Що ви бачите?

  • 06.11.16, 01:06
На малюнку два зображення.
Прокоментуйте, будь ласка, яке з них Ви бачите?






Рисунок из книги "7 навыков высокоэффективных людей".

Нова цяцька для "царька" з палати №6.

  • 04.11.16, 22:22
smeh Путін відкрив пам'ятник київському князю Володимиру в Москві.rofl
Перехожі мааацкалі поняття не мають хто це і де він народився й князював.
stena
 Нехай тепер балдіє в Мацквабаді і відчепиться від Київської Русі - України!!!
whosthat

Параметры «российской нации»

Цікаво, що у Х@ла на черзі - фалосик ліліПутика біля Храму Василя Блаженого чи пам'ятник Степанові Бандері біля будинку кдб-фсб???crazy
 А печатку Великого київського князя З ТРИЗУБОМ він не хоче собі вкрасти?podmig



Відкриття пам'ятника правителя Київської Русі князю Володимиру в центрі Москви на Боровицькій площі викликало значний ажіотаж у російських користувачів мережі.

Відповідні коментарі залишені на сайті Lenta.ru.

"Для Москви пам'ятник князю Батия був би набагато доцільнішим", "пам'ятник князю Київському поставили, залишилося прапор України вивісити над кремлем", "Князь Володимир ніякого відношення до Московії і до московської церкви не має", "Князь Володимир дуже б здивувався і запитав би: Як-як? Москва? А де це?", "А навіщо в Москві пам'ятник київському князю? І який же він духовний засновник держави, заснованої через 7 століть? Я вважаю, що Ісус Христос більше підходить на роль засновника російської держави, а не реальний предок київської хунти. У Володимира навіть на печаті хохольський тризуб намальований!", "Потрібно було пам'ятник Скріпі поставити, метрів 100 висотою", - такими є одні з найбільш рейтингових коментарів Lenta.ru.

"На черзі пам'ятники Княгині Ользі, Ярославу Мудрому і Степану Бандері", "Нарешті хохлів визнали", "Спасибі))От тільки про герб Володимира не забувайте", "пам'ятник киянину відкрили в Москві!" - пишуть користувачі мережі в коментарях на сайті "Эхо Москвы".

Як повідомляв "Апостроф", у соцмережах посміялися над святом Дня єдності Росії, який відзначається 4 листопада.



 У мережі висміяли реалії життя в Росії за часів президентства Володимира Путіна, при яких в Держдумі РФ просувають ініціативи про заборону жартів про РФ і заявляють, що київський князь Володимир, пам’ятник якому відкрили біля стін Кремля в Москві, є "збирачем і захисником російських земель" . Про це повідомляє ONLINE.UA з посиланням на Twitter користувача "В’язаний Твітер". "Духовні скріпи, патріотизм, пам’ять про подвиг народу — не інтернет-меми, це не привід для сарказму і лицемірних посмішок. Це базові складові нашої національної свідомості та державної", — заявив заступник голови Держдуми РФ Петро Толстой. В’язаний Твітер: "Думські му**ля вважають, що можна заборонити жартувати. Думські му**ля наївні". У мережі знайшли відразу два приводи посміятися над Росією Путіна
(1) Sergey V. Soroka: "Ну, тобто знову як при совку садитимуть за анекдоти. Чудово". Lyusina: "З усіх сил наздоганяємо Північну Корею, там сарказм вже заборонили". Serj Senkevich: "Інтернет взагалі не місце для чутливих". Петро К.: "Ша, нехай тоді закуповують фарбу, будемо на зборах писати". У мережі знайшли відразу два приводи посміятися над Росією Путіна
(2) Також користувач В’язаний Твітер обурився словами президента Росії Володимира Путіна, який на відкритті пам’ятника київському князю Володимиру в Москві заявив, що князь увійшов в історію як збирач і захисник російських земель. У мережі знайшли відразу два приводи посміятися над Росією Путіна
 (3) Сплетнемер: "Як Румунія до Риму, як Ангола до Англії і як Македонія до Македонського. Рашка просто історичне непорозуміння, ось і все". : "Володимир Еб*** й відкрив пам’ятник Володимиру Великому".
 Як повідомляв ONLINE.UA, після відкриття в Москві пам’ятника київському князю Володимиру в соцмережах припустили, що РФ продовжить красти у України історію і назве Москву колишнім Києвом.
Теги: Росія, Володимир Путін, пам'ятник Володимиру, пам'ятники, жарти, гумор, заборона, соцмережа Джерело: ONLINE.UA
Джерело: novyny.online.ua/758216/u-merezhi-znayshli-vidrazu-dva-privodi-posmiyatisya-nad-rosieyu-putina/

Скоро во всех городах роисси

А в цей час:
Московська влада офіційно дозволила націоналістам провести "Русский марш" у російський День народної єдності 4 листопада

Про це повідомляє ВВС.

Місцем проведення правого маршу обраний район Любліно на південному сході столиці РФ. Хода розпочнеться о 13:00 за київським часом.

Організатор акції націоналіст Іван Білецький повідомив журналістам, що має офіційний дозвіл від департаменту регіональної безпеки уряду Москви.

Інший організатор Юрій Горський заявив, що чиновники узгодили марш за умови зміни назви акції.

"Сказали, що узгодимо, але за умови, якщо будемо називати "Ходою націоналістів у день народної єдності" та просили інтерв'ю пресі не давати, але це, я вважаю, вже занадто", - розповів російський націоналіст.

Також Горський додав, що після ходи покличе учасників акції на "русскую прогулку" до Кремля, де відбудеться церемонія відкриття пам'ятника київському князю Володимиру Великому.

Мої здогадки справджуються?

  • 04.11.16, 04:04
Путін готує відхід з Донбасу: приватна розвідка США роз'яснила сенс убивства Моторила У Stratfor не виключають, що бойовика прибрали російські спецслужби Денис Попович
 
Вівторок, 25 жовтня 2016



У Stratfor не виключають, що бойовика прибрали російські спецслужби Ліквідація бойовика "Мотороли" та причетність до цього російських спецслужб може бути пов'язана з планами Кремля підготувати грунт до відходу з Донбасу Фото: EPA/UPG

Організатори резонансного вбивства лідера бандформування ДНР "Спарта" Арсена Павлова (Мотороли), як і раніше, невідомі. Розглядаючи "російський слід" у цій справі, фахівці приватної американської розвідувально-аналітичної компанії Stratfor зазначають, що ліквідація Мотороли збігається за термінами зі спробами Росії домовитися із Заходом щодо врегулювання ситуації на Донбасі. На думку Stratfor, причетність російських спецслужб до вбивства відомого бойовика може бути пов'язана з бажанням Кремля підготувати ґрунт до відходу з Донбасу.

(Опустимо темне минуле цього покидька...)

Незважаючи на всі звинувачення з боку ватажка ДНР, поки не зрозуміло, хто насправді є відповідальним за ліквідацію Мотороли. Україна заперечує будь-яку причетність до нападу, який було б важко здійснити, враховуючи жорсткі заходи безпеки, вжиті навколо будинку Павлова. Деякі припускають, що вбивство стало результатом суперництва серед бойовиків, тоді як інші стверджували, що атаку спланували і здійснили російські спецслужби. Останні два сценарії є особливо правдоподібними у світлі нещодавньої хвилі нападів на польових командирів, вчинених далеко від лінії зіткнення. Об'єктом замаху ледь не став сам Захарченко (25 серпня ватажок ДНР заявив про те, що біля його будинку знайшли вибуховий пристрій, - "Апостроф"), а у вересні інший відомий бойовик, Олександр Жилін, був розстріляний у Москві. Починаючи з грудня 2015 року, принаймні, чотири одіозних лідери бандформувань ЛНР були вбиті внаслідок нападів далеко від лінії фронту.

Чия-небудь причетність до цих атак так і не була підтверджена. Тим не менше все вказує на те, що на підконтрольних бойовикам територіях є зміни. Ходять чутки, що ватажок ЛНР Ігор Плотницький, який також ледь не став жертвою замаху 6 серпня, втратив контроль над ситуацією в плані безпеки. Він міг організувати напади на командирів луганських бандформувань, щоб усунути суперників і викорінити інакомислення. До своєї ліквідації Павлов нібито був направлений до Луганська, щоб відновити там порядок, і його присутність Плотницький міг неправильно зрозуміти.

Крім того, Росія може бути зацікавлена в усуненні деяких польових командирів, наприклад тих, які вважаються занадто агресивними або порушують субординацію. Особистість Павлова відповідала цим характеристикам. Москва хотіла б також позбутися тих лідерів "ополчення", які могли б підтвердити причетність російської сторони до військових злочинів, наприклад, до знищення малайзійського "Боїнга" рейсу MH17. Зрештою, вибір часу вбивства Павлова збігається зі спробою Росії укладення угоди із Заходом щодо України до вступу на посаду наступного президента США і прийняття Європейським Союзом рішення щодо продовження антиросійських санкцій.

