Наше життя пишуть люди, яких ми зустрічаємо на своєму
шляху.
Хтось пише його похмурим чорним кольором, хтось нудним
сірим, а хтось розписує його всіма кольорами веселки.
Хтось із них залишиться непомітним, як найдрібніший
шрифт, а інші – це безперечно caps lock.
Деяких хочеться виділити, деяких — просто викреслити.
А є ті, які випадково вписалися на полях... акуратним
курсивом...
Нікого з них не забути і не стерти з книги життя.
Самотності, як такої, не буває.
Спілкування - це ілюзія? Обмін інформацією, думками, подіями і є спілкування. Найчастіше приємне. Звідси й витікає приємне знайомство. Не дружба, звісно, але цілком позитивні людські стосунки. Ілюзія спілкування, ілюзія дружби, ілюзія життя.
Писала про це
вже не раз, на цьому сайте теж…
Тож просто не
розумію, навіщо, чому всі ці суперечки, сварки в мережі, де видимість того, що
всі ми знаємо один одного і про одного… Ну так, свої політичні погляди і
громадянську позицію хтось викладає відкрито в обговорення, але чи правдиві
вони? Чи відображають дійсно те, про що людина думає, чим живе? Чи не
маніпуляція це з метою привернути до себе увагу чи ще з якихось причин? Не
реалізована у власному реальному світі людина вирішує таким чином закрити всі
свої проблеми в мережі….
Якщо комусь
десь некомфортно, чому би просто не обійти це стороною? Навіщо викликати
неприязнь і суперечку? Доводячи свою правоту і не слухаючи аргументи опонента.
Звідки ненависть до інших, нічого про них не знаючи насправді?…
Ніколи цього
не зрозумію…
Враховуючи
теперішню ситуацію в країні…
Щодня гинуть
люди, страждають діти. І не тільки на фронті чи в прифронтовій зоні. Гинуть
цивільні у власних домівках, гинуть діти… Ніколи не знаєш, йдучи на роботу чи у
справах, чи повернешся, чи побачиш рідних, які залишилися вдома…
Скільки
скалічених доль, втративших все, вимушено переїхали хто куди,
втікаючи від небезпеки…. Хіба їм краще ніж тим, хто залишився? Хіба краще тим,
хто залишився, ніж тим, хто змушений був виїхати? Покинувши рідні домівки,
рідних, своє коріння….
Навіщо мірятися кому більше болить?
Чи не мусимо
ми триматися разом й підтримувати один одного замість того, щоб сваритися й
ненавидіти?
Риторичні
запитання. Кожен відповідає собі на них сам……
***
В світі занадто багато болю. Я не буду його примножувати…
***
Для нас важливо, щоб нас розуміли. Розуміли те, про що
ми думаємо, говоримо, пишемо і навіть мріємо. Розуміли наше мовчання, розділяли
і підтримували, коли це необхідно…
Бережіть людей, які приймають вас з усіма вашими
особливостями, настроєм і дивацтвами.
Бережіть хоча б тому, що саме ці люди залишаються
поруч, незважаючи ні на що.
Коментарі
Ogma
119.05.26, 11:39
Манера общения зависит от воспитания, кругозора и многими другими факторами. В инете этого не требуется....

Дормідонт
219.05.26, 12:47Відповідь на 1 від Ogma
А язик абщєнія на 5 році війни від чого залежить?
Ogma
319.05.26, 12:52Відповідь на 2 від Дормідонт
От собственного желания.
Дормідонт
419.05.26, 12:53Відповідь на 3 від Ogma
А почуття іншої людини,співбесідника?Ви допускаєте думку,що російська неприємна і небажана,якщо пости і спілкування у автора виключно українською?
Ogma
519.05.26, 12:58Відповідь на 4 від Дормідонт
Могу общаться с Вами на французском, или английском языке. Думаю,у Вас могут быть проблемы. К Украине и РФ давно не имею отношения.
Дормідонт
619.05.26, 13:05Відповідь на 5 від Ogma
Це добре що до України не маєте відношення))
Ogma
719.05.26, 13:19Відповідь на 6 від Дормідонт
Просто замечательно! Хочется, знаете ли, чувствовать себя человеком.
Дормідонт
819.05.26, 13:26Відповідь на 7 від Ogma
Ви помиляєтесь,це самообман.Я б сказав хто ви,який не відносить себе ні до України ні до росії,але пише людині в Україні,місто якої щоночі обстрілюють росіяни,а іноді влаштовують терористичні ракетні атаки по житловій забудові..Я тебе прямо спитав,ти допускаєш що твоя мова неприємна для людей які живуть в Україні,зважаючи на війну?Просте ж питання,поліглот
Ogma
919.05.26, 14:03Відповідь на 8 від Дормідонт
Простой ответ - кто Вас принуждает читать переписку? Идите к себе подобным.
Дормідонт
1019.05.26, 15:06Відповідь на 9 від Ogma
Я в себе,а ти що тут забув оце питання,не маєш відношення-живи своє життя пристосуванця.