Син Порошенка в британії позує у футболці з написом "RUSSIA"

Днями у британському коледжі "Concord", де навчаються молодші діти президента Порошенка, відбулася щорічна фотозйомка для випускного альбому. У мережі нелегко розшукати зображення нащадків гаранта, особливо у соцмережах, де їхні акаунти закриті. Однак кілька фото виклали однокласники Михайла, Олександри та Євгенії Порошенків.

.

Поки прості українці щодня ховають свої дітей, які загинули на війні, син головнокомандувача української армії у футболці з написом "Росія". Зокрема, журналіст Радіо Свобода Левко Стек на своїй сторінці в Facebook звернув увагу на те, що Міша позує в "стильній футболці Russia".

Підбиваємо підсумки: в британському коледжі навчаються діти українських і російських політиків та олiгархiв, дружать між собою, позичають один одному футболки, а в самій Україні, буквально щодня, прості українці ховають своїх дітей, які загинули на війні. 

Бомбезне відео знімає лижник

  • 20.02.17, 10:00
Бомбезне відео! Таке зняти, дорогого коштує!Новий DZIDZO! Еврібаді дуже раді

DZIDZO Буває двох видів, яке видів або не видів!
Новий 
DZIDZO від Лесика!
У Стрию під банером "Слава Україні" розікрали пиво з фури, що по

  • 18.06.16, 08:13
У п'ятницю вдень в Стрию  сталася дорожньо-транспортна пригода — з вантажівки, яка перевозила пиво, випали погано закріплені ящики. На асфальті виявилося близько половини вантажу.
Goodbye Google?


Корпорація Google змінює свою корпоративну структуру, щоб відокремити пошук, YouTube та інші веб-компанії від своїх науково-дослідних та інвестиційних підрозділів.

У Львові підірвали два опорні пункти міліції

Cьогодні вранці, 14 липня, приблизно о 9:00 стався вибух біля приміщення Шевченківського райвідділу міліції Львова, що на вул. Плуговій, 8а.

І ще один вибух 14.07.2015 о 10:00 на Ю. Липи тільки що, ще один опорний пункт підірвали

Деталі:
http://inlviv.net/crime/u-lvov-z-godinnim-ntervalom-p-d-rvali-dv.html

10 помилок молодої дружини

  • 23.04.15, 08:45
1. Скаржитися на свого чоловіка і ваші стосунки своїм батькам. Ви помиритись, і ти його пробачиш, а ось твоя мама ніколи. Це сильно налаштовує твоїх батьків проти твого чоловіка, адже він ображає ЇХ дочку. І в один прекрасний момент ти ризикуєш опинитися між двох вогнів, розриватися між батьками та чоловіком.
2. Боротися за рівноправність. Одружившись, я почала активно відстоювати позицію рівноправності в сім'ї. Все має бути порівну, все по-чесному і ні як інакше. До чого це призвело? Рівноправність виникло не тільки в обов'язках по будинку, але і в оплаті рахунків, зароблянні грошей і перекладання на мене відповідальності, якою я була не готова нести.
3. Не вірити в ваш шлюб. Коли я тільки-тільки вийшла заміж, я підсвідомо залишалася заміжньої і постійно ловила себе на тому, що я продовжую приміряти інших чоловіків в якості свого чоловіка. Я так багато сил і енергії витрачала на це, що для сім'ї у мене залишалося зовсім небагато.

ДАЛІ - 
http://posydenki.com/stati/kohannja-romantika/10-pomilok-molodo-druzhini.html

Чому важливо розмовляти після сексу

  • 17.03.15, 22:43

Для жінок розмову після сексу здається чимось природним і звичайним, але після близькості почуття загострюються, а симпатія збільшується. Тому ловіть момент і підтримуйте бесіду не коли-небудь, а саме після сексу.

Завдяки сексу в нашому організмі з'являється гормон серотонін, який дає приємне відчуття ейфорії.Підвищення його рівня створює гарний настрій, тому після сексу гріх не поговорити. Ми звикли думати, що після інтимної близькості жінці хочеться виплеснути свої емоції і поділитися особистими переживаннями, а чоловікові просто якомога швидше заснути. Але завдяки дослідженням, вчені з'ясували, що чоловіки часто теж потребують спілкування після сексу, яке потрібно їм в припливі активності не менше, ніж нам.


А ви розмовляєте після сексу?

Хто більше хоче сексу, чоловіки чи жінки?

  • 16.03.15, 20:58
Хто більше хоче сексу, чоловіки чи жінки?
Вважається, що сексу, просто як сексу, хочуть більше чоловіки, проте, це далеко не завжди так. Давно вже зазначено, що жінки при наявності величезного бажання сексуального контакту, чомусь намагаються це приховати, але при цьому провокують чоловіків на залицяння. При цьому все обставляється так, що начебто їм самим і не треба нічого, а «ці хтиві самці»… Знайоме визначення, до речі, правда?


35%, 7 голосів

55%, 11 голосів

5%, 1 голос

5%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
24
попередня
наступна