хочу сюди!
 

Альона

36 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 30-40 років

Право на зброю

Чим визначався статус людей у різних народів? У євреїв, наприклад, статус людини завжди мірявся грошима, у арабів - кількістю жінок у гаремі, у негритянських племен - кількістю різного барахла, встромленого в тіло, в індіанців - кількістю різнокольорових цяцьок. Лише в японців і європейців (можливо ранніх індійців "арійської епохи") статус визначався правом на носіння зброї. Одна з основних систенцій римського закону: вільний відрізняється від раба правом на зброю. Абревіатура Римської імперії SPQR значила Senatus Populus Quiritium Romanus (Сенат і вільний народ Рима). Латинське слово Quiritium, що в римському праві значило "громадянин" походило від слова Quiris, що дослівно значить "воїн зі списом". Коли центурія міста Рима вигнала з нього Тарквінія, воїни центурії зібралися на Капітолійському пагорбі і заявили: "відтепер це Res Publica (спільна справа)". Це значило не анархічну вакханалію, що відбувається сьогодні, а це значило, що тепер захист Риму це спільна справа людей зі списами. Якщо за конституцією Україна республіка, де наші списи?

В "тоталітарному" Середньовіччі статус аристократа визначав належність саме до воїнської касти. Іспанські кортеси зобов'язані були ходити на засідання зі шпагами. У ранніх часах Англійської імперії, посвята людини в аристократа відбувалася королем за допомогою меча, того, кого посвячують, а отже не мати зброї аристократ не міг. Козаки, належні до лицарського стану, завжди носили з собою шаблю і навіть спеціальним дозволом їм навіть дозволити бути з шаблями під час церковного служіння. Більш того, жодної заборони на зброю у "тоталітарному" Середньовіччі не було, кожен міг придбати собі зброю. Вилучати зброю у населення почали "просвітники" від Французької революції, чим порвали стародавню європейську традицію. 

Завдяки "хрєнцузькому просвітництву" зараз статус людини визначається грошима, кількістю коханок, барахла на тілі і цяцьок у житті. Тільки заборонено підтверджувати свій статус суто по-європейськи - правом на зброю. В США Обама вже заявив, що почне ущемлювати право на зброю. Не здивуюсь, якщо власне вся ця істерія справа рук держдепу та ЦРУ. Ну звісно куди там євреям з держдепу та негру з Білого дому розуміти, що таке європейська традиція. Згідно з класичним римським правом ми всі зараз раби, окрім мєнтів і журналіздів. 

Якщо й існує якесь природне право, то це єдино право на зброю. Не слухаємо різну сентиментальну пропаганду, ми вільні люди і нам потрібно наше традиційне європейське право - право на носіння зброї!

 
9

Коментарі

118.12.12, 19:03

це виключне право кожного!

    анонім

    218.12.12, 19:09

    Поаністю пошоджуюся!

      318.12.12, 20:59

      якби в нас носили зброю, то відстрілювали один одного щодня. ваш заклик повинен зосередитися на головному - зброю носити лицарям та аристократам, а не прости Господи, дегенератам! подумайте над цим... або йдіть до ментури чи товариства мисливців і будете тягати на спині рушницю

        418.12.12, 21:18Відповідь на 3 від Пробіотик

        усіляки ввідморозки і так можуть купити зброю без проблем, питання в тому що її не можуть купити нормальні люди. Дегенератам зброю і не треба видавати, але я думаю у нас більшість населення не дегенерати

          518.12.12, 22:11Відповідь на 4 від Lost_paradise

          усіляки ввідморозки і так можуть купити зброю без проблем, питання в тому що її не можуть купити нормальні люди. Дегенератам зброю і не треба видавати, але я думаю у нас більшість населення не дегенератия скажу простіше: в мене друг журналіст каже "я не хочу користуватися правом на носіння так званої зброї, тому що я можу вбити". знаючи його, я погоджуюсь. скажу про себе: я людина імпульсу, якщо мене образять- я спочатку дію, потім думаю. якщо б в мене у кишені був пістолет, а не якесь випадкове знаряддя - я б його теж застосував. хоч така жорстокість не виправдана. це щиро. і таких як я мільйон. ви навіть не уявляєте про що просите. відморозки не купують зброю, купують зброю ті хто щось планує, а якщо можна йти і випивши пива, придбати пістоля, а потім по п'яні ще пальнути...

            618.12.12, 22:52Відповідь на 5 від Пробіотик

            Стосовно купівлі, то я трохи знаю і запевняю вас, що отморозки купують зброю або гупують газовики і перероблюють їх в бойовий. Це не складно зробити, якщо знаєш, що робиш. Ніхто ні в кого не буде стріляти, це все пропаганда, в США вже 300 років носять зброю і ніяк один одного не перестріляли. А суспільство там ніяк психічно не здоровіше за українське. Зате я знаю, що в людей буває нічим захистити себе і свою сім'ю від отморозків. Знаю, що всяке може трапитись, але ті самі отморозки будуть думати перш ніж застосувати зброю, бо можуть у відповідь отримати. Один знайомий зранку вертався додому, його побили і пограбували. Якби він мав зброю, він би просто їх перестріляв. Здоров'я і гроші цієї людини важливіші ніж життя хай навіть 10 отморозків.

              719.12.12, 00:56

              Також згоден

                819.12.12, 01:06Відповідь на 6 від Lost_paradise

                ну ми можемо приводити аргументи тут тиждень. до мене потрапляла зброя мінімум тричі. перероблена під ту ж "мелкашку". це так, в ОПГне був, але працював де воно присутнє. різниця між ОПГ та отморозками величезна. Перші по вулицям не ходять і за 20 грв не стріляють. вільний доступ до зброї породить її присутність в самих неочікуваних місцях, а з нашим веселим підходом - буде як самогон продаватися у "добрих людей". не думаю що це дасть нам користь.

                  919.12.12, 08:13

                  Статью поддерживаю полностью, но:
                  Квири?ты (лат. Quirites) - обычно считается, что этот этноним произошёл от имени бога Квирина. Некоторые исследователи считают его производным от coviria (курия, мужской союз). Отсюда квириты — первоначально члены курий, совокупность которых составила в процессе формирования римского государства римское гражданство. По другим гипотезам, значение слова «Квириты» происходит от сабинского топонима — города Кур (лат. Cures). Плутарх в своих «Жизнеописаниях» отмечает, что граждане Рима стали называться квиритами в знак примирения с сабинскими племенами после войны.

                    1019.12.12, 08:15

                    Курия (лат. curia) — одно из древнейших подразделений римского населения. Согласно традиционным представлениям, Ромул разделил римлян на три трибы, Тиции, Рамны и Луцеры, а каждую из триб — на 10 курий, которые были, в свою очередь, образованы группами семей, или родами (лат. gentes). Таким образом, деление основывалось на родстве, и господствовали при таком устройстве патрицианские роды. Тем не менее не опровергнуто предположение, что каждая курия была связана с определенной местностью, поскольку названия некоторых из них, например Велийская или Форийская, явно на это указывают. Каждая из 30 курий имела по одному голосу в архаической форме народного собрания, куриатных комициях, и, вероятно, в качестве единиц, подчиненных трибам, курии были основой первоначальной организации войска.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна