хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Про батат

Писала раніше, що хотіла би на городі вирощувати батат. Хотіла - вирощуй! Замовила у спеца декілька сортів і отримала черговий привід для щастя.
Замовляла тут. Чувак профі, він ще є на ФБ. Прислав навіть більше, ніж я проплатила.

Сорти вибирав він на свій розсуд. Я тільки написала регіон де думаю вирощувати і щоб бульби були всередині різних кольорів.
Оце я отримала.


Всі сорти були підписані, на бататі вже були росточки і запаковано було так обережно, шо жоден не зламався.
Я зробила, як пишуть люди, поклала бульби на пророщування у суміш землі і тирси. Вибрала саме цей способ, можна ще ставити в банку з водою. 
Нині маю результат.


До посадки думаю щось буде. Батат, забула написати, садиться не бульбами, а розсадою.

Ну і знову все в одній замітці покажу.
Оце мої гібіскуси ростуть 

А це зимують росянки


На зиму росянки стали миршаві, але то тимчасово.

І тут всіх люблю. 
20

Коментарі

112.02.19, 14:06

ненуросянки з голоду замиршавіли?

    212.02.19, 14:08

    а коли садить? у мене ще є час?

      312.02.19, 14:09Відповідь на 1 від disu

      ненуросянки з голоду замиршавіли?Вони впадають в сплячку зимою і взагалі можуть зверху засохнути.

        412.02.19, 14:10Відповідь на 2 від ranok_v_misti

        а коли садить? у мене ще є час?Батат? Зара самий час. В березні вже пізно. Він звісно дасть ростки, але матеріалу для посадки буде мало. Він черенкується. Чим довші виростуть плєті, тим більше можна нарізати.

          512.02.19, 14:12Відповідь на 4 від muxa-xa-xa

          а коли садить? у мене ще є час?Батат? Зара самий час. В березні вже пізно. Він звісно дасть ростки, але матеріалу для посадки буде мало. Він черенкується. Чим довші виростуть плєті, тим більше можна нарізати.пошла по ссилці

            612.02.19, 14:14Відповідь на 2 від ranok_v_misti

            Батат взагалі вирощують як хатню рослину. Є сорти з гарним декоративним листям ще й цвітуть. Набери в ютюбі батат в акваріумі, має видати відос, як чудово він створює джунглі навколо.

              712.02.19, 14:16Відповідь на 6 від muxa-xa-xa

              Батат взагалі вирощують як хатню рослину. Є сорти з гарним декоративним листям ще й цвітуть. Набери в ютюбі батат в акваріумі, має видати відос, як чудово він створює джунглі навколо.https://youtu.be/LUp2-DqEfOE

                812.02.19, 14:17Відповідь на 6 від muxa-xa-xa

                Батат взагалі вирощують як хатню рослину. Є сорти з гарним декоративним листям ще й цвітуть. Набери в ютюбі батат в акваріумі, має видати відос, як чудово він створює джунглі навколо.ще батату мені не хватало
                але нехай буде

                  912.02.19, 14:17Відповідь на 3 від muxa-xa-xa

                  ненуросянки з голоду замиршавіли?Вони впадають в сплячку зимою і .ну-фух

                    1012.02.19, 14:18Відповідь на 7 від muxa-xa-xa

                    Батат взагалі вирощують як хатню рослину. Є сорти з гарним декоративним листям ще й цвітуть. Набери в ютюбі батат в акваріумі, має видати відос, як чудово він створює джунглі навколо.https://youtu.be/LUp2-DqEfOEхехе приколюха

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна