Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Лана

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 40-57 років

Юрій Кашуба — послідовник Остапа Бендера (частина 2)

У минулій публікації ми розповідали про масштабні та триваючі багато років афери Юрія Кашуби та його спільників, а також обіцяли висвітлити методи та техніки, якими користувалися злочинці під час розкручування проекту Life is Good Ltd та про нову піраміду «Unite to Live».

Після виходу попередньої публікації, журналістам видання вдалося відшукати матеріали та свідків, завдяки яким ми з’ясували, як саме працюють піраміди, чому шахраям вдається обманути своїх жертв та виманити у них кошти.

В даній публікації ми пропонуємо читачам зазирнути за лаштунки піраміди та спробувати зрозуміти як вони працюють і, головне, чому приваблюють таку кількість людей, які готові нести шахраям ледь не останні свої кошти.

Для початку давайте познайомимося з тими, хто стоїть на верхівці численних пірамід, котрими було незаконно привласнено сотні мільйонів доларів та ошукано десятки тисяч людей.

Очільниками ряду афер, про які йшла мова в попередньому матеріалі, зокрема проекту Life is Good Ltd є спільники Кашуби  громадянин держави-терориста Роман Василенко та особа, котру представляють як «фінансового радника» Василенка, громадянин Угорщини Імре Гонда.

Роман Василенко має численні фейкові нагороди ерфії та не менш численні і вдало реалізовані афери на болотах своєї батьківщини.

Проте на своїх «семінарах» він не соромиться наголошувати, що його цільовою аудиторією є російськомовне населення країн колишнього союзу. Василенко Р.В. здебільшого опікується аферами на теренах росії, а його «фінансовий радник» наглядає за пірамідами в інших країнах.

На фотознімку в центрі — Р. Василенко та І. Гонда

Імре Гонда займає вищі керівні посади в підприємствах-пірамідах, їздить по семінарах та тренінгах, де його представляють як топового спікера та супер-коуча в сфері мережевого маркетингу. Посилання на його сторінку Імре Гонда у соц. мережах: https://www.facebook.com/imre.gonda.334

Виступ І. Гонди на семінарі, де він розповідає про можливості заробітку та потенційну цільову аудиторію (читай майбутніх потерпілих) серед російськомовного населення різних країн

Різноманітні семінари та івенти Гонда часто відвідує зі своєю дружиною, росіянкою Оксаною Івановою https://www.facebook.com/oxsana.ivanova, котра також виступає з мотиваційними промовами та закликами активно нести свої кошти її чоловіку-аферисту та його спільникам, обіцяючи потенційним жертвам високі й швидкі прибутки та інші примарні гаразди.

Завідує махінаціями та реалізує афери на території України Юрій Кашуба, який починав свій «трудовий» шлях багато років тому з того, що просто збирав кошти під легендами привабливих інвестиційних проектів, обіцяючи високі відсотки на вклади. При цьому, ані своїх вкладів, ані обіцяних відсотків потерпілі не побачили, після того, як передали свої кошти шахраєві.

У свій актив «здобутків» Кашуба може сміливо записати продаж неіснуючого SPA-готелю в Угорщині, розкручування проекту з терміналами самообслуговування, привласнення понад 700 BTC (біткоінів) у своїх жертв та багато чого іншого.

В цілому ієрархія цих паразитуючих організмів виглядає так: Кашуба ошукує українців, а незаконно привласнені кошти через Імре Гонду передає своєму «старшому» Р.Василенку. Звісно, не забуваючи і про себе при розподілі здобичі.

З питанням хто(?) ми розібралися, а тепер на прикладі компанії-мильної бульбашки «Life is good», яка, до речі, у самій же ерфії визанана фінансовою пірамідою (https://cbr.ru/inside/warning-list/detail/?id=2879, із посиланням можна ознайомитися за допомогою VPN) спробуємо розібратися як вони це роблять.

Ітак, пошук майбутніх жертв відбувається під час проведення так званих тренінгів з МЛМ (мережевого маркетингу) на яких обіцяють безпечні інвестиції, високі прибутки, та інші золоті гори, варто тільки віддати шахраям свої гроші.

Людям пропонують відкрити рахунок Vista, так вони його називають. Мінімальна сума для відкриття 1100 євро, максимальної суми немає.

Прибутки, котрі компанія обіцяє своїм «інвесторам». Як бачимо, при щомісячному поповненні, інвестори, нібито, через 5 років фактично потроять свої інвестиції, а за 10 років примножать їх у шість разів. Перспектива настільки ж приваблива, наскільки й примарна.

При тому на семінарах Кашуба відкрито заявляє, що дана компанія — «Life is good», непідконтрольна податковим службам і повністю анонімна. Серед клієнтів є як звичайні громадяни України, так і депутати, бізнесмени, і навіть співробітники спецслужб росії, і мовляв, це чудова можливість створити собі капітал, пенсію тощо, при цьому не заплативши податків.

Як і в будь-якій піраміді, тим, хто на вершині, часто перепадають шматки із годівниці, котру наповнюють ті, хто стоїть у підніжжя. Так і тут, компанія активно заохочує своїх «інвесторів» залучати у свої тенета все нових та нових жертв.

Для цього аферисти розробили систему мотивації за залучення людей до піраміди:

Також вони не шкодують коштів на проведення івентів, тренінгів та семінарів, котрі покликані мотивувати залучати ще більше людей, вкладати в компанію ще більше коштів, приводити друзів, знайомих і т. д.

На фотознімку вище — нагородження директора 6 рівня в присутності Кашуби

До війни такі заходи проводилися як в Україні, так і за кордоном (Туреччина, Мальта, Кіпр).

На кожному семінарі відбувається гала-вечеря, на якій розраховується чітка доза алкоголю, щоб люди і не напилися, і розслабилися, мали менше пересторог. Навіть здавалося б на такому нешкідливому заході все продумано до дрібниць, між тостами проводять розіграші, нагородження, тощо. Співробітники, у яких є нові люди, які вперше на семінарі — максимально обробляються різними психологічними прийомами для розкручування людини на взаємодію та як привести знайомих та друзів.

Як і в будь-якій піраміді потрібно розважати її учасників: на фото зверху приклад проведення директорського балу на Кіпрі, куди приїжджають усі хто виконав план по продажам та досяг певного рівня в кар’єрі

Нам вдалося дістати план проведення таких семінарів у Києві, Одесі, Запоріжжі.

Ключові лекції, на яких треба максимально психологічно підвести людей до співпраці та укласти договори, веде сам Юрій Кашуба. На цих лекціях прибираються всі сумніви у людей, грамотно опрацьовуються заперечення, відповіді на запитання, і часто робиться вигляд, що на запитання відповіли, але людина так і не зрозуміла, що її обробили вже і з усім погоджується, до того ж використовується ефект натовпу.

Зверніть увагу, що внизу розкладу є обов’язкова умова присутності на семінарі: мати комп’ютерну техніку (ноутбук або планшет, природно для реєстрації нових учасників в системі Life is Good Ltd і поповнення рахунку в компанії).

Так само всередині рахунку Vista кожен може взяти кредит та інвестувати ці кошти у компанію.

Простими словами: коли піраміда впаде, люди залишаться без грошей, з купою порожніх обіцянок та ще й з кредитом від європейського банку.

Як і очікувалося, історія супер-проекту Life is Good Ltd попри яскраву картинку з коштовними подарунками директорам, розкішними вечерями та навіть пафосними балами так і закінчилася.

Зворотній бік цієї історії лише один: вкладникам періодично нараховували копієчні, у порівнянні із сумою вкладу, дивіденди, а коли люди захотіли повернути свої кошти, Кашуба і компанія почали вигадувати різні історії та годувати людей обіцянками, що от-от, буквально завтра, все повернуть, за цим слідує історія про проблеми компанії, з проханням почекати ще тиждень/місяць і т. д., дочекатись нового проекту і от тоді все буде точно добре… І таки геть довірливі, якщо не назвати їх інакше, «клієнти» шахраїв дочекалися.

Нова афера «Unite to Live» — «об’єднатися, щоб жити». Нічого не нагадує? Ну, звісно ж, нічого нового, такий собі симбіоз попередніх пірамід Кашуби Life Is Good, ТОВ «Брасто лайф» (інвестиції в криптовалюту, про які ми писали у попередній статті) та isofin.com (піраміда іншого спільника — Івана Марчука, яка уже своє відпрацювала).

Отже, як зробили нову піраміду «Unite to Live»: купили 01.07.2022 року новий домен https://uniteto.live/ за 1 тисячу гривень, взяли за основу сайт Івана Марчука iscofin.com (піраміда, яка вже закрилася) та додали методи впливу та маніпуляцій із лозунгами Life Is Good, от і все — продукт готовий.

А ось посилання на старий сайт Марчука, який взятий за основу нової афери «Unite to Live»: https://iscofin.com/ru/login, а також логін та пароль, щоб читачі могли переконатися у всьому самі:

логин: [email protected]

пароль: nicolos888

Проект «Unite to Live», з яким наразі Кашуба і його команда під час війни гастролює Україною для збору коштів, начебто новий, але методи та одяг Life Is Good залишились старими.

На фото: спільник Кашуби — Олег Садомцев, в одязі копманії Life Is Good на 9-му місяці війни в Україні, продовжує виманювати кошти в українців

Вхід на сайт https://uniteto.live/ можливий тільки по ключам, котрі можна отримати на семінарах. Але нашим журналістам вдалося отримати інформацію з-за лаштунків.

На семінарах майбутнім потерпілим пропонують придбати певний об’єм цифрових активів (токенів), котрі нібито потім принесуть захмарні дивіденди.

Вікіпедія говорить, що токен — це одиниця обліку, що не є криптовалютою, призначена для представлення цифрового балансу в деякому активі, іншими словами, виконує функцію «замінника цінних паперів» у цифровому світі.

На практиці, компанії, що випускають свій токен, дають можливість усім бажаючим вільно зареєструватися на своєму сайті і придбати їх, або ж токени розміщуються на біржу або кілька бірж, де будь-хто може купити їх, і відповідно миттєво продати їх. Ці токени зберігаються у гаманці особистого кабінету, простими словами, вони як гривня зберігаються у вас у монобанку.

Проте токени UTLT, котрі продає Кашуба, зберігаються не на офіційних біржах та гаманцях, а на сайті самої компанії, де ніщо, окрім дуже «чесного» слова Кашуби, не гарантує збереження коштів. В принципі, з тим же успіхом можна було б покласти свої заощадження Кашубі в кишеню та очікувати прибутків.

Функціонування такого сайту коштує близько однієї тисячі гривень на рік, все інше — чистий прибуток аферистів.

З приводу створення токена: будь-хто може створити свій токен, будь-яку його кількість, назвати його як зручно, і навіть логотип свій придумати, весь цей процес займає 10-15 хвилин. Також токен можна розмістити на відповідну біржу. Але у проекті Юрія Кашуби токен торгується тільки у них на сайті, і стартову ціну токену намалював сам творець піраміди. Одразу згадується МММ, коли ціну акцій диктував сам Мавроді, а квитки МММ називалися «метеликами».

Ось одне з багатьох відео на youtube про те, як створити свій токен:

Особливо вражає той факт, що люди, які втратили гроші в минулій піраміді Кашуби Life Is Good, чекають і вірять, що їм повернуть гроші в новій піраміді https://uniteto.live/.

Важко сказати, на яку суму було куплено даних токенів, але виходячи з даних сайту 157 419 токенів множимо на мінімальну ціну 391 долар отримуємо: 61 550 829 доларів США.

Досить непоганий заробіток для шахраїв.

Всі ці кошти зараз фактично лежать у кишенях Кашуби та його спільників, а всі гарантії інвесторів — це сайт, існування котрого коштує 1 тисячу грн/рік. Причому ніде, окрім цього сайту, доказів передання коштів шахраям не існує, а знищення сайту — справа кількох кліків мишкою.

Коли лусне ця чергова мильна бульбашка — лише питання часу. Інше питання, скільки поламаних планів та навіть доль залишить по собі ця чергова афера та коли нарешті Кашуба разом зі своїми спільниками Садомцевим, Марчуком та іншими, які паразитують на тілі стікаючої кров’ю нації, опиняться на лаві підсудних…

Усе мине, і навіть це, але українці мають назавжди запам’ятати імена, прізвища та обличчя «героїв» цієї публікації.

0

Коментарі