хочу сюда!
 

Инна

37 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 36-43 лет

Про деяких "богомольців" та мафіозну медицину,,,


Прочитав оце... "Ольга Богомолец перечислила причины для отставки и.о. главы Министра здравоохранения Ульяны Супрун." від 13:21 05.04.2018 – і не зміг стриматися викласти свій погляд на цю стресову ситуацію...


До речі, це той рідкісний випадок коли мені хочеться підтримати дії представника влади та засудити демагогію нардепші…

Тож, або Богомолець не розуміє того, що час проведення медицинської реформи навіть перезрів, або в неї очі затьмарені ненавистю до цих, вкрай необхідних нашій державі реформ! 
Або вона є саботажницею, яка активно використовує своє службове становище для протидії цій реформі. 
Бо те в чому Богомолець зараз звинувачує Уляну Супрун – на 99% – є прямою виною нашої організованої медицинської мафії... і в тому числі, виною самої Ольги Богомолець...


Чи можливо вона зовсім не знає українських медицинських реалій, або ж загралась в красиві слова про "бесплатну" медицину і сама себе переконала в тому що така безплатна медицина в нас є.
Може ця професійна мед-акула не знає, що нема в Україні такої міфічної безоплатної медицини, розумієте – давно НЕМАЄ! 
Може хтось з нас, простих громадян не знає того, що український народ останніми десятиліттями за всі, за всі-всі медицинські послуги сплачує свої кревні? 


Чи може комусь незрозуміло те, що якраз медицинська мафія, яка ці десятиліття жирувала на наших болячках – напряму зацікавлена в тому щоб нічого не реформувати і не міняти в медицині?! 
Може пані Богомолець така нерозважлива що не може зрозуміти те, що зараз вона захищає інтереси цієї мафії і нікого іншого?

Можливо їй невідомо те що громадяни України – вимушено сплачують за всі медицинські послуги. Чуєте, Ольго – вимушено платимо за все, платимо починаючи з простих аналізів закінчуючи складними операціями... 
Сплачуємо, бо з нас вимагають оплату ось такі солодкоголосі медицинські сирени!


Чи може хтось не знає того, що всі наші платежі ішли до бездонних кишень цих бариг? 
Тих бариг і саботажників, які і далі з задоволення продовжують співати нам солодкі пісні про якусь міфічну "бесплатну" українську медицину...


На мій погляд, організоване медицинське угрупування зрузуміло те, що Уляна Супрун зможе таки перекрити оцим мафіозним медицинським баригам контрольовані тільки їми, могутні фінансові потоки. Перекрити і направити ці тіньові мільярдні потоки на потреби громадян…
І тому, використовуючи таких медицинських акул як Богомолець, Бахтеєва, Амосова, Шурма, Богатирева….та деяких радикальних осіб нетрадиційної орієнтації… – наша медицинська мафія починає масовану атаку на знищення медицинської реформи і самої Уляни Супрун...


Не треба цього робити, не треба! 
Бо для простих громадян прогресом є вже те, що по реформі Уляни Супрун – з’явилася можливість хоча б декілька раз на рік, робити безоплатно аналізи...


зі... тож пані Ольго і К*, закінчуйте гратися в брудні корупційні ігри і читати нам казки про міфічну "безоплатність медицини", чи якийсь благословенний медицинський рай, який нібито існував при вас до приходу Уляни Супрун. 
Закінчуйте і не саботуйте вкрай потрібну Україні – медицинську реформу!

5.03.18
4

Комментарии

15.04.18, 23:40

о, ужос

  26.04.18, 01:15Ответ на 1 от Хозяин- С

  о, ужос
  саботажниць на палю))))

   36.04.18, 06:57

   Вопрос не в том что реформы не нужны.. Вопрос в том что на эти реформы нужны деньги.. А их нет и не предвидится.. Основная идея реформ от Супрун это еще больше урезать финансирование.. Те кто мог платить.. те и будут платить.. а те кто не мог лишатся и той малой толики бесплатного.. Американская страховая система хороша.. но не на нашей скудной почве.. Сначала надо экономику поднять.. а потом уже и реформу проводить..

    46.04.18, 09:40

    у меня друг работает на скорой в подвижной бригаде. далее коротко с его слов.
    реформа конечно крутая! особенно то, что подвижной состав застрахован чисто на бумаге,
    теперь наш водитель, ой простите, парамедик-техник (ибо должность"водителя" упразднили и теперь все "парамедики" несет ответственность за авто из своего кармана. а так же за все техническое, что в нем есть.
    а еще выбросиль на помойку истории фельдшеров. зато тепреь у нас есть опять таки, подражая западу - парамедики. вот только с уровнем аккредитации, выслуги, а что самое неприятное - зарплаты, все фигово.
    из позитивного - есть почти все лекарства у скорой. в амбулатории все немного хуже, новые куртки (в своей нельзя - только казенка) и частично решился вопрос с ГСМ.
    а с подвижным составом нет. совсем нет.

    вот вам и реформы

     56.04.18, 09:42

     Мене теж кумаре оте собраніє сочінєній - Богомолець, Мусій, Амосова і подібні. Натуральні саботажники! В мене питання до них: хто їм не давав щось робити, коли Мусій був міністром?
     Щодо реформи не кажу що все задовільняє, бо не все знаю,але багато гарних зерен в ній є.

      66.04.18, 09:46Ответ на 4 от asward

      Все залежить від людини. Для одного стакан наполовину повний, а для іншого - на половину пустий. У мене багато знайомих лікарів, то більшість позитивно оцінюють реформу

       76.04.18, 10:07

       Показово, що тих чинуш, котрі лише яскраво імітують рехворми, чомусь ніхто не сьміє критикувати
       А Супрун, видно, що прагне щось змінити

        86.04.18, 10:18Ответ на 6 от Каре

        тут смотря чьими глазами смотреть.
        посмотрим глазами водителя. теперь он парамедик, т.е. должен оказывать мед.помощь на равне со всей бригадой. вот только у водителя нет навыков мед.характера, а двухнедельные курсы переаттестации... к тому же, бОльшая часть водителей скорой в Днепропетровске уже в пенсионном или глубоком пенсионном возрасте.

        реформы нужны. без вариантов.
        вопрос в их адекватной реализации.

        лично мне пофигу что и как будет. я лечу себя у частных врачей где за мои деньги меня чинят. вот только такая возможность есть далеко не у всех.