Чи потрібна населенню юридична грамотність?!
- 10.04.24, 15:21
Доброго дня, дорогі друзі, читачі па підписники!
Ось, через більш як 10-ть років мовчання, вирішив знову продовжити вести свій блог. Тому, всім друзям особовий привіт!!!
![ura ura](http://i.i.ua/v2/smiles2/ura.gif)
![ua_flag ua_flag](http://i.i.ua/v2/smiles2/ua_flag.gif)
Гадаю, всі, хто мене знав раніше тут(може й, не забули ще
), прекрасно знають, що мій шлях не тільки у професійному автоспорті та членстві у ФАУ(Федерації Автоспорту України), а й ще у тому, що я дуже відданий честі, гідності та справедливості(хоч деякі високопосадовці, з якими знайомий, говорять, що її нема і я можу "вигоріти" у її пошуках) у розрізі своїй основній спеціальності - юриспруденції. З того часу, як говорять, багато води витекло. За цей час за плечима багаж у понад 18-ть років юридичного стажу(включаючи, біля 15-ть років у статусі адвоката), науковий ступінь кандитада юридичних наук, отриманий у 2016-му році(зараз "по-новому", відповідно до ч.2 ст.5 ЗУ"Про вищу освіту" та ч.2 ст.21 ЗУ"Про освіту", це дуже гучно зветься "доктор філософії у галузі права"
) та теперішня посада у держапараті, на якій вже понад вісім років.
![podmig podmig](http://i.i.ua/v2/smiles2/podmig.gif)
![stena stena](http://i.i.ua/v2/smiles2/stena.gif)
Так сталося, що остання моя тема у блозі була датована 2011-им роком.
Звичайно ж, як і завжди, буду розповідати різні "цікавинки" з миру. Але, часом на зараз, вирішив першу свою тему, після більш як десятирічної паузи, розпочати з питання, де я найбільш досвідчений, а саме, з юриспруденції. Таким чином, планую тут започаткувати написання та публікацію власних статтей та роздумів на юридичну тему, з яких, підписники зможуть почерпнути щось нове і корисне для себе. Теми будуть від побутових до спеціалізованих у розрізі: сімейного, цивільного, військового, господарського, кримінального, морського та міжнародного права.
Отже, постало дуже актуальне питання: чи потрібна населенню України юридична грамотність?!
5
Коментарі
Vlad_UA
110.04.24, 16:31
Обовїязково. Базова юридична підготовка має бути частиною шкільної програми.
анонім
210.04.24, 16:50
Базова юридична, педагогiчна та культурно етична!
Nickkey
310.04.24, 18:07Відповідь на 2 від анонім
https://video.i.ua/user/32594/78314/486067/
анонім
410.04.24, 18:28Відповідь на 3 від Nickkey
Видела, заценила
Nickkey
510.04.24, 18:34Відповідь на 4 від анонім
Всё успеваешь, молодец!![](//i3.i.ua/v2/smiles2/smile.gif)
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/bravo.gif)
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/druzhba.gif)
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/spasibo.gif)
анонім
610.04.24, 18:35Відповідь на 5 від Nickkey
Так оно ж давно висит
Vivyenn
710.04.24, 23:25
Так, але навчатися на юридичному не усі узмозі, а закони змінюють на очах!![](//i3.i.ua/v2/smiles2/bravo.gif)
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/bravo.gif)
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/bravo.gif)