хочу сюда!
 

Ірина

36 лет, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 34-45 лет

Горить собор? Ну і хй с нім

Вся стрічка на Пейсбуці - в палаючих соборах. "Гарна" традиція українського ФБ - плакатись за лихами в Нормальному Світі (Європі, США). Же суі собор. Горить не собор, а вся європейська цивілізація, шеф, всьо пропало...
Ну а що насправді? Навіть видатна архітектурна пам`ятка - звичайна груда каміння, дерева і всього іншого, яка, по суті, нічим не відрізняється від автобусної зупинки, "хрущівки" чи громадського туалету (вибачте). Все це - архітектурні споруди, з різницею в технології виготовлення, матеріалах та тому значенні, яке тій чи іншій споруді надається. Можна було б зрозуміти, якби таке лихо стало з оселею когось із плакальників по собору (тьху-тьху-тьху)... До чого я? Не треба так сильно зациклюватись на тлінному, особливо коли це безпосередньо вас не стосується. Це наказ, виконуйте. Жарт. Ну або, якщо зациклюєтесь, то не треба громадити додаткові, вселенські смисли, які існують лише у ваших головах, розбурханих страхом. Все цінне є в нас самих, справжні собори - в наших душах, і вони ніколи не згорять.
Я б на місці французьких керманичів зніс би решти собору, розбивши на тому місці парк. Пройдений етап. Треба жити далі, а не триматись за минуле
4

Комментарии

116.04.19, 09:11

Люди не пострадали и этого достаточно! Все! Это всего лишь здание. Реставрируют или построят что-то новое. Пустым место не останется.

  216.04.19, 09:19

  всё правильно в Украине полная жопа , куча почти разрушившихся памятников архитектуры , на которых властям насрать. А ту нотр дам горит!!! да и йух с ней

   аноним

   316.04.19, 14:21Ответ на 2 от смайL

   всё правильно в Украине полная жопа , куча почти разрушившихся памятников архитектуры , на которых властям насрать. А ту нотр дам горит!!! да и йух с нейА до этого было все хорошо - пиздобол ты зачетный.

    416.04.19, 14:25Ответ на 3 от аноним

    всё правильно в Украине полная жопа , куча почти разрушившихся памятников архитектуры , на которых властям насрать. А ту нотр дам горит!!! да и йух с нейА до этого было все хорошо - пиздобол ты зачетный.с выздоровлением!

     аноним

     516.04.19, 14:29Ответ на 4 от смайL

     всё правильно в Украине полная жопа , куча почти разрушившихся памятников архитектуры , на которых властям насрать. А ту нотр дам горит!!! да и йух с нейА до этого было все хорошо - пиздобол ты зачетный.с выздоровлением! что в тебе нравится так чувство юмора.

      616.04.19, 14:58

      Если сухо, то ты прав, но люди живут эмоциями, воспоминаниями, красивыми историями и яркими картинками.