хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Деякі підсумки візиту Президента Зеленського в ОАЕ ?






Президент Об'єднаних Арабських Еміратів Халіф ібн Зайд Аль Нахайян "чомусь" і ПОКИ-ЩО на прийняв Зєлю...

А ЗЕ зустрівся чомусь лише з заступником Верховного головнокомандувача Збройних сил ОАЕ шейхом Мухаммедом бін Заїдом Аль Нагаяном. (не за рангом)

Але, чомусь з військовим фахівцем підписувалися якісь економічні угоди. Пишу чомусь, бо то рівень міністрів економіки обох країн. А якщо їх підписав ЗЕ, то за рангом -їх мав би підписати і президент ОАЕ...

Мені вояж Зєлі в ОАЕ -щось нагадує його ж "візит в ОМАН" !!!

Це чергова операція "прикриття"для якихось його темних закулісних ігор..

Між іншим - ніде немає інформації про результати виконання . сторонами "оманливих" Угод. А від оманської зустрічі Зєлі - пройшло вже більше року.

Підписана дуже важлива угода



Але ж взаємне визнання посвідчень водіїв вже було:


На базарі кажуть, що араби поставлять нам десять бойових верблюдів




Була ще там засекречена, таємнича зустріч 




Літаки летять, всіх бомбіть будемо




crazy
11

Коментарі

115.02.21, 10:45

— Изя, зачем Володя попёрся в политику. У него же и так всё было тип-топ?
— Сёма, Зеленский — артист. Комик. Успешный. Ему было мало зрителей Украины, России и Беларуси. Он хотел, чтобы над ним смеялся весь мир.
- И он-таки этого добился!

    215.02.21, 11:21Відповідь на 1 від БезЛица

    — Изя, зачем Володя попёрся в политику. У него же и так всё было тип-топ?
    — Сёма, Зеленский — артист. Комик. Успешный. Ему было мало зрителей Украины, России и Беларуси. Он хотел, чтобы над ним смеялся весь мир.
    - И он-таки этого добился!
    Таки, добился.

      315.02.21, 11:29

      после этого видео кремлядские пропагандоны на полном серьезе говорили, что зе обещало "бамбить дамбас"

      т.к. явка "оман" провалена, встреча была перенесена на явку "оаэ"

        415.02.21, 11:46Відповідь на 3 від ahead

        Може й таке бути.

          515.02.21, 12:21

          Ещё забыли упомянуть чего достигла его жена в том визите! и какая ваще её там функция..

            615.02.21, 21:30Відповідь на 5 від Absender

            Ещё забыли упомянуть чего достигла его жена в том визите! и какая ваще её там функция..І діти теж, доречі.

              715.02.21, 21:56Відповідь на 6 від Геннадий М

              Ещё забыли упомянуть чего достигла его жена в том визите! и какая ваще её там функция..І діти теж, доречі.))) даже так!)) про мелких я шото провтыкал. вроде ж небыо в новостях. Но те ,думаю, тоже на миллиард договоров заключили...)) правда из новостей я так толком и нэ пойняв хто кому даст 3 миллиарда..

                815.02.21, 22:01Відповідь на 7 від Absender

                Ещё забыли упомянуть чего достигла его жена в том визите! и какая ваще её там функция..І діти теж, доречі.))) даже так!)) про мелких я шото провтыкал. вроде ж небыо в новостях. Но те ,думаю, тоже на миллиард договоров заключили...)) правда из новостей я так толком и нэ пойняв хто кому даст 3 миллиарда..Ну як хто? ОбМАН!

                  915.02.21, 22:05Відповідь на 8 від Геннадий М

                  Ещё забыли упомянуть чего достигла его жена в том визите! и какая ваще её там функция..І діти теж, доречі.))) даже так!)) про мелких я шото провтыкал. вроде ж небыо в новостях. Но те ,думаю, тоже на миллиард договоров заключили...)) правда из новостей я так толком и нэ пойняв хто кому даст 3 миллиарда..Ну як хто? ОбМАН! нуда... доганит и исчо раз даст!

                    1015.02.21, 22:13Відповідь на 9 від Absender

                    Я взагалі не зрозумів, чого його туди понесло? Повний морок . Ні анонсу, ні намірів, нічого. Якби йшла мова про нафту чи газ, я ще зрозумів, а так... І взагалі, нахрєна ми арабам?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна