Випалювання трави
- 21.10.17, 14:10
Випалювання трави шкодить екології, жахливо гинуть тварини, які потрапили у вогняну пастку. Також це шкодить гаманцю, бо на це є стаття в Кримінальному Кодексі (77-1)
Окрім безпосередньої загрози людському здоров’ю, спалювання листя і сухої трави призводить до таких загроз:
1. В сухому листі згорають зимуючі корисні комахи, такі як сонечка. Їх здобич – попелиці, лишаються зимувати на стадії яйця на гілках. Спалюючи листя восени ми створюємо умови для розвитку попелиць навесні.
2. Спалювання листя призводить до руйнації ґрунтового покриву, адже безпосередньо вигорають рослинні залишки, гинуть ґрунтоутворюючі мікроорганізми. Крім того, вони гинуть і від утворюваних при горінні важких металів.
3. За нормальних умов, коли листя перегниває, необхідні для розвитку рослин речовини повертаються в грунт. При згорянні ж утворюється зола. Не зважаючи на загальноприйняту думку, зола – дуже погане добриво і, таким чином, спалювання листя щороку призводить до все більшого збіднення ґрунту.
4. На природних ділянках і газонах вогонь знищує насіння і коріння трав’янистих рослин, пошкоджує нижні частини дерев і кущів та верхні частини їх коріння.
5. Знищення природної листяної підстилки призводить до збільшення в 2-4 рази промерзання ґрунту.
6. При спалюванні трави на присадибних ділянках або стерні на фермерських полях виникає загроза перекидання вогню на природні ділянки, що веде, в свою чергу до порушення законодавства і знищення диких рослин та тварин. Саме із спалювання стерні на полях починається більшість степових пожеж.
7. Аналогічним чином, існує загроза лісових пожеж і загоряння житлових будинків.
8. Якщо ведеться спалювання стерні на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, постає нова загроза. Густий дим є напівпровідником і за певних умов здатний стати причиною короткого замикання ЛЕП.
9. Дим від вогнищ, в туманні дні може утворювати смог і на довго зависати у повітрі. В цьому випадку погіршується видимість на дорогах, що призводить до збільшення частоти ДТП, аварій. Окрім того, попадаючи у легені, смог викликає суттєве погіршення здоров’я людини.
10. Задимлені населені пункти використовують для освітлення значно більше електроенергії.
Частина матеріалу взята з http://www.lutskrada.gov.ua/actual/suha-trava-i-lystya-chomu-yih-ne-mozhna-spalyuvaty
5
Коментарі
Гість: Хуббыч
121.10.17, 14:25
А хімія на полі ЦЕ НЕ ШКІДЛИВО ?
Nazar42
221.10.17, 14:30Відповідь на 1 від Гість: Хуббыч
Анна-Марія
321.10.17, 14:50
ті суки, які палять, цього не прочитають. На моїх руках вмирав їжачок, який потрапив у таку пастку.
Гість: Хуббыч
421.10.17, 15:18
КИСЛОТН ДОЖДЬ я видел с запорожкой ТЕС . пока мы строиили АТОМНУЮ СТАНЦИЮ . самую большую в мире , шесть реакторов ЗАЭС В городе ЭНЕРГОДАР А ты падло чеши яйца у компа
Гість: Хуббыч
521.10.17, 17:18
Ты васька забыл написать 1986 -1988 когда ШИРОКО ллечего хлопца забрали в армию *
Гість: Хуббыч
621.10.17, 18:57
васька пшел нах с братвой. ТІ ГДЕ СЛУЖИЛо конкретн? АВТОМАТ с боевим хоть видел пиздун
Vstre4nik
721.10.17, 18:59Відповідь на 1 від Гість: Хуббыч
Все залежить від дозування. Маю свій садок, до прикладу торік його майже не кропив, як результат сильне враження паршою, шкідниками, яблук зібрав 2 ящика. Цього року взявся більш серйозно (без фанатизму) тільки від хвороб і шкідників - яблуко гарне, доволі крупне і 12 ящиків. Розумієш, хочемо ми того чині ми змушені обробляти хімією сади, городи, інакше врожай буде малий, і кілограм яблук буде не 10 грн, і 50 а може й 100. Інша справа, що в яблука добавляють і різні препарати щоб воно було гарне, крупне, довго зберігалося. Плюс для зберігання його "газують". Це вже не яблуко, чи інший овоч-фрукт. Не буду пояснювати ситуацію (довго) кілька років назад сів до знайогомого в легковушку, де в салоні було 2 ящика яблук "від фермера". ЗАПАХУ ЯБЛУК НЕ БУЛО ВЗАГАЛІ!!!
Vstre4nik
821.10.17, 19:01Відповідь на 1 від Гість: Хуббыч
Я своїх миску заношу в хату і через кілька хвилин по всьому будинку чути яблуками.
Якщо провести паралель з людиною, то одні п'ють ліки що приписав лікар, інші накачуються стероїдами, ботоксами і т.д.
кусючий бджіл
921.10.17, 20:11Відповідь на 7 від Vstre4nik
а біопрепаратами не пробував, фітоспорин наприклад?
Гість: Хуббыч
1021.10.17, 20:33
я НЕ не на нервах )))) БОЕВОЕ оружие дисциплинирует воина . А ТИ даж не сказало где Дало присягу на верность народу