хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Ліцензія на дурість...


Мені страшенно не подобаються язикаті феські та публічні психопати всіх різновидностей. 
Такі собі енергійні балакуни всіх чинів та рівнів – починаючи від вуличного, кінчаючи міністерським. 
Які маючи довгий язик та короткий розум, постійно щось бовкають бо мають вроджену ліцензію на дурість…

Тому, почувши ось таке: "Ми готуємо варіанти де-окупації Донбасу…", мені подумалось – от що вони роблять ці хлопи? Нащо так грізно роздувають щоки такі недолугі фейсбучні "карателі"?
Не розумію, навіщо дочасно кукурікати на всі чотири сторони світу та відкривати потаємні державні плани віковічному ворогу?

Хіба не зрозуміло що тільки на базарі треба кричати на все горло, що ти готовий поміняти свою жирну корову на десяток худих куропаток. 
Але ж офіційна державна пропаганда, то зовсім не твоя беззуба корова, якою ти хочеш залякати провінційних лугандонських простофіль)))

Мені вбачається те, що можливо дещо інше ховається за отакими простакуватими чиновними одкровеннями. Може отака відкрита демонстрація стратегічних задумів, є не що інше як планова передача ворогу потаємних державних секретів?! 
Бо не хочеться вірити тому, що в наших міністерських кабінетах сидять лише дурні язикаті феськи. Хоча, інколи слухаючи їхні словесні пассажи – все ж виникають великі сумніви в адекватності чиновних ораторів)))

Але як холеричний інтроверт, схильний до індивідуального аналізу – я роблю висновок що така ліцензована показна дурість все таки була запланована…. 
Це такий собі оригінальний передсвятковий подарунок даунбаським бандитам та їхньому кремлівському куратору)))


Бо тепер Захарченко-Плотницькому вже не треба робити примусову мобілізацію даунбасців. 
Тепер їм достатньо лише розповсюдити по ефірам Лугандонії оцю бовкнуту київськими язикатими феськами дурню про "де-окупацію Донбасу" і все – "даунбас воскрес" 
Лугандонці, налякані тим що "київська хунта" збирає загони "карателів-правосеків" на де-окупацію Донбасу – самі побіжуть діставати із шахт чергову дозу вибухівки, гвинтівок, гранатометів та бронетехніки…

І все – Путін в захваті переможно аплодує черговому пропагандистському провалу "київської хунти"! 
Аплодує і під істеричні попівські мантри типа "даунбас воскресе…" – виспівує ритуальну частушку "пока живут на свете дураки…"


зі…ми ж, маючи вікове сакральне прагнення до Свободи, повинні бути готовими мовчки боротися за неї...

Тож братове – Слава Україні! Воїстину Слава Героям!


7.04.18

2

Коментарі

Гість: Berkkott

17.04.18, 22:53

мовчки боротися і не стріляти куди попало
як ось зараз
сиджу і слухаю
як шмагають вже другу годину
навіщо так марно тратити снаряди?
зробили гучний пасхальний салют

    27.04.18, 23:53Відповідь на 1 від Гість: Berkkott

    мовчки боротися і не стріляти куди попало
    як ось зараз
    сиджу і слухаю
    як шмагають вже другу годину
    навіщо так марно тратити снаряди?
    зробили гучний пасхальний салют

    Фронтові Воїни - це не язикаті тилові цвіркуни... Воїни знають ціну життю і слову й тому небалакучі... Тримайся друже, бережи себе та побратимів!