хочу сюди!
 

Наталія

44 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 44-52 років

Що таке кардшаринг?

Що таке кардшарінг? Про нього багато чули, однак мало хто розуміє, що це таке. А сервіс, до речі, дуже популярний, незважаючи на те, що не зовсім законний.

Кардшарінг - це розподіл карти для загального доступу до смарт-картки. Шарінг - організація доступу до закодованого, платного сервісу.

кардшаринг

Тобто, за 1 абонентську плату оператору платного супутникового телебачення, доступ отримують і інші абоненти, таким чином організатори "шари" знижують абонентську плату і піднімають популярність сервісу.

Звичайно, від такої схеми провайдери платного телебачення зазнають збитків, окрім них компанії розробники, а також власники патентів.

Існує можливість організації шарінга і в домашніх умовах, при допомоги 1 карти розширивши її на пару ресиверів, таким чином з'являється можливість дивитися телевізор в різних кімнатах, оплачуючи тільки 1 карту.

Сенсом шарінга є передача ключа смарт-карти ресивера, який не має карти, і зчитує одержувані ключі, а вже декодер відкриває інформацію.

Ключ - набір нулів і одиниць. Його довжина не більше 16 байт. Відомо, що ключі можна передавати як через інтернет, так і по дротах.

Клієнти отримують ключі через інтернет, роздає їх сервер. Пам'ятайте, що інтернет з'єднання повинно бути стабільним!

2

Коментарі

11.12.12, 06:57

Пользуюсь и очень доволен!

  21.12.12, 09:01

  Це не украйинське слово. Його не повинно бути

   31.12.12, 17:18Відповідь на 2 від CKB

   це і не російське слово, бо складене з двох англійських

    41.12.12, 17:35Відповідь на 3 від Ханік

    це і не російське слово, бо складене з двох англійськихАби не москальське