Спитай себе!

  • 27.10.09, 13:42
Коли довго чгось добиваєшся у житті,
спитай себе чи треба ТОБІ того, чого добиваєшся. А що як доб’єшся? А ТАКИ ДОБ’ЄШСЯ!!!

Осінь повертається

  • 26.10.09, 14:08
Тільки промінь сонця визирнув з-за хмар



згадалась мелодія, яка звучить у цій замітці



вона крутиться у моїй голові, як платівка



щоразу вмикаючись, незалежно від мого бажання



і відтворюючи окремі уривки, достатньо лише глянути за вікно



і побачити на небі клапті хмар.

 

Пісня продовжує звучати...



СЛУХАЙТЕ...

Я ніченькою темною...

  • 22.10.09, 16:57
Люблю ніч!



Коли світ рухається кудись в безвість...



кругом суєта і штовханина...



хтось поспішає, а хтось уже нікуди не іде...



нічні вогні неначе поглинає чорна бездна...




І ТИ ЗЛИВАЄШСЯ З НЕЮ, РОЗЧИНЯЄШСЯ В ТЕМРЯВІ, СТАЄШ НЕЗРИМИМ
І ЛЕГКО НАЧЕ ТІНЬ ПІДНІМАЄШСЯ ВГОРУ, ЛЕТИШ НАД ЦИМ ТЕМНИМ Й
ХОЛОДНИМ СВІТОМ ТА НАСОЛОДЖУЄШСЯ ВСЕОСЯЖНИМ І ВСЕПРОНИКНИМ
СПОКОЄМ!

СПОКОЄМ НОЧІ!!!


 

Кують, кують ковалі...

  • 20.10.09, 16:17
Залізний ЛЕВ - 2009 Руки людини – це найвеличніший винахід і неповторне досягнення біологічної еволюції на планеті Земля Усе, що створено людством на Землі за всі часи його існування – скарби світової культури, звичайні предмети побуту, машини і механізми, що поліпшують життя, смертоносна зброя, все, чим ми користуємося і що возвеличуємо, що ми любимо і чого боїмося – все це зроблено людськими руками Однак для більшості людей різноманітні жести рук – це мова символів. Мова, якою людина оволоділа задовго до того, як почала говорити. Первісна людина, викарбовуючи на камені чи обводячи яскравою фарбою контур руки, прагнула утвердити свою присутність, своє Я у цьому Світі. Рука – це єдиний орган людського тіла, який має таку багату символічну мову. Налічують більше двох тисяч символічних жестів рук. 

Руки люблять і ненавидять, голублять і б'ють, виганяють і запрошують, прощають і проклинають, убивають і лікують, працюють і відпочивають, крадуть і дарують, беруть і дають…

Дороги...

  • 19.10.09, 13:53

Помиляється той, хто думає, що він обирає собі дорогу.



ДОРОГА ВИБИРАЄ НАС!!!

Асоціації

  • 14.10.09, 12:02



Білий сніг на зеленому листі

Білий сніг на калині

  • 14.10.09, 11:54
Стихія засипає снігом Західні області України У Львові справжня зима!!! І пийшла вона, як завжди, НЕСПОДІВАНО! smile Якщо так буде до вечора – матимемо чергову катастрофу ГОТУЙТЕСЬ ПАНОВЕ!!!

Приєднатися до події

Покров Пресвятої Богородиці

  • 13.10.09, 12:29
14 жовтня
Покров Пресвятої Богородиці

     Омофор, „Святий Покров” Матері Божої, реліквія, яка вважалася автентичною, була привезена до Константинополя з Єрусалима у часи Лева І (457-474).

Покривання голови є символом захисту.

Розповідають про чудесну подію, яка відбулася у церкві. За Лева Мудрого (886-912) св. Андрій Салос, „юродивий в Христі”, раб-скіф, разом зі своїм учнем Епіфанієм мав видіння, наче Бого­родиця покриває цілий світ „велетенським покровом, більшим від неба”. У Церквах празник на честь цього чуда нази­вається Покров і святкується у жовтні. Починаючи з XV століття він має постійне іконографічне вираження: розтягнений над хри­стиянським народом покров, який тримає сама

Богородиця або ангели.

          Захист з боку могутнього є надією для тих, хто почуває себе вбогим. В Євангелії вбогі проголошені блаженними (див. Мт. 5, 3), адже вони певні, що матимуть Божу опіку. Але людина є образом Божим. Шукаючи захистку через свою убогість, вона водночас хоче також захищати інших. Богородиця, цілком особливим способом захищена у вічності, теж стає захисницею. „Під Твою милість прибігаємо” – це одна з найдавніших молитов до Богородиці. Знаменним є те, що покров переходить в руки ангелів, аби руки Марії були вільними для молитви. У правому верхньому куті бачимо Христа, який благословить. Він, Бог, що став людиною, жестом благословення продовжує молитовний ритм рук Благодатної. Два різні жести єднаються, щоб стати одним. Саме тому візантійські укладачі гімнів насмілилися звернутися до Богородиці зі словами, які звучали б блюзнірством, якби були звернені до когось іншого, а не до самого Бога: „Поза Тобою нема для нас жодної надії”.

          Якщо на іконі „Вознесіння” Богородиця символізує Церкву на землі, то на іконі „Покрови” Вона означає небесну Церкву в молит­ві, таїнство взаємного заступництва. У старому Законі єдність Божого народу була заснована на крові. Єдність Церкви зміцнюється через кровообіг благодаті у всіх її членах. Цей взаємний зв'язок підтримує і захищає кожного окремого вірного, який сам по собі загубився б, а разом з іншими і під захистом інших спасеться.

Поміж Богородичними празниками нашого церковного року на осібну увагу заслуговує празник Покрова Пресвятої Богородиці. Культ Божої Матері як Покровительки нашого народу тягнеться золотою ниткою від княжих часів аж по сьогодні. Секрет того постійного, улюбленого й ревного культу Богоматері як Покровительки, лежить, мабуть, в тому, що тут ідеться не про земське і людське, але небесне й могуче заступництво. А такого заступництва й опіки хоче кожна людина, родина й народ. Від самого початку існування нашої держави ми стало мали великих і сильних ворогів. Тож нічого дивного, що наш народ шукав такої помочі й опіки, проти якої не може встоятися жадна людська сила, а тією поміччю був якраз покров Преч. Діви Марії. Тому празник Покрова завжди був і є для нашого народу днем великого вияву любови і вдячности для Пресв. Богородиці та днем радісної прослави і звеличення її покрова й заступництва.
ГАРНОГО СВЯТА
ЗАСТУПНИЦТВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ
У ВСІХ ВАШИХ ПОЧИНАННЯХ

Оплаканий дощем!

  • 12.10.09, 09:34
Під проливним дощем пройшов хресний хід з мощами  Блаженного священомученика Григорія (Лакоти) вулицями Сихова З почестями пронесли часточку мощей Долучились до події семінаристи та кілька тисяч вірних УГКЦ на чолі з архиєпископом кир Ігорем та міським головою А.Садовим Раку з мощами урочисто внесли до храму Різдва Пресвятої Богородиці Під звуки молитви з уст настоятеля о.Ореста Фредини нетлінні мощі виставили для поклоніння на почесному місці храму в якому святий нарешті знайде ВІЧНИЙ СПОКІЙ!

Приєднатися до події

Всі хто вірує – долучітеся!!!

  • 11.10.09, 12:09
Сьогодні, 11 жовтня у церкві Різдва Пресвятої Богородиці відбувається урочисте перенесення мощей Блаженного священомученика Григорія (Лакоти). Народжений у с.Поморяни на Львівщині О.Григорій мученичеськи загинув у Сибірі У 2008 його нетлінні мощі було перевезено в Україну Об 11=00 почалась архирейська служба божа, яку править архиєпископ Кир Ігор (Возняк) О 13=00 розпочнеться хресний хід з мощами вулицями Сихова, після якого мощі будуть виставлені для поклоніння у церкві РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ВСІ, ХТО НЕБАЙДУЖИЙ, ДОЛУЧІТЕСЬ

Приєднатися до події