хочу сюда!
 

nikfi

41 год, овен, познакомится с парнем в возрасте 39-45 лет

Вакцинуватись чи ні?

 • 04.03.21, 12:35

Здрасьтє.

Зеленський щепився. Всі вже бачили? Ну звісно бачили. Багато хто обурився голим торсом гаранта. Срамота і аморалка. Ну не знаю, нормально виглядає, поголений, біцуха красива та піддута як платіжка за січень. Дорослий дядько, хай робить що хоче.

Не знаю, що йому там впорснули, а за офіційною версією індійську ковішилду. Я в медикаментах геть не спеціаліст, чесно кажу, тож можу оперувати тільки загально відомими фактами. А що нам кажуть факти? Ковішилда, то та сама астразеник, тільки не астразеник, а ковішилда, от і все.

Я так розумію ситуацію -  колись давно, на Автозазі у деу ланос впихнули мелітопольський двигун і ланос став сенсом, а сама корпорація Деу заборонила використовувати навіть свою назву, отже сенс став заз сенсом. І хоча зовні ці авто не відрізняються, так само везуть водія, пасажирів та багаж з пункту А в пункт Б, факт в тому, що на сенсі ви не побачите напису деу, бо не той двигун. Може я звісно помиляюсь, але здається, що з вакциною те саме, ковішилда це майже астразенек, але не астразенек, бо щось там не те.

Тут маємо що маємо, хто на що заробив. Кому пфайзера, або модерну, а кому ковішилду. Раніше треба було думати, набагато раніше. Але я не про те.

Вакцинуватись чи не вакцинуватись? Ось у чому питання! Чи гідно змиритись загрозі ковіду, або ж дозволити безжальній сталі терзати невинну плоть?

Я для себе так вирішив – коліть пане доктор. Людство, як вид, виживає виключно за рахунок постійного розвитку, еволюції, та руху вперед. От крокодил, як був мільйон років тому крокодилом, так і тепер ні трохи не змінився. Тому люди роблять з крокодилів валізи, а не навпаки. За всю історію різна пошесть намагалась неодноразово звести людство до домовини, не безуспішно до речі. Але спочатку ми навчились мити руки, а потім різними вакцинами пробуджувати в своєму імунітеті кровожерливого звірюку. Це наш шлях і нам по ньому йти.

Страшно? Це ж моє тільце, кожна кісточка, волосинка, кровинка, що туди в колють бізнесмени від медицини? Ну на початку і паровоза лякались, а потім звикли, стало нормою і навіть життєвою необхідністю. До речі, паровози теж переїхали певну кількість людей, це факт.

Тож якщо буде можливість, я вакцинуюсь. Чим? Сам не знаю, тому що я однаково розбираюсь у вакцинах, як і наприклад у жарознижувальних, або знеболювальних, тобто ніяк. Це моя власна позиція і я її нікому не нав’язую.

А Ви що скажете? Будете вакцинуватись?

13

Комментарии

14.03.21, 12:43

я стала в очередь

  24.03.21, 12:46Ответ на 1 от БджЫлка

  я стала в очередькак?

   34.03.21, 13:08

   А я с этим делом подожду! Этим CoviShit пускай зебилы прививаются!

    44.03.21, 13:20

    Так, але трохи пізніше.

     54.03.21, 13:29Ответ на 3 от Андрій1961

     А я с этим делом подожду! Этим CoviShit пускай зебилы прививаются!Шмыгаль сказал что первыми будут вакцинировать журналистов и священников. Не шутка.

      64.03.21, 13:31Ответ на 4 от Syrena27

      Так, але трохи пізніше.Я взагалі мабуть в останню чергу вакцинуватимусь, судячи з темпів та приорітетів.

       74.03.21, 13:39

       Неа.

        84.03.21, 13:46Ответ на 7 от Хайдер

        Неа.Принципиально?

         94.03.21, 14:03Ответ на 2 от Aндpey*

         я стала в очередькак? в діє

          104.03.21, 14:07Ответ на 9 от БджЫлка

          я стала в очередькак? в дієа ясно. Я там не смог зарегиться и снес, правда это было пол года назад.

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           8
           12
           предыдущая
           следующая