хочу сюди!
 

Мария

38 років, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 33-43 років

Залози нашого організмуВстаючи до 6:00 ранку виробляється СЕРОТОНІН - гормон щастя.
  6:00 - піднімається рівень КОРТИЗОЛУ - гормон, який готує наш організм до активного неспання!
 Наразі максимально включена логіка.  Саме час записати плани на день і ухвалити рішення, воно збудеться.
 Випиваючи 500 мл води вранці і роблячи зарядку, вимиваються гормони СТРЕСУ!
  7:00 – припиняє вироблятися МЕЛАТОНІН, звільняючи місце статевим гормонам.  Більше спати немає сенсу, цінність подальшого сну = 0, а значить це марна трата життя.
  8:00 - на арені статеві гормони.  Вони ж стероїди – гормони, які формують наш м'язовий каркас.  Саме час для зарядки, гімнастики, спорт залу та розмноження!
  10:00 - 14:00 пік ДГЕА - нейрогормона, що відповідає за пам'ять, увагу та запам'ятовування.  Найкращий час для розумової діяльності
  14:00 - 16:00 - відчувши різку сонливість у цей час, не відмовте собі в задоволення поспати 20 хвилин!  Це пік ГОРМОНУ ЗРОСТАННЯ - гормону краси та вічної молодості.  І, бажано, після цього сну розминка, т.к.  гормон зростання відповідає за кількість м'язової тканини.
  з 17:00 - починає знижуватися КОРТИЗОЛ.  Ухвалення важливих рішень варто скасувати.  Спорт протипоказаний, т.к.  живлення м'язів буде дуже скрутним.
  21:00 – починає вироблятися МЕЛАТОНІН.  Знижуючи температура тіла, нам хочеться тепла та турботи від близьких.  Саме час для сімейних обіймань!
  22:00 - гіпофіз виділяє опіоїдні гормони, що мають наркотичну дію - це ендорфін.  Заснувши у цей час, сон супроводжуватиметься найприємнішими відчуттями.  Денний стрес позаду, організм готовий до перезавантаження.  Цінність сну з 22:00 до 4:00 – максимальна.  Відсутність сну тим часом - фатально.
  2:00 - за роботу приймається ГОРМОН ЗРОСТАННЯ - гормон краси та вічної молодості.  Завдяки йому діти "літають уві сні", а дорослі залишаються молодими, красивими, з міцними кістками та якісною мускулатурою!
Потурбуйтесь про себе вчасно!
Всім здоров’я і мирного неба

2

Останні статті

Коментарі