпілого, інваліда на стаціонарне лікування до медичного закладу провадиться на підставі направлення від лікуючого лікаря і довідки МСЕК від Фонду. Оплата медикаментозного лікування, догляд за хворим, або його обстеження провадиться за рахунок робочого відділення Фонду ССНВВПЗУ на підставі типового трьохстороннього договору: медичного закладу, або профільного відділення, робочого відділення Фонду ССНВВПЗУ разом з хворим або йог. одовіреною особою, який юридичні сторони забов’зані узгодити, врахував вимоги МСЕК і побажання хворого.

   4.3.2 Профільне стаціонарне відділення лікарні забов’язано на весь час безоплатного лікуванняі нваліда надавати ліки та медичні засоби відповідно до призначення лікаря, у тому разі безоплатне медичне обстеження, медичний догляд, їжу, готельне проживання та інше на підставі типового договору з робочим відділенням Фонду (обласною ВДФонду ССНВ) та з аптеками, які повинні постійно мати необхідній перелік ліків та матеріалів. В окремому випадку за рекомендацією лікаря інвалід за особистою згодою має право самостійно придбати ліки, матеріали за свій рахунок з подальшою виплатою (компенсацією) їх вартості даним відділенням на час закінчення лікування. 

   4.3.3 Для амбулаторного (стаціонар на дому) безоплатного лікування потерпілого, інваліда реєструється рецепт лікарняного лікаря у амбулаторії, де провадяться маніпуляції. Оплата ліків,призначених хворому на підставі рецепту провадиться робочим відділенням ФондуССНВ відповідно типовому договору, підписаному з амбулаторією (поліклініка, лікарня) та аптекою. Сторони не мають права відмовлятися від підпису запропонованого договору, та приймають всі заходи для оплати, придбання ліків, медичних засобів з ціллю негайного лікування хворого.

   4.4  Необхідні аналізи інвалід ,потерпілий здає один раз до отримання направлення на стаціонарне лікування, або у медичному закладі в разі відсутності відомостей про лікування в цьому відділенні. 

    4.5 Повторне обстеження хворого у стаціонарному профільному відділенні провадиться у разі відсутності відомостей його лікування в цьому закладі впродовж шести місяців.

    4.6  За рекомендацією лікуючого лікаря та за згодою, клопотанням інваліда, потерпілого може бути проведено безоплатне обстеження та лікування супутніх хвороб за рахунок робочого відділення Фонду ССНВВПЗУ, які заподіяні йому від лікування основного діагнозу, відповідний до стійкої втрати його професійної працездатності.

    4.7  Право встановлення Науково Дослідним Інститутом інваліду  або потерпілому професійний діагноз і зв’язок захворювань з умовами праці, за рішенням МСЕК на термін «безстроково» інші медичні заклади не мають права порушувати, за винятком особистої письмової заяви хворого або за рішенням суду чи прокуратури до МСЕК.

   4.8  На час закінчення лікування в амбулаторії або у стаціонарі інвалід, потерпілий заповнює листок якості лікування, копія якого належно завірена медичним закладом, разом з епікризом видається йому.

   4.9  Медичний заклад за бажанням хворого надає йому будь-яку інформацію щодо його лікування і стану здоров’я, у той же час медичний заклад несе правову відповідальність за конфедиційність інформації про лікування, діагноз і стан здоров’я цього потерпілого або інваліда. 

   4.10 Медичний заклад за бажанням потерпілого, інваліда (в будь-який час лікування) забов’язан надати відповідний медичний транспорт для повернення його, або разом з супроводжуючою особою додому у разі відсутності у нього можливості  самостійного пересування.

    5.     Санаторно – курортне лікування: потерпілого, інваліда провадиться на підставі Постанови правління Фонду ССНВВПЗУ «Про забезпечення потерпілих санаторно-курортним лікуванням». 

   5.1 Робоче відділення Фонду ССНВВПЗУ забов’язано надати потерпілому,  інваліду І, ІІ, ІІІ групи прпофільну путівку строком не менш як 24 доби, інвалідам І групи спінальникам 45 діб на безоплатне санаторно-курортне лікування у призначений термін на підставі довідки №70 від лікуючого лікаря. За клопотанням лікуючого лікаря до відділення Фонду ССНВПЗУ строк надання путівки може бути скорочено, а термін лікування інваліда у профільному санаторії може бути збільшено без перешкод Фонду.

   5.2 У разі, якщо інвалід І або ІІгрупи має кілька діагнозів ушкодження здоров’я, він має право отримати безоплатну путівку по кожному профілю окремо (у встановлений період видачі путівки) за відповідним клопотанням лікуючого лікаря, або за рекомендацією віндивідуальній програмі адаптації, на підставі висновку МСЕК або суду.

    
0

Коментарі