В останні кілька місяців спостерігається різке посилення дипломатичної активності у зв'язку з війною на Донбасі. 19 жовтня лідери країн "нормандської четвірки" - Росії, України, Німеччини і Франції - зібралися в Берліні. В результаті вони погодилися затвердити до кінця листопада так звану "дорожню карту" для імплементації Мінських угод. За наявною інформацією, план передбачає присутність на Донбасі збройних представників ОБСЄ, які контролюватимуть стратегічні ділянки кордону між Росією і підконтрольними бойовикам територіями. Присутність ОБСЄ повинна заблокувати російські постачання, призначені для сепаратистів. Після зустрічі однак лідери ДНР і ЛНР заявили, що не допустять збройні сили ОБСЄ на свої території. Крім того, прес-секретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив 24 жовтня, що подробиці розміщення не були опрацьовані, натякаючи на чималий розрив між теорією і практикою дотримання Мінських домовленостей.

Тим не менше, ліквідуючи польових командирів, Росія може створити основу для швидкого виходу з підконтрольних бойовикам районів Донбасу. Втім, з урахуванням політичної ситуації на сході України шанси Москви зробити це вже сьогодні набагато менші, ніж вирішити цю саму проблему в найближчому майбутньому.

Денис Попович
рука не здригнеться все змінити на краще !



Борюсік.

  • 04.11.16, 01:14
Вузлик на памНять.
З досьє.

В СМИ муссировались слухи о возможной причастности Бориса Колесникова к смерти его бизнес-партнера – Сергея Романа. Колесников опровергает эти слухи: "Мой товарищ и партнер Сергей Роман никогда не был генеральным директором "Киев-Конти" по той простой причине, что погиб за полгода до ее основания. Его не стало 23 мая 1997 года, а предприятие появилось только 22 ноября 1997 года. Более того, оно не было правопреемником какой-либо структуры, а "поднималось" с "нуля". Так что зря они убеждают, будто бы дела Колесникова пошли вверх только после гибели напарника", – утверждает Колесников. («Обозреватель», 24 мая 2006 г.).

Справка: Сергей Роман, подручный Ахятя Брагина (Алика Грека). Как и второй подручный Алика, Ринат Ахметов отличался незаурядными организаторскими способностями и личными качествами, Оба претендовали на роль "Лидера №2" в группировке Алика. При этом многие взгляды на ведение "бизнеса" у этих двух людей кардинально отличались. Сергей Роман был сторонником интеграции со всем криминальным сообществом Украины, а потому не видел ничего зазорного в проникновении в Донецк криминальных группировок из других регионов страны, покровительствовал им, и даже был на короткой ноге со многими "ворами в законе", которые "решали" вопросы не только в масштабах Украины, но и всего пост-СССР. Именно это во многом и определило в начале 90-х раскол в рядах «братвы» с поселка шахты "Отябрьская", когда сформировалась ставшая впоследствии знаменитой "банда Кушнира". Хотя на самом деле правильно ее нужно называть криминальной группировкой Сергея Романа, в которой Кушнир лишь возглавлял "убойный отдел". За Романом, кстати, ушли и многие давние "соратники" Ахятя Брагина. А потому криминальная война между ними изначально была запрограммирована не на передел сфер влияния, а исключительно на тотальное уничтожение.

По версии правоохранителей, озвученной в обвинительном заключении уже на суде в 2003 году, где фигурировал оставшийся в живых наемный убийца Вадим Болотских, "банда Кушнира" устранила Алика Грека, так как он мешал им поставить под свой контроль финансовые потоки Донбасса. После взрыва на стадионе и Роман, и Кушнир срочно покинули территорию Украины, куда возвратились спустя несколько лет, чтобы сразу же быть расстрелянными "неустановленными лицами".

После срочного отъезда Сергея Романа в Швейцарию, случившегося сразу после взрыва на стадионе, бизнес вел Борис Колесников, Но кто-то под каким-то предлогом выманил Романа из его убежища, гарантировав ему безопасность. На следующий день после приезда в Донецк 23 мая 1997 года Роман был расстрелян в самом центре города. Как в свое время писало ОРД, преступление не раскрыто до сих пор. По данным следствия, о точном местонахождении Романа и времени его прибытия на место знали Колесников и Гудинец".[9]



День пам'яті "Розстріляного Відродження".

  • 03.11.16, 00:03


Всі українці повинні це знати!!
Присвячується всім, хто ностальгує за Радянським Союзом.
3 листопада 1937 року в урочищі Сандормох більшовиками був фізично знищений практично весь цвіт і вся еліта української інтелегенції. Письменники, поети, сценаристи, художники, скульптори, вчені, режисери, історики. Згодом цих людей і їх спадщину назвали "Розстріляним Відродженням". При цьому, "вина" переважної більшості цих людей полягала лише у тому, що вони були українцями та творили українською мовою, виступали носіями української ментальності. За один день було розстріляно більше ста чоловік. За чотири дні розстрілів було вбито 1111 в'язнів Соловків. Всього за час існування Соловків (потім спец. в'язниці НКВД) загинуло близько 50 тисяч осіб...

Результат пошуку зображень за запитом "Сандормох"

Результат пошуку зображень за запитом "Сандормох"



За три роки ВзР ще не дозріла.

  • 01.11.16, 17:00
До конца года Рада может принять пакет законопроектов о защите прав и свобод переселенцев - Немыря 01.11.2016 15:19.
В ближайшее время в Раду будет внесен пакет законопроектов по защите прав и свобод внутренне перемещенных лиц. Об этом в комментарии "ОстроВу" сказал народный депутат, председатель Комитета Верховной Рады Украины по вопросам прав человека, национальных меньшинств и межнациональных отношений Немыря Григорий.

Депутат выступил с инициативой провести в Верховной Раде тематический день по защите прав и свобод внутренне перемещенных лиц, на котором планируется рассмотреть ряд законопроектов.

"Таких пакетов несколько. Первый пакет включает в себя все законопроекты, которые были поданы относительно внутренне перемещенных лиц, он содержится в рекомендациях парламентских слушаний по ВПЛ. Также мы сейчас в комитете завершаем разработку уточненного пакета первоочередных законов или изменений к существующим, включая изменения к закону "Об обеспечении прав внутренне перемещенных лиц" в связи с созданием нового специализированного министерства. Мы завершаем эту разработку, и уже на этой неделе я проведу рабочую встречу с представителями международных и украинских общественных организаций, представителями Европейской комиссии в Украине, чтобы определиться более четко относительно первоочередных 5-6 законопроектов, которые я, как глава комитета, внесу на рассмотрение на Согласительный совет", - сообщил он.

Григорий Немыря выразил уверенность, что до конца этой сессии в парламенте состоится тематический день по защите прав переселенцев и "уже в Новый год мы можем поставить в более жесткие рамки членов правительства, которые под лозунгом экономии бюджетных средств пытаются сэкономить их, нарушая права наиболее уязвимой категории в Украине, которыми являются переселенцы".

Он также напомнил, что глава представительства ЕС в Украине Хью Мингарелли заявил, что второй транш макрофинансовой помощи в размере 600 млн евро будет предоставлен только после решения вопроса социальной защиты внутренне перемещенных лиц.

"Это является условием, и если оно не будет выполнено…то не будет этой макрофинансовой помощи. И мы благодарны главе делегации ЕС за эту четкую позицию", - сказал нардеп.
http://www.ostro.org/general/politics/news/511904/

Дурять нашого брата...

  • 31.10.16, 23:32
14 известных препаратов, которые на самом деле ничего не лечат
03.09.2016 09:45

Стоит человеку вылечиться, как он перестает нуждаться в медицинских препаратах. Поэтому существует целая система рекламы и пропаганды, цель которой убедить людей покупать препараты, чья эффективность как минимум вызывает вопросы.

Кроме того, огромную роль играет привычка и так называемый эффект плацебо: если человек верит, что лекарство ему поможет, во многих случаях оно действительно помогает. Об этом сообщает dnepr.info со ссылкой на Lifter.com.ua.

В этом нет ничего страшного, но если вы не хотите тратить деньги (порой немалые) на аналоги подкрашенной водички, читайте список и запоминайте.

Арбидол.

  • Действующее вещество: умифеновир.
  • Другие наименования: «Арпетолид», «Арпефлю», «ОРВИтол НП», «Арпетол», «Иммустат».

Советское изобретение 1974 года, не признанное Всемирной организацией здравоохранения. Клинические испытания препарата при заболеваниях человека проводились только в СНГ и Китае. Это якобы противовирусный препарат с иммуномодулирующим эффектом для лечения множества самых различных заболеваний, включая грипп, однако его эффективность до сих пор не доказана.

Эссенциале.

  • Действующее вещество: полиенилфосфатидилхолин.
  • Другие наименования: «Эссенциале форте», «Эссенциале Н», «Эссенциале форте Н».

Этот популярный препарат для защиты печени, как и все прочие так называемые «гепатопротекторы», никак не защищает печень. Научные исследования не обнаружили положительного эффекта при приеме «Эссенциале», зато обнаружили кое-что другое: при острых и хронических вирусных гепатитах он может способствовать усилению застоя желчи и активности воспаления. По сути, это пищевая добавка.

Пробиотики.

  • Действующее вещество: живые микроорганизмы
  • Популярные препараты: «Хилак форте», «Ацилакт», «Бифилиз», «Лактобактерин», «Бифиформ», «Споробактерин», «Энтерол».

Мало того, что эффективность пробиотиков не доказана; судя по всему, большинство микроорганизмов, содержащихся в этих препаратах, еще и не являются живыми. Дело в том, что процесс пакетирования уничтожает 99% всех потенциально полезных бактерий и спор. С тем же успехом можно выпить стакан кефира. В Европе и США пробиотики не назначают.

Мезим форте.

  • Действующие вещество: панкреатин
  • Другие наименования: «Биофесталь», «Нормоэнзим», «Фестал», «Энзистал», «Биозим», «Вестал», «Гастенорм», «Креон», «Микразим», «Панзим», «Панзинорм», «Панкреазим», «Панцитрат», «Пензитал», «Уни-Фестал», «Энзибене», «Эрмиталь».

По данным исследований, панкреатин может быть эффективен разве что при несварении желудка. Диабет, панкреатит, грыжа и настоящие расстройства пищеварительного тракта он не лечит.

Корвалол.

  • Действующее вещество: фенобарбитал.
  • Другие наименования: «Валокордин», «Валосердин».

Фенобарбитал является опасным барбитуратом с ярко выраженным наркотическим действием. При регулярном употреблении в больших дозах вызывает серьезные неврологические и когнитивные нарушения (расстройства кратковременной памяти, нарушения речи, шаткость походки), подавляет сексуальную функцию, из-за чего он и запрещен к ввозу в США, ОАЭ и многие страны Европы.

Пирацетам.

  • Действующее вещество: пирацетам.
  • Другие наименования: «Луцетам», «Мемотропил», «Ноотропил», «Пиратропил», «Церебрил». Как и все прочие ноотропные препараты, известен в основном в СНГ.

Эффективность пирацетама не доказана, зато есть данные о нежелательных побочных эффектах. В большинстве развитых стран не зарегистрирован.

Циннаризин.

  • Действующее вещество: дифенилпиперазин.
  • Другие наименования: «Стугезин», «Стугерон», «Стунарон».

Циннаризин в настоящее время производится в основном в Бангладеш, тогда как на Западе его запретили к использованию еще 30 лет тому назад. Почему? Список побочных эффектов занял бы слишком много места, поэтому упомянем лишь, что употребление циннаризина может привести к острой форме паркинсонизма.

Валидол.

  • Действующее вещество: ментиловый эфир изовалериановой кислоты.
  • Другие наименования: «Валофин», «Ментовал».

Устаревший препарат с недоказанной эффективностью. Ни в коем случае не полагайтесь на него при проблемах с сердцем! Он ничего не дает, а при инфаркте каждая минута на счету.

Ново-пассит.

  • Действующее вещество: гайфенезин.

Этот якобы антиксиолитический препарат содержит множество разных травяных экстрактов, но его единственное действующее вещество является отхаркивающим средством. Оно часто входит в состав препаратов от кашля, но никак не может оказывать успокоительного эффекта, приписываемого «Ново-пасситу».

Геделикс.

  • Действующее вещество: экстракт листьев плюща.
  • Другие наименования: «Гедерин», «Гелисал», «Проспан».

Национальный институт здравоохранения США провел масштабное исследование и пришел к следующему выводу: несмотря на популярность, экстракт листьев плюща неэффективен в лечении кашля.

Глицин.

Глицин – это вообще не лекарство, а простейшая аминокислота. По сути, это очередная биоактивная добавка, не приносящая организму ни вреда, ни пользы. Клиническая эффективность глицина не то что не доказана, но даже и не исследована.

Синупрет.

  • Действующее вещество: экстракт лекарственных растений.
  • Другие наименования: «Тонзипрет», «Бронхипрет».

Популярный в Германии фитопрепарат, эффективность которого подтверждается лишь исследованиями, проведенными компанией-производителем. Вы можете приготовить его дома, заварив корень горечавки, цветки первоцвета, щавель, цветки бузины и вербену.

Троксевазин.

  • Действующее вещество: флавоноид рутина.
  • Другие наименования: «Троксерутин».

Эффективность подтверждена только двумя российскими исследованиями, которые жестко критиковались западными учеными. По мнению последних, «Троксевазин» оказывает лишь едва заметное действие на организм.

Любая гомеопатия.

  • Популярные препараты: «Анаферон», «Антигриппин», «Афлубин», «Вибуркол», «Галстена», «Гингко Билоба», «Мемория», «Окулохеель», «Палладиум», «Пумпан», «Ременс», «Ренитал», «Сальвия», «Тонзипрет», «Траумель», «Успокой», «Энгистол»… тысячи их!

Перечисляя псевдолекарственные препараты было бы нечестно не упомянуть о гомеопатических средствах. Гомеопатические средства в принципе не содержат никаких действующих веществ. Они не оказывают ни малейшего влияния ни на организм человека, ни на бактерии, вирусы и болезни, которые призваны лечить. Эффективность гомеопатии не отличается от эффективности плацебо, чем она и является.


Скажених сук знищують, чи не так?

  • 30.10.16, 22:32

У Дніпрі – місті, яке позиціонує себе як «місто патріотів» – новий скандал із побиттям учасника АТО. Цього разу, на відміну від попереднього, коли вояка побили біля приватного закладу харчування за те, що він зробив зауваження персоналу щодо трансляції російського телеканалу, інцидент стався в приміщенні державного закладу культури – Оперного театру. Жінка з проросійськими настроями молотком вдарила військового по голові. Випадок мав резонансне продовження в соціальних мережах: актриса того ж театру з проросійськими поглядами заступилась за глядачку – нападницю. Чому в патріотичному Дніпрі почастішали випадки показового побутового сепаратизму?

Театр опери та балету в Дніпрі став епіцентром скандалів. Цими вихідними одна з глядачок в антракті побила бійця АТО, який прийшов на виставу разом із дружиною. Жінка вигукувала щось про «русский мир» і нецензурно лаяла бійця, а потім вдарила молотком.

(Відео користувача YouTube informator.dp.ua)

Із закритою черепно-мозковою травмою чоловік звернувся до лікарні. У сумочці нападниці поліція знайшла також кухонний ніж.

«Цим має займатись СБУ» – боєць

Побитий у театрі учасник АТО є бійцем полку «Дніпро-1», підтвердили Радіо Свобода в полку. Костянтин Кравченко – один із перших добровольців Дніпра, отримав поранення в «Іловайському котлі». Прийшовши на виставу в камуфляжі, зовсім не очікував на таку реакцію, розповідає він. Каже: глядачка спершу ображала його самого, а потім накинулась на дружину. У те, що нападницю покарають, зазначає боєць, він не вірить.

Вона декламувала гасла «за Велику Росію», то цим має займатись СБУ. Дані цієї особи вже давно на сайті «Миротворця», ще у 2014 році вона вела боротьбу проти України
Костянтин Кравченко

«Я не знаю, чи це все затреться-замовчиться, але те, що вона нічого не отримає за це, то це так, можете мені повірити. З неї взяли підписку про невиїзд, але я не впевнений, що вона ще тут, в Дніпрі. Вона з Криму. Тут її нічого не тримає. Все. Там її ніхто не дістане. Тож чого їй лякатись?... Те, що вона декламувала гасла «за Велику Росію», то цим має займатись СБУ. Дані цієї особи вже давно на сайті «Миротворця», ще у 2014 році вона вела боротьбу проти України», – зауважив у коментарі Радіо Свобода Костянтин Кравченко.

Користувачі соціальних мереж виклали в інтернеті відео сварки в оперному театрі. Поспілкуватись із нападницею поки не вдалось, хоча з неофіційних джерел її ім’я та прізвище відоме. Відомо також, що вона є пенсіонеркою, а у 2013-2014 роках була учасницею заходів так званого «антимайдану».

Справу розслідують як завдання легких тілесних ушкоджень

Через інцидент із бійцем у театрі поліція Дніпра порушила кримінальне провадження. Справу розслідують за ч.1 ст. 125 Кримінального кодексу України – умисне завдання легких тілесних ушкоджень, поінформувала речниця обласної поліції Ганна Старчевська.

Оперний театр у Дніпрі

Оперний театр у Дніпрі

«Чоловік звернувся за медичною допомогою. Триває слідство», – повідомила представниця поліції.

Актриса з проросійськими поглядами буде звільнена з роботи?

Історія з побиттям бійця в оперному мала резонансне продовження в соціальних мережах: одна з актрис театру Катерина Фондуроко на своїй сторінці у Фейсбуці стала на захист нападниці, кепкувала з побитого бійця, називала бойовика «Моторолу» «героєм» і відверто висловлювала свої проросійські настрої. Наразі цей допис недоступний для загалу.

В керівництві театру опери та балету заяви актриси поки не коментують. За даними з адміністрації закладу, єдиний уповноважений давати коментарі – директор – зараз на лікарняному.

Водночас в облдержадміністрації повідомили, що створили комісію, яка з’ясовуватиме подробиці інциденту в Оперному. Як заявив радник голови ОДА Юрій Голик, за підсумками роботи комісії актриса, яка висловлювала проросійські погляди в соцмережах, може бути звільнена з роботи. А за даними з мерії, вона вже звільнилась з роботи «за власним бажанням».

Панорамний вид Дніпра. Архівне фото

Панорамний вид Дніпра. Архівне фото

До речі, це не перший скандал з Оперним театром у Дніпрі. Минулого року в Дніпрі активісти «Люстраційного комітету» хотіли усунути з посади директора Олександра Шароварова, звинувачуючи його в «сепаратистських настроях», а сам заклад називали «розсадником сепаратизму». Вони заявляли, що нібито виявили в театрі російські триколори. Театральна громадськість міста тоді виступила на захист оперного та його керівника.

Не перший резонансний випадок із побиттям бійця у Дніпрі

Минулого тижня в Дніпрі стався ще один резонансний випадок із побиттям учасника бойових дій на Донбасі: в одному з кафе в центрі міста через зауваження щодо трансляції російського телеканалу на моніторі відвідувачі побили демобілізованого бійця та його товариша, волонтера армії.

Волонтер досі в реанімації зі складними ушкодженнями, боєць же, отримавши струс мозку, лікується у стаціонарі шпиталю.

Чому в Дніпрі, яке позиціонує себе як «місто патріотів», почастішали випадки показового побутового сепаратизму? Дніпровський політолог Кирило Недря – сам демобілізований боєць АТО. З такими проявами в місті, зауважує він, особисто не стикався. Вважає: причиною подібних випадків можуть бути соціально-економічні проблеми в суспільстві, прорахунки в інформаційній політиці тощо.

Маю сподівання, що будуть вжиті певні заходи, зокрема, щодо профілактики таких правопорушень, оскільки це резонанс
Кирило Недря

«Як на мене, це є наслідком загострення, можливо, соціально-економічної, політичної ситуації в цілому в суспільстві. Окрім того, як на мене, є проблема тієї ж самої інформаційної політики щодо ситуації з АТО, з демобілізованими бійцями, з бійцями, які несуть службу. Попередження подібного роду випадків має бути через роз’яснювальну роботу, в тому числі ЗМІ. Це складна проблема. У суспільстві у будь-якому разі знаходитимуться люди, які реагуватимуть так. Інша справа, чому взагалі відбувся, скажімо так, «реальний прояв» таких поглядів людини? Тут треба з’ясовувати окремо в кожному вигляді. Можливо, якісь проблеми соціально-побутового характеру, які для людини екстраполюються і пов’язуються саме з ситуацією в АТО, з бійцями… Маю сподівання, що будуть вжиті певні заходи, зокрема, щодо профілактики таких правопорушень, оскільки це резонанс», – сказав у коментарі Радіо Свобода політолог.

«Побутовий сепаратизм? Побутовий – це коли на кухні. А це відбулось в закладі культури» – люди на вулиці Дніпра

На вулицях Дніпра Радіо Свобода поспілкувалось з жителями, аби дізнатись їхню реакцію на резонансні випадки з побиттям бійців і на прояви «побутового сепаратизму» в цілому.

«Я не думаю, що прояви почастішали, інша справа, що вони стали більш агресивними. Якщо люди вже ходять з молотком до театру… Думаю, це російські ЗМІ плекають ненависть у наших людей. А держава мало робить, аби цьому завадити», – каже Євген, працівник приватної фірми.

«Як так, вона побила бійця?! Якби я була там, я б набила їй морду! Знаєте, таких людей, як зараз кажуть, проросійськи налаштованих зараз багато. Моя сестра живе в Горлівці, то там таких половина… Мій батько був росіянин. Ковальов. Але завжди говорив: я народився на цій землі, вона мене годує і мені подобається в Україні, і це моя батьківщина, і її я люблю», – зазначає літня жінка Ганна

«Чого далеко ходити, наприклад, моя однокласниця: народилась під Харковом, як і я, але вважає себе «русской». Бо пропрацювала певний час у Москві. Спершу вона дуже агресивно була налаштована до України, була проти. Але зараз вже не так. Ми її переконуємо. Говоримо: «Що там думають росіяни, нам все одно. А ти з нами спілкуєшся, то будь, як ми, патріоткою своєї країни». Таких людей можна потроху переконувати. Та що говорити. Коли місто майорить рекламою поїздок в Росію, на Донбас, у Крим, написи на стінах», – додає її подруга Лідія.

«Ні, серед мого оточення таким чином налаштованих людей нема. А загалом я вважаю, що це реакція на те, що відбувається на Донбасі. Держава має щось зробити, закрити цю тему, щоб ця війна припинилась», – зауважив молодий чоловік, що назвався Олегом.

«Вважаю, що жінка завжди має бути жінкою, матір’ю. Соромно за неї… Жінка, що підняла руку на людину, по суті, на сина, – це не жінка. Я не розумію цієї агресії. Та радій життю, відвідуй виставу, сьогодні сонячний день…» – сказала жінка, яку Радіо Свобода зустріло біля каси оперного театру.

«Побутовий сепаратизм? Складно сказати. Побутовий – це коли на кухні. А це відбулось у закладі культури. І, наскільки я знаю, її вже відпустили. Я вважаю, що це просто біда нашої держави. Нема порядку. Прикро, що цей напад не просто на людину, а на АТОшника. В перші роки, пам’ятаєте, як було, – була шана, повага… Звісно, потрібно громадську думку відповідним чином налаштувати. Громадяни повинні схаменутись. Ми спокійно тут спимо, і треба цей спокій підтримувати. Коли з цією тіткою стався такий випадок, мали люди прямо на місці події діяти, говорити, захищати бійця. Потрібно, щоб люди ставились більш ініціативно», – впевнений пенсіонер Євген Іванович.

«Істерична бабця. Їй все одно, під яким прапором виступати, аби лише проявити себе. Я не знаю, що таке «побутовий сепаратизм», але, напевно, це можна так назвати. Систему захисту в оперному не поставиш. «Систему захисту» треба ставити в мізках перш за все. Це питання інформаційного поля. Те, що ми пропагуємо, те, що ми «виставляємо» в ЗМІ… Напевно, недопрацьовує держава, недопрацьовують ЗМІ», – вважає Ігор, журналіст

«Не знаю, напевне, це прояв настроїв у суспільстві», – сказала пенсіонерка, але від подальшої розмови відмовилась.

«Людина ненормальна. Її просто треба лікувати, моя думка. Людина хвора. І плюс сповідує якісь свої погляди. У нас же демократія, кожен, напевно, має право на свої погляди», – зауважила молода жінка біля міськради.

«Що робити? Реально багато неадекватних людей. Посилити медичне обстеження. Осінь, загострення… Але я вважаю, що це не масове. Це індивідуальне. Зараз навіть люди, які були негативно налаштовані до АТО, до України, проросійськи налаштовані, змінюють позиції. Ми ж бачимо біля себе людей, які постраждали, у багатьох там загинули знайомі. І це вже не картинка з теленовин», – додала її товаришка.

Відео тут:http://www.radiosvoboda.org/a/28076813.html

(с)Юлія Рацибарська

Вафельний торт.

  • 29.10.16, 00:30
Апофеоз вафельної феєрії:

Вафельный торт нужно готовить с любым не мокрым кремом или джемом, чтобы вафли не впитывали влагу и оставались хрустящими. Предложу вариант торта с белковым кремом. Сразу предупреждаю, торт получится очень сытным и калорийным. И очень вкусным.

Кусок вафельного торта с белковым кремом

Как вариант, можно использовать масляный крем на сгущённом молоке, приведённый в статье Начинки для вафельных трубочек. Можно даже приготовить по половине порции каждого крема и смазывать ими вафли поочерёдно.

Ещё нам понадобится электрическая вафельница для тонких вафель.

Ингредиенты для теста:
  • масло сливочное — 250 г;
  • яйца куриные — 5 штук;
  • сахарный песок — 1 стакан;
  • мука пшеничная — 1,5 стакана;
  • соль щепотка;
для белкового крема:
  • яйца — 2 белка;
  • сахарный песок — 100 г.
Приготовление

Приготовить тесто для вафель. Сливочное масло немного растопить и охладить. Яйца с щепоткой соли и сахарным песком взбить до бела, добавить масло и просеянную муку. Перемешать до однородной консистенции. Тесто должно быть как густая сметана.

В вафельнице испечь вафли. У меня из приведённых ингредиентов получилось 24 штуки. На торт я использовала половину вафель. А оставшиеся 12 штук хрустящих вафель просто съели за чашкой чая.

Тонкие вафли приготовлены в вафельнице

Белковый крем для вафельного торта

Белки взбить до пышной пены. Продолжая взбивать, добавить сахарный песок в несколько приёмов. Взбивать до устойчивых пик.

Сборка вафельного торта

Лист вафли промазать кремом. На него положить следующий лист вафли и снова промазать кремом. И так пока не закончится весь крем. Последний верхний вафельный корж тоже смазать кремом и обсыпать крошкой из одного листа вафли.

Вафельный торт в домашних условиях

Украсить вафельный торт по своему усмотрению.

Хозяйке на заметку:
  • Готовя вафельный торт, вы каждый раз можете экспериментировать с кремом. Очень хорошо вафельные коржи сочетаются с кремом на основе сгущенного молока, со сливочным, заварным, шоколадным или сметанным кремом. Но помните, что с «мокрыми» кремами вафельный торт получится более мягким, сочным, утратит эффект хруста.
  • Вкус вафельного торта только выиграет, если вы его дополните кусочками орехов, шоколада, цукатами, фруктами, кокосовой стружкой.