хочу сюда!
 

Алинка

29 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 27-40 лет

Ідеальний кандидат

Вибори 2029 року... У другий тур виходить знову якийсь підор і Сірожа. Сірожа (Сергій Владиславович, але так його мало хто називає) - черговий ідеальний кандидат. Він не краде. Не замішаний у корупційних скандалах. Таємно не відвідує коханку, та не тільки таємно, а й відкрито не відвідує. Не має величезних офшорів на Кіпрі. Ахметова бачив лише по телевізору. З народу, але язик підвішений, немов у мережевого маркетолога. Простий, але розбирається у світовій політиці і має чіткий план подолання бідності, при цьому не забуває про національні питання. Хоробрий, розумний, сміливий і головне приязний. Саме тому його всі в народі називають його "Сірожа", "наш Сірожа", "ех Сірожа Сірожа".
А ще, а ще... Сірожа не їсть, не п'є і не, вибачте, не випускає гази. Так, так. Саме тому Сірожа - ідеальний кандидат. Занадто ідеальний. Хоча виборців це мало турбує. Лише деякі сумніваються і питають один одного: "А чи не занадто він гарний для нас?", підозрюють негарне. Однак загал це не турбує. Загал іде і ставить галочки за Сірожу. Він проходить у першому турі з результатом більше 70% відсотків. Радість, врочистості... На інавгурації раптово починається дощ. На нового президента падають перші краплі, той затинається на перших словах клятви, рука, покладена на Конституцію, починає смикатись, Сірожа падає за землю і ... з нього вириваються іскри. Підбігають лікарі, розстібають сорочку і бачать шматок обгорілої мікросхеми, яка видніється крізь підгорілу шкіру...
Виявилось, Сірожа - перший вітчизняний андроїд, виготовлений на запити українського народу в таємних-претаємних лабораторіях. Все в ньому мало бути ідеальним: і процесор СнепДрегон, і 2 гігабайти оперативи, і USB Type C... Але от захист від вологи не поставили. Бо - бюджетний варіант. На флагман український народ ще не заробив. Чи гроші по дорозі знову вкрали? Ці питання залишили на потім, а в той же день зібрали віче, постановили відправити Сірожу в сервіс-центр. Будь що буде. Треба дати "людині " шанс, а там видно буде.
8

Комментарии

116.04.19, 21:37

  216.04.19, 21:41

   Гость: сонный

   316.04.19, 21:42

    416.04.19, 22:02

    Ну хоч не сцИкун Сірожа, як теперішній ідеальний кандидат, і то є добре.
    70% виборців же ж не можуть ошибатися.

     516.04.19, 22:46Ответ на 4 от Ми Ла

     Ну хоч не сцИкун Сірожа, як теперішній ідеальний кандидат, і то є добре.
     70% виборців же ж не можуть ошибатися.
     за поребриком - 85 %

      617.04.19, 08:13Ответ на 4 от Ми Ла

      Ну хоч не сцИкун Сірожа, як теперішній ідеальний кандидат, і то є добре.
      70% виборців же ж не можуть ошибатися.
      як і попередні 65