хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Як я приймала роди )))

       Здавалося б, роди можна прийняти у якоїсь животинки? Але ж те, що було сотворено, теж свого роду можна назвати прєждєврємєнними родами nevizhu 
      Отже: Не пам"ятаю з якого року у мене з"явилась ця квіточка, але подарували мені її ще молодою дівицею, з тоненькими молодими листочками, щойно пересадженою в новий горщечок. 
      Називається вона - Клівія.
      На наступний рік вона не квітувала, а набирала сили, а вже через рік ця красотуля викинула стрілку, на якій згодом розпустилось 4 чи 5 квіток. Після цього вона кожного року радувала своїм букетом, при чому кількість квіточок в ньому збільшувалась.
       Пройшло 4 роки і у неї з"явилось дитятко, яке росло разом з нею. А у мене, все не було часу їх пересадити. Через 2 роки після народження того дитятки ми з сестричкою їх розділили і маманька залишилась у мене, а дитя поїхало до сестри. Щоправда доросла рослина залишилась у старому горщику, чекати весни для переселення в більшу "квартиру"-горщик.
       І наконєц настал тот час chih  Витягти з горщика мою красавицю було важко, бо вона вчепилась своїми корінцями в стінки свого будиночка, здавалось, що вона з ним зрослась. На жаль я тоді не додумалась зафоткати оте чудо юдо коріння. То ось знайшла в інеті на зразок. Так от у мене це кубло було в два рази більше і міцніше.


     Стала я розплутувати цей лабіринт Аріадни omg . Деякі коріння досягали до 30-40 см. І от дорившись в середину клубка, я знахожу майже зародок з двома листочками білого кольору. Рослинка була так міцно затиснута між корінням, що якби не пересадка, не знаю чи воно б видерлось на волю, а якби і видерлось, то років через 3, не менше.
В ідеалі дочірня рослинка росте ось так


         І тут вже я стала діяти як міньор umnik обережно, щоб не пошкодити рослинку і знайти корінці цієї маленької принцеси. Таки витягла я рослинку, сіла і думаю: ну майже зробила кесарев розтин parik  А що, ні? lol . Стіл операційний є, ніж є, розтин був, в нетрях мамашки дитинка була, з мамки її вийнято umnik angel 
       Якщо чесно, у мене були деякі сумніви щодо виживання цього чуда, то я так посадила її в абиякий горщик і залишила щоб почекати розвитку подій.




        Ну і що Вам сказати? Росте це чудо природи і розвивається. Вже тягне листики до мамки sila 

    
А це мамка во всєй красє взимку цього року.


    
24

Коментарі

125.07.18, 13:37

операция "Ы"
яблуко від яблуньки, як то кажуть

    225.07.18, 13:39

    с удовольствием почитала

      325.07.18, 13:43Відповідь на 1 від ranok_v_misti

      операция "Ы"
      яблуко від яблуньки, як то кажуть
      Це точно
      я й не очікувала там такого сюрпрайзу а вже й підросло чудо ))

        425.07.18, 13:44Відповідь на 2 від Вал-на

        с удовольствием почиталаДякую!

          525.07.18, 13:44Відповідь на 3 від Каре

          операция "Ы"
          яблуко від яблуньки, як то кажуть
          Це точно
          я й не очікувала там такого сюрпрайзу а вже й підросло чудо ))
          класс

            625.07.18, 13:52

            вступай в медакадемію, будеш гінекологом

              725.07.18, 14:08Відповідь на 6 від Міс Марпл

              вступай в медакадемію, будеш гінекологом вже пізно, мабуть не візьмуть та і ЗНО мій мозок вже не витримає
              Хотіла йти навчатись на фармацевта після школи, але батьки вирішили, що не треба ))

                825.07.18, 14:20

                а ти операцію робила у рукавичках?
                бо я тут почитала, що клівія отруйна

                  925.07.18, 14:47Відповідь на 8 від trinks

                  а ти операцію робила у рукавичках?
                  бо я тут почитала, що клівія отруйна
                  ну а як же це ж була операція, а нє что лібо как
                  так, я теж читала, що вона отруйна. у неї іноді взимку підсихають кінчики листочків, то коли я їх обрізаю, зразу капає сік, колись на руку бризнув, я ще не знала проотруйність - то трохи пекло

                    1025.07.18, 15:04

                    Первый кадр - это макароны в перце?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна