хочу сюди!
 

Кристина

34 роки, діва, познайомиться з хлопцем у віці 30-40 років

Проект програми адаптації, 3й аркуш

      5.3     МОЗ, МСЕК, Відділення ФондуССНВ, органи місцевого самоврядування забов’язані вжити всі заходи для узгодження договорів (на користь третьої особи), для отримання інвалідом або потерпілим медичних призначень, перерахунку страхових виплат, безоплатного безстрокового отримання засобів першої необхідності, засобів пересування, засобів орієнтування, спілкування та обміну інформацією, засоби для догляду, протези, ортези та інші компенсаторні вироби медичного призначення, провести відповідний побутовий ремонт житлового приміщення для вимушеної адаптації та інше, на підставі відповідних документів.

         5.4  Після повернення з санаторно-курортного закладу потерпілий, інвалід (супроводжувальна особа) заповнює у робочому відділенні фонду ССНВВПЗУ лист якості лікування та перебування. У разі залучення до листа якості перебування у санаторно-курортному закладі акт, підписаний групоюперебуваючих там на лікуванні на той момент інвалідів, потерпілих (свідків) пропорушення умов, визначених у путівці, то йому в будь-який термін Фондом безоплатно надається повторна профільна путівка, яка компенсує попередню.

            6.      Соціальна та побутова індивідуальна адаптація інваліда, потерпілого визначає обов’язковість місцевих органів влади, Фонду ССНВВПЗУ, Міністерства охорони здоров’я у вирішенні найважливіших питань:

   6.1  Навчання основним соціально-побутовим навичкам, психіатрична допомога та інше;

   6.2 Пристосування меблів, встановлення оснащення для адаптації житлового приміщення,   засобів комунікаційного зв’язку, спеціальні засоби та пристрої для догляду за інвалідом і його пересування, пандуси, в окремих випадках створюються інші сприятливі умови для життєдіяльності інвалідів, потерпілих, квартирні питання тощо.             

   6.3 Індивідуальна адаптація інваліда, потерпілого провадиться з урахуванням його бажання самостійно вирішувати питання про забезпечення себе конкретним видом підвищеної комфортності допомоги,  платної медичної допомоги, поліпшення соціальних умов життя за рахунок власних коштів, якщо безоплатні послуги не повною мірою відповідають його потребам з урахуванням компенсації вартості аналогічного виду соціальної допомоги, медичної допомоги від Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійного захворювання, або від державного органу (Ст.39 Закону України від 21.03.1991р.№ 876).

   6.4 Контроль за виконанням надання умов програми «Адаптації потерпілих, інвалідів з стійкою втратою здоров’я на виробництві в умовах підвищеної небезпеки у зв’язку з каліцтвом, професійним захворюванням або іншим ушкодженням здоров’я, за рішенням МСЕК терміну перебування на інвалідності – безстроково, проводиться: Міністерством соціальної політики України, Міністерством Охорони Здоров’я України, робочим відділенням Фонду ССНВВПЗУ, як розпорядниками цільових коштів, потерпілими, інвалідами (їх довіреними особами, на користь яких складена Програма адаптації) за їх клопотанням разом з представниками місцевих громадських організацій шахтарів-інвалідів.

       Необхідні нормативно-правові акти для роботи над проектом:

1     Закон України від 21.03.1991р. № 875 «Прооснови соціальної захищеності інвалідів в Україні».

2  Постанова правління Фонду ССНВ від 27.03.2003р. №26 «Про порядок забезпечення потерпілих лікарськими засобами, виробами медичного призначення,постільною та натільною білизною,перуками».

3  Постанова правління Фонду ССНВ від 31.10.2007р. №49 «Положення про забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання путівками для  санаторно–курортного лікуваня.

4   Закон Українивід 23.09.1999р.№ 1105 «Про загально обов’язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, які спричинили втрату працездатності».

5     Постанова КМУ від 22.02.1992р. №83 «Про затвердження Положення про медико-соціальну експертизу і положення про індивідуальну програму реабілітації та адаптації інваліда».

6      Положення Фонду ССНВПЗУ «Про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації та адаптації  потерпілих у наслідо кнещасного випадку на виробництві та професійного захворювання».

7   Наказ МОЗ України від 22.11.1995 р. №212 «Порядок встановлення медико-соціальними експертними комісіями ступеня втрати професійної працездатності у відсотках працівникам, яким заподіяно ушкодження здоров’я, пов’язане з виконанням трудових обов’язків».

8      Закон України «Про громадські організації».           9      Цивільний Кодекс України.

 За дорученням правління, голова громадської організації 

інвалідів праці, потерпілих та сімей робітників загиблих на

виробництві Дніпропетровської області «МИР»                                                                                     С.М. Шубніков

0

Коментарі