Кадиров, Кличко, Ургант
- 17.04.13, 22:48
Ну, і те, що Кличко ломиться то в мери Києва, то в Президенти України, також всі знають. Воно пенсія боксерська вже на носі, а капусту треба десь рубати. Ось він і вирішив рубати ії тут, в Україні. З нас, з українців. Воно звісно складно, якщо врахувати, що він не мешкає в Україні, ні хрена взагалі про неї не знає, але що поробиш, тут вже, папірці з американськими президентами понад усе. Хоча деякий час тому, він блиснув "ерудицією", назвавши українців, які боролися та гинули за Україну - фашистами. Мабуть тому, він рачки лізе до влади, щоб пояснити українцям, що захищати Україну не варто, тому що, за версією Кличка, це фашизм.
А ще, вже в іншій країні, в Золотій Орді, є такий собі, Президент Кадиров. В нього більш радикальна "любов" до України. В грудні 2009 року він запропонував Президенту Золотої Орди Путіну наступний план дій - "Грузия, Южная Осетия, Украина – все это будет продолжаться и продолжаться. Это личная беда России. Почему мы должны постоянно страдать, если можем ликвидировать все это? Мы – великая держава. У нас есть всё: армия, технологии. Нам необходимо переходить в наступление"
Ось так. Ліквідувати нас треба. Ми, біда для Кадирова.
Запитаєте, до чого тут Кличко? Справа в тому, що за три тижня до цього свого месиджу, Кадиров .приїжджав в Україну. Тоді, в Броварах, відбувався бій його співвітчизника. Цей бій проводила компанія Кличка, «К2 Promotions». Невідомо, як він опинився в Україні, чи то сам, за власною ініціативою, чи за запрошенням самого Кличка, але те, що вони сиділи поряд та мило розмовляли, то це факт.
![](https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/533996_501668443228283_166467557_n.jpg)
Так, тоді ще не було цього "дружнього" словесного па від Кадирова по відношенню до України. Але ж всім відомо, який "демократ" цей Кадиров. В Європі з ним ніхто не бажає зустрічатися. А Кличко, навпаки, намагається себе позиціонувати як демократа, прихильника європейських цінностей та декларує вступ України до Євросоюзу, як одну з програмних цілей своєї партії. До речі, на виборах до Ради, за списком УДАРу, пройшов пан Налівайченко, тодішній Голова СБУ, який прокоментував тоді вислів Кадирова наступним чином - "Такие заявления не требуют комментария от европейского государства, но я думаю, что реакция МИД не заставит себя ждать. Единственное, что я бы не преувеличивал провокационные заявления иностранцев и их важность для Украины" Ось так, для Голови СБУ не важно, що від одного з керівників Золотої Орди лунає заклик ліквідувати Україну.
То, про що тоді розмовляли Кличко та Кадиров? Можливо обговорювали, як Кадиров буде переходити в наступ на Україну, а Кличко буде його тут зустрічати? Хоча, можливо і про бокс вели професійну розмову.
Саме цікаве, що це не перший контакт «К2 Promotions» з Кадировим. В серпні того ж року вона провела в чеченской столице, Грозном, фестиваль бокса. Можна сказати, що це бізнес, не більше. Але ж один з власників «К2 Promotions» є Віталій Кличко. І не просто Віталій Кличко, а политик Кличко. То, що ж це за така палка любов між українськім політиком Кличко та людиною, яка хоче ліквідувати Україну?
Кадиров ще в одному епізоді засвідчив своє відношення до України. Впізнаєте цього перця -
![](https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/544248_501684963226631_1029481264_n.jpg)
Ось і реакція Кадирова - Рамзан Кадиров заявив, що повністю підтримує телеведучого і готовий подарувати йому квартиру у Грозному та посаду директора телекомпанії “Грозний ТВ”
Тому я і не можу зрозуміти, що це за елкі-метелкі? Які можуть бути взагалі розмови про Кличка, мера Києва? Я вже не кажу за Кличка, Президента України. Це взагалі не вкладається в голові. Ей, клічканутие, ви хоч думали головою, коли голосували за нього? Ґа?
Можливо хтось зараз скаже, що не треба чіпати опозицію, що треба всі зусилля спрямувати на повалення межигірського земляного зайця. А хто сказав, що Кличко опозиція? Він сам на паркані написав?Одна відома мадам також написала на паркані, що вона опозиціонерка аж до спиного мізку і що вона буде усіма своїми силами, м'язами та мускулами робити імпічмент Януковичу. Зараз ця мадама у поті чола працює на імпічментованого нею Януковича, грабує разом з ним Україну та блокує гуманітарні вантажі на кордоні. Стосовно пріоритету щодо повалення режиму Януковича, так це і не обговорюється. Це обов'язково треба робити. Але ж який сенс міняти "господарника" проффесора Януковича на "демократа" дохтура Кличка? Для того, щоб він з квітами зустрів Кадирова, який би на танке в'їжджав в Київ? Ми що, остаточно розум втратили?
Ось такі думки лізуть в голову. І це, тільки один епізод з "подвигів" Кличка.
Коментарі
Alter ego*
117.04.13, 23:00
Юморочєк!![](//i3.i.ua/v2/smiles2/angry.gif)
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/foo.gif)
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/beat.gif)
http://blog.i.ua/user/2675316/1202520/
Alter ego*
217.04.13, 23:10
Вистав лінк цієї замітки у Фейсбуці чи Твіттері на сторінці Кличка.
бандерівець
317.04.13, 23:13Відповідь на 2 від Alter ego*
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/lol.gif)
Та я в себе на стіні поставив. Там за мною вже давно слідкують з УДАРу....Alter ego*
417.04.13, 23:14Відповідь на 3 від бандерівець
Це не вихід. Треба йому особисто задати це запитання.
бандерівець
517.04.13, 23:17Відповідь на 4 від Alter ego*
Шестірки якісь. Вони одразу знесуть. Та і який сенс його про щось запитувати? З ним все зрозуміло. Треба людям розповідати, що це за персонаж...
Ти що, думаєш він сам веде сторінку?Alter ego*
617.04.13, 23:39Відповідь на 5 від бандерівець
Скинула тим, хто за нього голосує.
бандерівець
717.04.13, 23:43Відповідь на 6 від Alter ego*
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/lol.gif)
Щас матюків мені нагнуть...Alter ego*
818.04.13, 01:38Відповідь на 7 від бандерівець
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/lol.gif)
Вони чемні.Саничок
918.04.13, 07:02
Гість: внезапно
1018.04.13, 11:54Відповідь на 5 від бандерівець
Свобода, основываясь на гадании, обвиняет Удар?это медвежья услуга своей партии + бонус регионалам.
заметка вызвала удивление. это мягко если сказать...