хочу сюди!
 

Елена

44 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 25-45 років

Про котів....

  • 04.05.26, 11:00
Кіт мого сусіда має деменцію й постійно забуває, що, взагалі-то… він у нас не живе.
Щоранку, з точністю годинника, він приходить до нас на подвіря, і нявкає під дверима з виглядом упевненої істоти, яка вже роками платить іпотеку.
Він не заспокоїться поки ми його не впустимо. Потім стрибає на диван і знову нявчить, випрошуючи смаколики, і вмощується так зручно, ніби це його власна вітальня.

Ми дивимося на нього й максимально лагідно кажемо: «Друже… ти ж тут не живеш».
Він дивиться у відповідь майже обурено — наче це ми тут щось плутаємо.

Але якщо в його маленькій пухнастій голівці ми є частиною його щоденної рутини — хто ми такі, щоб заперечувати?
Тож ми офіційно підвищили його до співмешканця на пів ставки: оренду не платить, трохи бешкетує, займає диван без дозволу… але його обожнюють усі.
І, можливо, зрештою він вчить нас однієї простої й красивої речі: деяким візитам не потрібна пам’ять, щоб бути особливими — достатньо серця, аби знати, куди повертатися.

Мережа








4

Коментарі

14.05.26, 22:42

Привіт, хто не є вічним рабом котів, це ото не людина, а падлюка

    25.05.26, 00:21Відповідь на 1 від Whiskey*

    Привіт, хто не є вічним рабом котів, це ото не людина, а падлюка дуже суворо...
    я б сказала так - хто не любить котів (тварин), той дивна людина....

      35.05.26, 10:51

      Коти - чарівні створіннячка, все життя живуть поряд зі мною.
      Іншого життя не уявляю

        45.05.26, 16:37Відповідь на 2 від Anne

        Добре хай буде так

          56.05.26, 11:23

            67.05.26, 04:27Відповідь на 5 від Ogma

            Дякую) передаю привіт вашому котику)

              77.05.26, 04:28Відповідь на 4 від Whiskey*

              нехай

                87.05.26, 04:28Відповідь на 3 від Голубка

                Коти - чарівні створіннячка, все життя живуть поряд зі мною.
                Іншого життя не уявляю
                Вітаю) Нашого полку прибуло) Вони чарівні, згодна. А ще дуже розумні)

                  98.05.26, 11:24Відповідь на 6 від Anne

                  Дякую) передаю привіт вашому котику)