Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Мабуть скоро в школу?

     Завжди коли рясно квітують айстри і жоржини одразу починаєш згадувати, що скоро діти підуть до школи.
     З одного боку приходять спогади про те, як сама йшла до школи, а потім згадую як збирала малечу до школи. Але кожного разу при наближенні 1 вересня перед очима постають букети з айстр




      І наче ж нічого особливого в цій квітці немає, але ж їх розмаїття, форма, різноколірність і різнофактурність притягують 



У мене в цьому році не дуже якось з різноколірностю склалось, але все одно щось квітне і досить радує
Ось сама перша, що розквітла. Вона така здоровенна в диаметрі


А ця вже нарядила гарний комірець і ось ось збирається відкритись у всій своїй красі



Отже з різнокольоровими малувато, а то все білі









А ще розквіт маленький соняшок. Росточком він маленький, що і було написано на упаковці (40-60 см)



Гарного квіткового настрою! cvetok

 
12

Коментарі

121.08.18, 12:23

ой красота
просто и со вкусом

    221.08.18, 12:31

    у мене є фотка, де я йду в 1 клас - чомусь з ......гладіолусами....якщо не путаю

      321.08.18, 12:37Відповідь на 2 від disu

      у мене є фотка, де я йду в 1 клас - чомусь з ......гладіолусами....якщо не путаюколысь був перед першим вересням флешмоб

        421.08.18, 12:38Відповідь на 3 від ranok_v_misti

        перед першим вересням флешмобдавай, замути- я - пэрвакласнык трыцать лэт таму назад

          521.08.18, 12:38Відповідь на 2 від disu

          у мене є фотка, де я йду в 1 клас - чомусь з ......гладіолусами....якщо не путаю
          ну гладіолуси теж о цій порі можуть бути
          мені теж бабуся давала збірні букети айстри, гладіолуси, жоржини...

            621.08.18, 12:38Відповідь на 4 від disu

            перед першим вересням флешмобдавай, замути- я - пэрвакласнык трыцать лэт таму назад напысала шефу

              721.08.18, 12:39Відповідь на 1 від ranok_v_misti

              ой красота
              просто и со вкусом
              люблю коли з айстр такий великий букет

                821.08.18, 12:40Відповідь на 6 від ranok_v_misti

                перед першим вересням флешмобдавай, замути- я - пэрвакласнык трыцать лэт таму назад напысала шефуальо, Шеф ето Льолік

                  921.08.18, 12:41Відповідь на 8 від Каре

                  перед першим вересням флешмобдавай, замути- я - пэрвакласнык трыцать лэт таму назад напысала шефуальо, Шеф ето Льолік типа того

                    Гість: сім на вісім

                    1021.08.18, 12:50Відповідь на 2 від disu

                    і у мену є .ша нарісую .

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна