Євромайдан в Сімферополі добро, котики, приємна атмосфера
- 24.11.13, 16:33
Серіал "Ганібал" від NBC, прем'єра якого відбулася в квітні дуже потішив не лише підбором акторів, але й картинкою і саме сюжетом. Мальовничі краєвиди поєднані разом з трупами створюють картину сюрреалістичну майже нереальну. Дуже добре, що музика вся в серіалі оригінальна, а не добірка пісень. Серіал засновано на сценарію фільму "Червоний дракон", так би мовити за його мотивами. Цікаво розкривають героїв серіалу стосунки Ганібала Лектора з слідчим, який допомагає ФБР Вілом Грехемом дуже яскраво показані одержимість Ганібала Вілом, розкривається причини і наслідки емпатії. Саме уповільнена зйомка під час переживання вбивст Вілом Грехемом дуже радує око, поєднанням кольорів і картинки, до того ж уповільнення звуків створює сам образ. Серіал витримано в кращих традиціях Хічкоку, де не важливо було саме вбивство як незначні кадри і музика, яка його віщувала. Цілком прийнятний для перегляду. Є одне маленьке застереження людям з слабкою психікою не варто його переглядати=)
"Поводир" фільм Олеся Саніна.
Серіал "Елементарно" хоч і не схожий на "Шерлока" від ВВС, але завдяки Люсі Лі і Джоні Мілеру цьому дивовижному тандему його можна дивитись, хоча початкові серії були як матрьошки з 3 або навіть 5 різними підозрюваними і картинами і тримали глядача в напрузі, від якої між іншим дуже втомлюєшся іноді. Інші серії показують розвиток героїв через один одного. Пуританські американці внесли свою долю родзинок та лайна засунув замість чоловіка в напарники Шерлоку дівчину, що одразу ж породило купу фанфів з дженом і викликало бурю обурення у прихильників англійського серіала. Але навряд їх можна порівнювати як на мене, якщо Британський серіал розрахован на більше інтелектуально витончену аудіторію, то американський призначений внести в життя глядача саме видовище: чого варто лишень картини насильства, або те як показують самих героїв. Хоча авжеж прихильникам сера Артура Канан Дойля не сподобається, як автори американського серіалу трохи приземлили Шерлока, втім саме це як на мій погляд додає йому трохи чарівності, саме через це ми розуміємо що він теж людина. І якщо обидва серіала спонукають молодь прочитати роботу самого письменника то це буде чудово. Можу сказати одне читати та порівнювати з серіалом для мене є одним задоволенням. Але в моєму серці справжній Шерлок це Ліванов з радянського серіалу. Що ще можна додати не дарма кажуть що все нове це добре забуте старе. Приємного перегляду=)
Така акція вперше проводиться у Сімферополі, до цього ж всі обмежувалися стандартними церемоніями. За словами організаторів, метою цього заходу було привернути увагу мешканців міста до Дня Соборності, показати красу рідної країни та її унікальність.
Адже не дарма організатори обрали саме таке гасло "Ми всі різні, але у нас одна любов - Україна!". Бо не важливо, якої ти національності, віросповідання, або якою мовою ти розмовляєш , головне що ти відчуваєш себе українцем і любиш Україну!
Група:
http://vk.com/sob_simf
Автор статті: Анастасія Дмитренко
Редактор: Ольга Дмитренко
Фотограф: Катерина Криворученко
УкраїнськийВертеп в Криму: правда чи вигадка?
Або українські Різдвяні традиції на кримському півострові
7-го січня в 11:00 у Сімферополі біля Української Православної Церкви Київського Патріархату відбулося театралізоване дійство"Вертеп. Різдвяна феєрія", яке організували активісти громадської організації "Кримський центр ділового та культурного співробітництва"Український Дім». «Живий» Вертеп в Криму вперше побачили мешканці півострову тоді, коли ляльковий варіант був продемонстрований кримчанам ще років п’ять тому. Також народна вистава в цей день була продемонстрована в 13:00 у сквері Дибенка (біля кафе «Єва»), де вчителі, учні та батьки НВК «Українська школа-гімназія» вдруге організували Різдвяну ходу та святкування народження Ісуса Христа.
Театралізоване дійство було виконане з дотриманням українських традицій та звичаїв. Актори співали колядки, жартували та веселилися разом з глядачами,котрі досить активно долучилися до святкування: співали разом, прославляли народження Ісуса Христа та навіть підкинули колядникам грошей.
Сценарій вистави був написаний організаторами, та усі костюми були зробленіакторами власноруч. Тому ця подія була дуже важливою для кожного з учасників. У виставі приймали участь люди різні за віком, професією, політичними поглядамита віросповіданням. Та їх усіх поєднує мета відродити українські традиції на нашому півострові.
Відомий в Криму громадський діяч, заслужений фотограф України, професор АнатолійКовальський був немало здивований і звернувся саме до організаторів, активістів Українського Дому зі словами: "Те, що ви зараз відчуваєте, - це щастя, івоно, це щастя, яке ви розділили з цими людьми, подарували їм святковий настрій, буде з вами завжди, бо якщо ви хочете бути щасливими, вперш за все потрібно зробити щасливими оточуючих…"
«Я воодушевлен. Я впервые в своей истории праздную Рождество. Еще с таким размахом и в роли одного из главных героев Вертепа – царя Ирода. Я действительно проникся культурой и обычаями украинского народа. Для меня это открытие. Спасибо активистам Украинского Дома, теперь уже друзьям, чт опривлекли и доверили одну из сложнейших ролей. Здорово!», - висловив свої почуття Сергій Симиненко.
«Свято вдалося. Особливо це було і свято для нас організаторів. Так яквперше ми в Криму демонстрували вертеп і всі надзвичайно хвилювалися як сприйме публіка. Але все було гаразд і ми пишаємося цим днем, нашою імпровізацією. Люди дякували і підхоплювали всі гуртом спів колядок», - зауважила Люба Калмакова.
«Сказати, що два тижні підготовкибули важкими, нервовими, равликовими, психологічно важкими - це нічого не сказати. Але один цей день дійсно цього вартий. Я дуже рада і вдячна долі, щоопинилася серед таких цікавих та різних людей, бо усі ми тут зірки, які зібралися в дуже гарне та яскраве сузір'я», - констатувала Настя, студенткаКримського коледжу інформаційно-поліграфічних технологій Української Академії Друкарства.
«Хочу зазначити, що це не останній захід, який ми зробили, та мешканцівміста та півострову чекає ще багато цікавих акцій, веселих свят та подій уновому 2013 році. Христос народився! Славімо його!», - зазначив голова ГО«Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український Дім».
Автори : я і Анастасія ДмитренкоСтатус: міні, фіклет.
Катруся увійшла до метра на Святошині і згадала, що забула підручника з релігієведення в аудіторії.
-Добре – махнула вона в подумах рукою – потім заберу.
Пройшла повз реєстрацію і підхоплена натовпом поплила до ескалатора. Через ґвалт натовпу вона навіть не помічала, як її звуть.
Статус: міні, закінчений
Літній сонячний день, легкий вітерець розвиває темно-каштанове волосся дівчини, яка сидить на галявині, підставивши сонячним променям і без того смагляве обличчя. Поруч з нею на зелену трохи збляклу від сонця траву сідає хлопець. -Олено ти згориш, і Стефан мене вб'є. -Напевно - відповідає дівчина, навіть не повертаючись до співрозмовника і не відкриваючи своїх очей. -Гарний день - знову каже хлопець, тому що йому ще раз хочеться почути трохи хриплуватий, низький голос дівчини. - Ти вирішив стати ввічливим, Деймоне?! -Все може бути - відповідає в її ж манері він і засовує соковите, стигле стебло трави собі в зуби, копіюючи її манеру сидіти: опирається назад на руки, простягає ноги і теж закидає голову, підставляючи трохи бліде обличчя сонячним променям. Ця відповідь звичніше дівчині. І та, яку хлопець назвав Оленою, повертається до нього. -Чому? - Просте запитання звучить в її вустах. Він відкриває очі і майже щиро говорить: -Я ж вже казав день гарний. Його сині очі дивляться на дівчину щиро, лише куточок губ піднятий у вічній усмішці, стандартні запобіжні заходи Деймона Сальваторе.
- Хіба? - Знову просте запитання карі очі дивляться, ніби шукаючи підступу. Раптом на плече хлопця сідає блакитний з синім метелик, разючий контраст: синя яскрава пляма на чорній футболці хлопця. Дівчина затамувавши подих дивиться на це диво, крила метелика, такі ж за кольором, як і очі хлопця. І той, якого дівчина назвала Деймоном, обережно і дбайливо, щоб не злякати комаху підносить руку до свого плеча з витягнутим пальцем. Метелик пересідає на його палець. Олена з німим питанням заглядає в його сині, як і крила метелика очі. Деймон, тихо лише губами шепоче: -Відчув. Стебло трави при цьому ворушиться між його чітко окреслених пухких губ це полохає комашку і метелик змахнувши крилами, летить, поступово розчиняючись на блакитному обрії. Дівчина розчаровано зітхає. - Lycaenidae - говорить він. -Не зрозуміла? - Здивований погляд карих очей у його бік. - Lycaenidae або голубянки сімейство денних метеликів. -Звідки ти ... - заклякає дівчина. -Знаю - не дає їй закінчити питання хлопець і продовжує - в дитинстві, коли мені було років одинадцять, я любив метеликів. Вона дивиться на нього з подивом все ще не вірячи в те що щойно почула. -Так, ось яке я дивне чудовисько - усміхається хлопець