хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Як перетворювалося місто Дніпро за п'ять столітть

У Дніпрі створили спеціальну інтерактивну онлайн-карту, яка допомагає прослідити дорогу розвитку території, на якій зараз розташовано наше місто. Дослідження охопили період, починаючи з 16 століття.  Створенням карти зайнялися вчені з Інституту історії Дніпра в співпраці з Українським інститутом національної пам'яті і ОО "Інститут суспільних досліджень".

Розробники черпали натхнення з подібних проектів для Нью-Йорка і Лондона. Завдяки цій карті можливо побачити, де в місті пролягали історичні і торгівельні транзитні дороги, де розташовувалися поселення козацтва. Як місто мінялося в епохи різних історичних осіб, таких як Олександр Поль, які змінив міську забудову за допомогою «залізної лихоманки».





8

Коментарі

129.04.20, 21:17

Чувак, а ты знаешь сколько людей погибло при потопе в Днепропетровске в 1977 году,
Я видел Оперный театр, наполовину в болоте
Хотя я уже отслужил, когда ты на свет появился

    229.04.20, 21:44Відповідь на 1 від Эйч

    Я тобі не чувак. Коли кудись заходиш, витирай ноги та язика.

      329.04.20, 21:44Відповідь на 1 від Эйч

      Чувак, а ты знаешь сколько людей погибло при потопе в Днепропетровске в 1977 году,
      Я видел Оперный театр, наполовину в болоте
      Хотя я уже отслужил, когда ты на свет появился
      О! а скоко!? я и не знал! а шо за потоп?

        429.04.20, 21:58Відповідь на 2 від Геннадий М

        Я тобі не чувак. Коли кудись заходиш, витирай ноги та язика.Та таки навіть на чувака не тянеш, відкосивший , Не хами будь ласска

          529.04.20, 21:59Відповідь на 3 від Absender

          Чувак, а ты знаешь сколько людей погибло при потопе в Днепропетровске в 1977 году,
          Я видел Оперный театр, наполовину в болоте
          Хотя я уже отслужил, когда ты на свет появился
          О! а скоко!? я и не знал! а шо за потоп?
          Гугл в помощь

            629.04.20, 22:19Відповідь на 4 від Эйч

            Я тобі не чувак. Коли кудись заходиш, витирай ноги та язика.Та таки навіть на чувака не тянеш, відкосивший , Не хами будь ласскаЦе хто каже - "не хами"? На себе подивись. Всюди, де ти на цьому сайті буваєш, залишується багнюка.
            Я не хочу більше ні про що з тобою говорити, бо бридко. Кажу тобі це в останній раз.

              729.04.20, 22:27

              реклама сайта? или ты патриот Днепра...
              привет

              Если чего - ноги я вытерла...

                829.04.20, 22:30Відповідь на 7 від Вал-на

                реклама сайта? или ты патриот Днепра...
                привет

                Если чего - ноги я вытерла...
                Привет. Понял))
                Нет, не реклама, лично мне это интересно хотя бы потому, что Днепр - это Мой город с большой историей.

                  929.04.20, 22:32Відповідь на 6 від Геннадий М

                  Я тобі не чувак. Коли кудись заходиш, витирай ноги та язика.Та таки навіть на чувака не тянеш, відкосивший , Не хами будь ласскаЦе хто каже - "не хами"? На себе подивись. Всюди, де ти на цьому сайті буваєш, залишується багнюка.
                  Я не хочу більше ні про що з тобою говорити, бо бридко. Кажу тобі це в останній раз.
                  Приятель, я зашёл к тебе, лично к тебе в заметку, чем-то обидел ? ты сразу быкковать как прошмандовка начал
                  Я тебе давно задал простой вопрос, почему ты не служил в армии
                  Мог просто ответить, что по здоровью, у меня много друзей такими были
                  Так ты в алупу полез, хамить начал
                  Если я не прав, забань нах, и останься по-жизни в моих глазах откосившим уклоненцем
                  За сим честь имею, с ув. Эйч

                    1029.04.20, 22:33Відповідь на 7 від Вал-на

                    а еще - лучше бы деньги, потраченные на создание этого "шедевра" пошли на благоустройство дворов, дорог, подъездов, ремонт старого жил.фонда, очистку питьевой вод или ремонт канализации в славном граде...
                    Не понимаю я выпендрежа - высаженных тысячи сосен и елок на ж/м Тополь, создание подобных "карт"еще многой фигни, когда старики голодают, а кто-то умирает от нехватки лекарств в больнице....
                    Таки это - идиотизм и позерство

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна