!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Вообще, женитьба - это стрёмно. Как бы говоришь: "Слушай, ты мне настолько нравишься, что я пожалуй подключу государство, чтобы ты не сбежал"

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

С красивой девушкой всегда нелегко: она либо снится, либо спать не дает.

Т. Г. Шевченко ,знав!!!


"Кругом неправда і неволя,

Народ замучений мовчить.

І на апостольськім престолі

кабан годований сидить"  


Как правильно пить?

  • 16.11.13, 13:54


Прежде всего, не рекомендуется смешивать напитки разной крепости. Особенно быть осторожным с пресловутым «ершом» (смесь водки с пивом). Водка и коньяк обладают свойством понижать уровень сахара в крови. А пиво, как высокоуглеводистый напиток, наоборот его повышает. Сосуды получают две разные команды, и человек чувствует себя плохо. Если вы начали с шампанского, то пейте только его. Если же вы хотите в дальнейшем переключиться на водку или коньяк, то бокал шампанского следует закусить рыбой, но без хлеба. Затем минут через пять стоит выпить грамм 150 сухого красного вина, также закусив рыбой. Спустя некоторое время следует съесть кусок черного хлеба, а затем можно смело переходить к крепким напиткам. Водку лучше закусывать хлебом.

Как правильно пить шампанское и как определить его качество. Определить качество шампанского можно даже по внешнему виду. Шампанское высокого качества — соломенного цвета с золотистым отливом (а не ярко-желтое). В бокале должно наблюдаться длительное выделение мелких пузырьков и так называемый «поясок», который образуется сразу после исчезновения пены. Наливать в бокал шампанское следует медленно, а для сохранения игристых и пенистых свойств струю направлять на стенку наклоненного бокала.

Пить шампанское положено по этикету из хрустальных бокалов. Кстати, царь Александр II издал в свое время Даже специальный указ, налагающий строжайший запрет на «питие» шампанского из любой другой посуды, кроме хрустальной. Шампанское сочетается далеко не со всеми блюдами и продуктами на вашем столе. Например, шампанское марки «Брют» и сухое вино подают к умеренно острым мясным и рыбным блюдам. На десерт рекомендуется полусухое, полусладкое шампанское, к которому подают неострый сыр, фрукты, орехи, шоколад и мороженное.

Теперь немного о коньяке

"Не стоит превращать в проблему, когда и как пить коньяк. Прежде всего, надо просто любить коньяк. Ведь он создан для наслаждения" Морис Хеннесси

Для начала необходимо выбрать подходящие бокалы для коньяка. Специалисты по смешиванию коньяков рекомендуют рюмку, по форме напоминающую тюльпан, однако подойдет и знакомый всем низкий, шарообразный бокал.

Взяв рюмку, посмотрите на поверхность. Оттенок коньяка может сказать многое. Например, светло-соломенный оттенок характерен для самых молодых коньяков, далее идут соломенно-желтый, янтарный, золотой и огненно-красный - для более старых. Всегда надо смотреть на оттенок – он характеризует возраст коньяка.

Далее, понюхать коньяк. Поднести нос к краю рюмки и вдохнуть – это "восходящие" ароматы (montant). Для них характерны либо цветочные, либо фруктовые запахи: фиалки, ириса, розы, груши, черешни, сливы, инжира, айвы, грейпфрута, жасмина, чернослива, каштана, цедры апельсина, лесного ореха, персика или абрикоса.

Теперь человек готов попробовать коньяк. Следует сделать маленький глоток. Коньяк пройдет по всей полости рта и заставит оценить всю свою сложность и индивидуальность. Пить коньяк надо в скромной обстановке, в кругу близких друзей. С коньяком прекрасно сочетаются кофе (предпочтительно с коньяком XO), сигара (специально выбранный сигарный коньяк) и шоколад (предпочтительно VSOP или XO).

Существует великое множество способов как пить коньяк. Коньяки прекрасно смешиваются с газированной водой или тоником. Вот некоторые рекомендации для получения отличного аперитива:
для смешивания используют коньяк VS или VSOP;
20 мл коньяка + 50-60 мл тоника (или газированной воды) + кубики льда;
возможны сочетания коньяка с лимонным или апельсиновым соком.

Мастер и Маргарита! (слова Воланда)

  • 12.11.13, 23:38

Что-то, воля ваша, недоброе таится в мужчинах, избегающих вина, игр, общества прелестных женщин, застольной беседы. Такие люди или тяжко больны, или втайне ненавидят окружающих. Правда, возможны исключения. Среди лиц, садившихся со мною за пиршественный стол, попадались иногда удивительные подлецы!



Вино какой страны вы предпочитаете в это время дня?



Не будешь ли ты так добр подумать над вопросом: что бы делало твое добро, если бы не существовало зла, и как выглядела бы земля, если бы с неё исчезли тени? Ведь тени получаются от предметов и людей. Вот тень от моей шпаги. Но бывают тени от деревьев и от живых существ. Не хочешь ли ты ободрать весь земной шар, снеся с него прочь все деревья и всё живое из-за твоей фантазии наслаждаться голым светом? Ты глуп.

Семейный закон!

  • 08.11.13, 19:27

Ругайтесь, но миритесь! И спать вместе ложитесь.... Хоть боком, хоть задом, но всегда вместе и рядом...)))

- Вы столько лет вместе и у неё такой капризный характер... неужели, у тебя никогда не возникала мысль расстаться с ней?
- Убить - да ... расстаться - никогда!



Игорь Губерман. Гарики на каждый день.

  • 05.11.13, 23:44
Везде долги: мужской, супружеский,
гражданский, родственный и дружеский,
долг чести, совести, пера,

и кредиторов до хера.prostite


УТУЧНЯЕТСЯ ПЛОТЬ.
ИСПАРЯЕТСЯ ПЫЛ.
ГОДЫ ВЫШЛИ НА МЕДЛЕННЫЙ УЖИН.
И ПРИЯТНО ПОДУМАТЬ,
ЧТО ВСЕ-ТАКИ БЫЛ
И КОМУ-ТО БЫВАЛ ДАЖЕ НУЖЕН

НЕ В СИЛАХ ЖИТЬ Я КОЛЛЕКТИВНО:
ПО ВОЛЕ ТЯГОСТНОГО РОКА
МНЕ С ИДИОТАМИ - ПРОТИВНО,
А СРЕДИ УМНЫХ - ОДИНОКО.
ЖИВЯ ЛЕГКО И СИРОТЛИВО,
БЛАЖЕН, КАК ПАЛЬМА НА БОЛОТЕ,
ЕВРЕЙ СЛАВЯНСКОГО РАЗЛИВА,
АНТИСЕМИТ БЕЗ КРАЙНЕЙ ПЛОТИ.


Москва, МП "ЭМИА"

Поминальний день, 1 листопада!

  • 01.11.13, 10:34

ЯКЩО У ПОМИНАЛЬНИЙ ДЕНЬ НА МОГИЛУ НІХТО НЕ НАВІДУЄТЬСЯ, ДУШІ ПОКІЙНИКІВ СИДЯТЬ НА НАДГРОБКАХ І ГІРКО ПЛАЧУТЬ...

Вернуть бы тех, кого забрали небеса. Хоть на минутку-лишь увидеть лица. Чтоб посмотреть в давно забытые глаза. Сказать три слова, и отпустить их к птицам.....

Наша молитва може допомогти померлим!

По-перше, у Бога немає мертвих, для нього усі живі. І Господь не казав, що ближнього треба любити лише тоді, коли він з нами на землі.
Зі Святого Письма нам відомо, що немає можливості каяття після смерті, і тому ті, що відходять до Господа, мають потребу у допомозі, і наш святий обов’язок молитися за спокій душ наших рідних та близьких, та прощення їм гріхів.

Молитви за померлих
Упокой, Господи, душі рабів Твоїх (імена), прости їм усі гріхи їх, вільні і невільні, даруй їм Царство Твоє Небесне і сотвори їм вічную пам’ять. (Цю коротку молитву слід читати якомога частіше).
Пом’яни, Господи Боже наш, у вірі й надії на життя вічне спочилих рабів Твоїх (імена) і, як Благий і Чоловіколюбець, що гріхи відпускаєш і неправду знищуєш, ослаб, відпусти і прости всі провини їх вільні й невільні, визволи їх від вічної муки і вогню геєнського і даруй їм причастя й насолоду вічних Твоїх благ, що Ти приготував для тих, хто любить Тебе. Бо вони хоч і згрішили, але не відступили від Тебе, а несумнівно в Отця, і Сина, і Святого Духа вірували, у Тройці славимого Бога і Тройцю в Єдиниці православно до останнього подиху свого сповідували. Тому милостивим будь до них, і віру в Тебе замість діл прийми, і зі святими Твоїми, як Щедрий, упокой, бо немає людини, щоб жила і не згрішила. Бо Ти один без усякого гріха, і правда Твоя – правда вічна; і Ти один Бог милости і щедрот, і чоловіколюбства, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Рибальські забобони, прикмети та повір'я з глибини віків!


Рибаки - як відомо, народ забобонний. Так повелося з давніх пір. Вони, наприклад, не люблять, щоб по дорозі на рибалку зустрічний побажав гарної рибалки, остерігаються давати в чужі руки свої рибальські снасті, утримуються від підрахунку улову до закінчення риболовлі.
З іншого боку, завжди раді зустрічі з калікою напередодні риболовлі, наївно цілують першу рибку, акуратно знявши з гачка, а потім відпускають назад «за татом - за мамою - за дідом - за бабою». Багато рибальських забобонів збереглися з незапам'ятних часів.
Наприклад, перед початком рибалки наливають на дно склянки трохи міцного напою, а потім вихлюпують його у воду. Нехитрий обряд називається "налити Дідові", тобто задобрити дух води, щоб домогтися його прихильності.

А яких ще «правил» дотримувалися рибалки в далекому минулому?

Забобони щодо рибальських снастей

Вважалося, що більш вдалим буде той невід, нитки для якого спряла вагітна жінка, і не в будь-який час, а в період повного місяця. Кілька ниток плели заздалегідь, 30 березня, в день шанування Олексія - Божої людини, який, за переказами, переплив море в решеті і з тих пір став покровителем всіх рибалок.

Підбираючи матеріал для вудочки, зазвичай віддавали перевагу ліщині, та ще й не будь-якій, а тій, що зростає безпосередньо в мурашнику, або хоча б поблизу від нього. Виготовлені снасті належало обкурювати свічкою, з якою відстояли ранкову службу перед Великоднем. Обкурювання супроводжувалося словами побажання: «Скільки було в церкві народу, стільки б в мому садку риби. Всі мої слова міцні та липкі. Мої слова - рот, зуби - замок, язик - ключ, що в море (ріку) кинуто».

Забобони при підготовці до рибалки

Збираючись на риболовлю, потрібно грунтовно підкріпитися - за повір'ям, у ситого рибалки клювання краще. Бажано було завжди одіватися в один і той же одяг. А ще вважалося, що всі приготування необхідно робити виключно правою рукою. Передбачалося, що це забезпечує підтримку ангела-охоронця.

Хорошою ознакою вважалося виконання перед риболовлею будь-якої рутинної роботи по господарству (нічого дивного, це налаштовувало на терпіння в очікуванні улову). Крім того, напередодні потрібно було неодмінно проявити доблесть у виконанні подружнього обов'язку.

І це теж зрозуміло в символічному плані, адже в минулому чоловічий статевий орган називався «уд», тобто сьогоднішні слова «вудка», «вудлище», «вудити» є однокорінними з ним (до речі, і «удача» теж). Так що вислів «вдалий добрий молодець» мав колись, крім іншого, і еротичний зміст.

Перед відправленням на рибалку належало сказати: «Піду я на річку швидко, на воду спритно. На ній є рибки-тріпотушки, швиденькі і жвавенькі. А спущу я невід, як шовкову хустку, і в цей невід та в кожен повідець та й потрапить по рибкці».

Повір'я та забобони на риболовлі

Розташувавшись на місці риболовлі, слід набрати кропиви, вичавити з неї сік і натерти їм долоні. За повір'ям, після цього рибу можна ловити голими руками.

Наступним кроком було частування водяного шматочком наявної при собі їжі і невеликою кількістю питва. Пригощання супроводжувалося словами: «Дідусь Водяний, ось тобі гостинець, прийми та поможи». А в деяких місцях кидали у воду лапоть з онучею: «На тобі, чорте, лапті, заганяй рибу». У старообрядців взагалі було прийнято кидати тютюн з лайливими словами.

Наживляючи гачок, потрібно було примовляти: «Риба свіжа, наживка сальна, клюнь та дьорни, до дна потягни».

Заповітних слів на удачу в рибній ловлі було багато. Одні - коротші: «Господом тебе заклинаю, удачі в ловлі прибавляю. Маленька рибка, пропливай, велика рибка, частування хапай! Хай буде так!»

Інші - дещо довші: «Окуні, щуки, всякі риби, йдіть до мене, раба Божого (ім'я), проти швидкої води, весняної ріки. Назад не озирайтеся і в сторону не відвертайтеся. Ідіть до мене, раба Божого (ім'я), на світанку і на вечірній, в день, під сонцем і в ніч під зірками, і під всією округою Божою. Тим словам ключ і замок, ім'ям Господнім Духом Святим. Хай буде так. Амінь».

Закидаючи вудочку, веліли: «Іди в воду, черв'ячок, приманюй собою велику рибу на гачок». Першу рибку, як і сьогодні, відправляли назад у водойму, примовляючи: «Поклич батька, поклич мати, поклич тітку, поклич дядька, поклич старших своїх».

Всі заповітні слова, зрозуміло, вимовлялися пошепки, розмовляти під час рибалки категорично заборонялося.

Забобони та повір'я після рибалки

Наші предки були впевнені, що справжній рибалка повинен вести себе гідно: у жодному разі не хвалитися уловом, ні за що і нікому не розповідати, на що ловив і як ловив. В іншому випадку успіх може відвернутися назавжди і перейти до слухачів промов хвалька. Та до того ж хвальків засуджували в громадській думці.

В дома першу з спійманих рибин мав з'їсти той, хто її спіймав, і в жодному разі не можна було віддавати її котові. А в деяких куточках, взагалі першу рибину закопували в землю - для майбутньої удачі.


P.S.  Ну і боже борони брати з собою на рибалку варені яйця! Бо теж,кльову не буде! В неділю Сало взяв і клювало ціле ЧІХУА НЕХУА ХУА!