хочу сюди!
 

Vika

51 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 46-50 років

Два важливих доповнення до Плану...

 ХАРЧУВАННЯ

1) Щодо дієти, то треба в першу чергу навчитись розрізняти справжній голод та звичайне незадоволення порожнечею у шлунку. Після чергового "свята", шлунок зазвичай розтягується і коли підходить час наступного прийому їжі повідомляє, що він готовий прийняти таку ж саму порцію, як минулого разу. Навіщо він це робить - я не знаю, але якщо дати йому менше, то він починає хвилюватись, робить вигляд, що зголоднів, і таке інше. Треба його вгомонити, заспокоїти, сказати, що перевантажень більше не передбачається, і можна повертатись до нормального раціонального харчування з помірною кількістю їжі. 

Простіше кажучи - не шлунок має командувати мною, а я - шлунком (-:

 ХАОС, БЕЗЛАД 

2) Щодо уникненню хаосу в житті слід ретельніше займатись плануванням та самоорганізацією. На кожен день має бути чіткий план "мінімум", який потрібно виконати за будь-яких умов, а також "максимум", до якого слід прагнути з усіх сил. Можливо, простого складання таких планів у голові не достатньо, тоді їх треба перенести на папір, у щоденник, чи навіть вивішувати десь перед очима, щоб не забувати деталі, не пропустити якийсь важливий пункт, не втрачати даремно час та можливості... адже весь той час, який не проведено із користю - витрачений даремно. Але планувати треба не тільки справи, але і про нормальний відпочинок не забувати, бо перегини в бік від повної бездіяльності до надмірної активності - так само не несуть в собі користі.

Простіше кажучи - мати план дій на кожен день і старанно виконувати його (-:


Доповнення до плану узгоджено, стверджено і прийнято до реалізації з 25.01.2011 (-:


За ці доповнення вдячний Кристині Коляновні.

P. S. Може ще хтось має цікаві думки - прошу залишати коментарі (-:

7

Коментарі

126.01.11, 10:22

Діэта це спосіб життя.

  226.01.11, 10:51

  Я "ЗА" планування! Не перенавантажуй себе, намагайся зробити якомога більше, але не занадто. ОБОВ"ЯЗКОВО плануй відпочинок!
  Якщо відчуваєш, що не встигаєш щось доробити, а вже дуже втомився, то відклади хоч не на довго - відпочинь, а потім легше і скоріше закінчиш.
  Я сама так роблю Отримуй задоволення від усього,що робиш!

   326.01.11, 10:54

    Гість: alf

    426.01.11, 23:13

    дуже щиро хочу, щоб у тебе все в житті було якнайкраще...

     Гість:

     527.01.11, 08:02

     Кстати, мое имя на украинском пишеться через букву "К"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     Я не ХрЫстя!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      627.01.11, 08:18Відповідь на 5 від Гість:

      Виправив (-:

       Гість:

       727.01.11, 11:28

       Спасибо))