хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

останній врожай

вирішив закінчити городній сезон на підвіконні.

 дав перчик цього року три врожаї. два рази по два, останній з трьох повноцінних і одного замученого.
було багато зав'язі, але в умовах підвіконня вони б все одно не виросли.
то ж залишив три. як потім виявилось між листям приникався ще один.
на 10.07.18
на 24.08.18
другий був вже заточений
на 04.10.18
 ну і на 26.10.18
перець вже віддегустований і його смакові якості високо оцінені.
пора йому і відпочити. десь читав що на зиму потрібно обрізати. але не маю такого досвіду, то ж потрібно почитати якихось гуру в мережі.
щось на зиму як з переляку рясно зацвів гострий перчик
і одна з гузманій надумала кинути квітку після того як відігнорила весну і літо.
куди світ котиться?
13

Коментарі

127.10.18, 13:47

    227.10.18, 13:49Відповідь на 1 від ranok_v_misti

      327.10.18, 13:50Відповідь на 2 від evgeniy_v

      перець шикарний)
      беру ананси, шинку, сир та будемо робити салат

        427.10.18, 13:58Відповідь на 3 від ranok_v_misti

        перець шикарний)
        беру ананси, шинку, сир та будемо робити салат
        вже побіг по

          527.10.18, 13:58Відповідь на 4 від evgeniy_v

          перець шикарний)
          беру ананси, шинку, сир та будемо робити салат
          вже побіг по

            627.10.18, 14:35

            перчик, принаймі гострый, шикарний раз зацвів, то прийдеться зайнятись тобі з ним сексом - позапилювати. чи хоча б повисталяти його так щоб для нього вітерець був, нехай попрацює. теплих днів ще декілька повинно бути. сам ніколи на зиму не залишав перець, тому нічого не скажу про пообрізати.
            ти де живеш у шпаківні (багатоповерхівці) чи в приватному секторі?

              727.10.18, 14:48Відповідь на 6 від vilga

              був би в приватному, то б з підвіконнями не грався б. а перці на зиму запиляти не буду. щось і так саме запилиться. коли були маленькі і було мало цвіту, то запиляв. а зараз не потрібно. хіба що для краси. я один такий густо всіяний перчиками подарував. плоди сильно витягують з рослини, тим більше на короткий світловий день не дуже добре. а досвічувати хоч і є чим, але не варто грання. перцям вже по два роки. солодкий теж одну зиму вже пережив. обрізають для відпочинку рослини, ну і для формування крони.

                827.10.18, 14:49

                У нас, коли була жива бабуля, такий малий перчик вона зиму в вазоні тримала, а на літо в землю на город садила. Щось квітло, щось плодоносило. Не пам'ятаю чи взагалі він відпочивав, чи вона його постійно поновлювала... брехати не буду. Але бабулі вже нема і перцю на підвіконні теж. Може посіяти і мені? Я подумаю над цим.

                  927.10.18, 14:52

                  Знайшла недавно ось таке. Хочу замовити. http://ekzotomat.in.ua/pepper-seeds/pepper-black-pearl.html

                    1027.10.18, 15:02Відповідь на 8 від muxa-xa-xa

                    У нас, коли була жива бабуля, такий малий перчик вона зиму в вазоні тримала, а на літо в землю на город садила. Щось квітло, щось плодоносило. Не пам'ятаю чи взагалі він відпочивав, чи вона його постійно поновлювала... брехати не буду. Але бабулі вже нема і перцю на підвіконні теж. Може посіяти і мені? Я подумаю над цим.ну на вулицю звичайно краще, та нема куди. але те що не однорічний то точно. посіяти потрібно. якщо хтось вдома любить гостре то точно. ось того річній http://blog.i.ua/user/373630/2040658/.
                    на першій фотці з права цей солодкий ще на початку свого життя. з солодкого звичайно урожаєм не розженешся, але сам процес.. а з гострого аджіка класна.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна