хочу сюди!
 

Ирина

51 рік, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-58 років

Чомусь на думку спало....

         
          Це думки в голос. Про опозицію. Про неї кажуть, що вона така, яка є і іншої нема, і в такий ситуації її не можна чіпати. Все вірно, чіпати її ніхто не збирається. Більше того, в разі президентських виборів, особисто я, в гіпотетичних парах другого туру, буду голосувати за Яценюка, а якщо це буде Тягнибок, то за нього. Відповідно, і агітувати буду. 
          Але спостерігаючи що зараз відбувається, чомусь згадується 2010 рік, президентські вибори. Який тоді сформувався політичний розклад. Можливо там розгадка цієї енігми, яка виникла внаслідок появи Майдану та всіх подальших подій на ньому. Хто скаже, що ситуація, як мінімум не мутна, хай кине в мене каменюкою. 
          Кличка згадувати не будемо, з ним все зрозуміло. Тут і освіта, а вірніше її відсутність, "інтелектуальні здібності", а також і менталітет а-ля Янукович. Якщо народ раптом з'їде з глузду та наступить ще і на ці граблі, то можна буде сміло констатувати, що Україні гайка. Або, хана...або...є ще більш влучне визначення, але воно спірне щодо фонетики, стилістики, публічності вживання, тому не будемо його озвучувати. 
           Тож, дивимося. 

2010 рік, другий тур

 Яценюк. Противсіх. Однозначний. 

Тягнибок. Здається йому, внутрішній голос підказував, що треба закликати своїх виборців голосувати за Юлію Тимошенко. Але зовнішній цьому опирався. Ну і вийшло ні риба, ні м'ясо. Пообіцяв закликати, якщо Юля щось скаже. Мабуть думав, що це іграшки - перспектива всістися на Банковій двічі несудимому відморозку. Ну і догрався. Тому, - противсіх. Вимушений. 

Гриценко. В нього було ще менше голосів в першому турі, ніж у Тягнибока, але, тим не менш. Нема що і казати, - противсіх. Однозначний. 

Парубій. Не пам'ятаю яка в нього була тоді позиція, хоч він і не брав участі в тих виборах. Якщо скажете, що був противсіхом, то те, що він зараз робить на Майдані, повністю його реабілітує. 

Оробець. І вона не брала участі в тих виборах, але зараз активна, як ніколи. Противсіх. Однозначний. 

Активно треться біля Майдану персонаж, який також не брав участі в тих виборах, але його позиція мала деяку вагу, особливо у Вінниці. Ось цей- 

Порошенко. Однозначний противсіх. Окрім того, - "весьвслезахтасоплях" та робота в уряді Овоща.. Ця суміш дозволяє порівняти його з клюєвими, ахметовими та решта. 

Ну і ще одна постать, яка не є політиком, але свій внесок в ті вибори зробила. Ось - 

Забужко. Нарцис та маніакально зациклена на своєму єго особа. І на сцену Майдану була видерлася, і по телеефірах плигає. Співає осанну Порошенку, Кличку та Богословській. Суперпротивсіх. Однозначний. 

          Окрім Яценюка та Парубія, ніхто з вищеперелічених панів та панянок не вимагає звільнення Юлії Тимошенко. 
          Завдяки противсіхам до влади прийшов Янукович, і , як наслідок, відбувається те, що відбувається. Це не докір, це загальновідомий факт, який неможливо спростувати 
          На Майдан вийшов народ. Вийшов під дубинки, гранати та кулі бандитів у погонах. А що ми бачимо від політиків? Переговори? Ніякою мірою не хочу когось з них звинувачувати. Але ж - думки. Що з ними робити?

          І як тут не згадати статтю Ігоря Лосева Кадровий резерв влади ?

         Однозначно нема питань до Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. А також до нової сили, Правого сектору. Це справжні герої Майдану. Та власне, як і всі люди, які туди приходять, живуть та захищають Україну.
          Ну, ось такі думки. Без висновків.


5

Коментарі

14.02.14, 18:09

  24.02.14, 19:00

  Хех.., судячи по усьому, наша ЖопаЗіція готує Овочу ЩЕ ОДИН СРОК - але НЕ у КОЛОНІЇ (де йому місце!) - а на посаді ПРЕЗИДЕНТА...

   34.02.14, 19:56Відповідь на 2 від Богдан Ляшко

   Хех.., судячи по усьому, наша ЖопаЗіція готує Овочу ЩЕ ОДИН СРОК - але НЕ у КОЛОНІЇ (де йому місце!) - а на посаді ПРЕЗИДЕНТА...Егеж...питань багато...

    44.02.14, 20:56Відповідь на 3 від бандерівець

    Хех.., судячи по усьому, наша ЖопаЗіція готує Овочу ЩЕ ОДИН СРОК - але НЕ у КОЛОНІЇ (де йому місце!) - а на посаді ПРЕЗИДЕНТА...Егеж...питань багато...Дивлюсь ось зараз - тільки що скачав = http://www.youtube.com/watch?v=FXCliOGt0Jc
    Трохи провітляє розум - бо багато чого стає зрозумілим...

     54.02.14, 21:53

     Ну зрозуміло чого Яценюк - "Юлі - волю!"
     Ну от припустити - Яценюка зробили прем'єром - і що? - за даних умов він не зможе, його розірвуть і дуже швидко стане політичним трупом.
     Тому що щоб витягнути Україну, потрібно зайнятися злочинцями і грабіжниками від влади - аудит, конфіскація, обнулення вислуг чиновників... і це швидко, ще й команду рішучих людей треба.. А без цього ніяк..
     Яценюк це прекрасно розуміє і хоче щоб не його руками жар загрібали, а щоб "Авгієві" стайні почистив хто інший, а вже потім, коли безпечніше буде..

     до речі - хто би не був - той, хто буде чистити "Авгієві стайні" по-справжньому - довго жити не буде.

     П.Н. Уривок поширеної легенди, якій не менше 4 покоління людей: "Вона встигне багато зробити, але буде недовго, бо її уб'ють"...

      Гість: Максим_

      68.02.14, 19:23

      Гарна стаття. Все викладено системно. Висновок зрозумілий : Янукович прибрав "реальну опозицію",а підсунув Україні "дозволену опозицію". І тепер нарід, вийшовши на Майдан, не має ніяких достойних лідерів. Вже декілька випадків було (зокрема 19.1.2014 на віче на Майдані),коли виступи Тягнибока, Кличка зустрічали свистом (Яценюку не свістіли лише з презирства до нього).** Додам,що окрім Тимошенко та "Правого сектора",ще гарно себе показав Данилюк-"Спільна справа".** І додам,що Леся Оробець взагалі була тривалий час в партії Балоги "Єдиний центр" — це гніздо фарисеїв Юща.А Парубій в 2009-2010 роках був "найвідданішим прибічником Юща",навіть бився-плигав в парламенті за Юща проти БЮТ.Але тупуватий в політиці Парубій — дуже гарно працює на масових акціях.Він теж з "дозволеної опозиції"

       Гість: Максим_

       78.02.14, 19:46Відповідь на 4 від Богдан Ляшко

       Дивлюсь ось зараз - тільки що скачав = http://www.youtube.com/watch?v=FXCliOGt0Jc
       Трохи провітляє розум - бо багато чого стає зрозумілим...
       Да это бредовое выступление. Этот придурок (депутат Государственной Думы Евгений Фёдоров), говорит,что "костяк боевиков на Майдане" составляют иностранцы, в том числе "боевики Навального"!! Ну и придурок, это просто образцовый дол-бо-еб!! Уже говорит "Госсекретарь США сказал, что : мы на оккупацию Украины, на поджог полицейских потратили 5 млрд. долларов".* Говорит, что "русских будут убивать во Львове".* Не только жи-д Жирик это маразматик, ещё есть и этот Федоров.?

        88.02.14, 19:59Відповідь на 6 від Гість: Максим_

        Не хотілося робити саме такі висновки, але вони напрошуються... Можливо, це і на краще, чим швидше позбудемося різного баласту, тим швидше побудуємо справжню Україну...

         98.02.14, 20:44Відповідь на 7 від Гість: Максим_

         говорит,что "костяк боевиков на Майдане" составляют иностранцы, в том числе "боевики Навального"!!
         Это НОВОСТЬ?
         http://xn----9sbwagvd2ajbal.com.ua/index.php/joomlaorg/statya-1/stati-6-go-prioriteta/573-nato-podgotovilo-boevikov-dlya-revolyutsii = инструкторы НАТО готовят диверсантов-террористов в Эстонии из отрядов молодежи украинской самообороны (УНА-УНСО).
         говорит "Госсекретарь США сказал, что мы на оккупацию Украины... потратили 5 млрд. долларов""Всё это является предпосылками для достижения Украиной своих европейских устремлений. Мы вложили более пяти миллиардов долларов, чтобы помочь украинцам в достижении этих и других целей" = РЕЧЬ помощника Госсекретаря США = http://ukrnod.org/rech-pomoshhnika-gossekretarya-ssha-viktorii-nuland-o-situacii-na-ukraine/

          Гість: Максим_

          108.02.14, 21:21Відповідь на 9 від Богдан Ляшко

          говорит "Госсекретарь США сказал, что мы на оккупацию Украины... потратили 5 млрд. долларов" Это явная брехня. Даже на указанном вами анти-украинском сайте точная цитата (из речи Нуланд) звучит так :
          — "С момента обретения независимости Украиной в 1991 году, Соединенные Штаты поддерживают украинцев в их строительстве демократических институтов, в росте гражданского участия и надлежащего управления. Всё это является предпосылками для достижения Украиной своих европейских устремлений.
          Мы вложили более пяти миллиардов долларов, чтобы помочь украинцам в достижении этих и других целей, которые обеспечат безопасную, процветающую и демократическую Украину".

          То есть "5 млрд дол" за 23 года (1991-2014 года) — прежде всего это суммы на разоружение Украины при Кравчуке,Кучме,и Януковиче

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна